gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

Cem Yılmaz Nezaman Evleniyor Biliyormusunuz?

Konu, 'Magazin' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

cem yılmaz cem yılmaz düğün ahu yağtu

Cem yılmaz geçtiğimiz günlerde sevgilisi Ahu Yağtuyu bildiğiniz gibi ailesinden istemişti melekler. Cem Yılmaz düğün tarihinide açıkladı:D:D damat bey kaleyi içten feth ediyor melekler :D:D

Ahu Yağtu ve Cem Yılmaz’ın düğün günü olarak 03.03.2012’yi seçmesinin sebebi ortaya çıktı.
    Cem Yılmaz ve Ahu Yağtu'nun 3 Mart'ta evlenmelerinin nedeni, Yağtu'nun annesi Jale Hanım ile babası Neşet Bey’in de düğün tarihinin 3 Mart olması.

Cem Yılmaz, Ahu Yağtu’yla 3 Mart 2012 tarihinde evlenerek kayınvalidesi Jale Hanım ile kayınpederi Neşet Bey’e bir jest yapmak istiyor.

Meleklermekani.com Ailesi olarak genç çifte şimdiden bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz :eller:

Cem Yılmaz Nezaman Evleniyor Biliyormusunuz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cem yılmaz

Cem yılmaz

1- Kadin Sunnetci: Ben gecen sene bir haber okudum gazetede,kadin sunnetci diye magazin haber vardi.Az bulunur bisiy diye haber yapmislar.Ben 78 senesinde sunnet oldum,kadindi sunnetci,kari koca sunnetciydiler,beyfendi abimi kesti kadin da beni kesti.Cok onemli bisiy degil ama,beyler ozenmesin,uyusturuyolar seni.Simdi kesecek olsa kadini uyusturmak lazim.Zaten o da kesemez,ben buna kiyamam der...
  2. Cem Yılmaz

Cem Yılmaz

cem yılmaz cem yilmaz
  3. Cem Yılmaz evleniyor!

Cem Yılmaz evleniyor!

cem yılmaz evlendi cansu dere kiminle beraber 2011 cem yılmaz evleniyor, kiminle evleniyor, ne zaman evleniyor, evlendimi, bu konuda merak ettiğiniz tüm soruların cevabı burda arkadaşlar. Cem Yılmaz ve Cansu Dere çifti bir dargın bir barışık ilişkilerini nihayet evlilik kararı alarka pekiştirdiler. İşte o haber Melek'ler! Medyatik âşıklar yurtdışında bir konsoloslukta nikâh masasına...
  4. Cem Yılmaz Evleniyor mu ?

Cem Yılmaz Evleniyor mu ?

Cem Yılmaz Evleniyor mu ? Evet kızlar biraz önce düşen haberlere göre ünlü Komedi Sanatçısı Cem Yılmaz Evleniyor :D:D Ev almıyor yani karşı cinsle dünya evine giriyor. Haber asparagas ta değil :D:D Posta gazetesinde çıkan haberin detayları şu şekilde devam etmekte meleklerim. Çapkınlığıyla ünlü Cem Yılmaz da sonunda evleniyor. Aileye yakın kaynaklara göre; Yılmaz ile Yağtu evlilik...
  5. Cem Yılmaz Ne Zaman Evleniyor

Cem Yılmaz Ne Zaman Evleniyor

Cem Yılmaz Ne Zaman Evleniyor ? Arkadaşlar Cem Yılmaz Ne Zaman Evlendi mi yoksa daha evlenecek mi ?

Sayfayı Paylaş