gebe
  1. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0

Cem Yilmaz rekor kirdi!!!

Konu, 'Magazin' kısmında Ariza tarafından paylaşıldı.

3 Aralik´da beyaz perdede yayinlanmaya basalyan Av Mevsimi adli Filmin bir sahnesi varki hekes onu konusuyor...Filmi pek begenen olmasada bu sahne uzun süre dillerde olacak diye düsünüyorum...

Yavuz Tugrul’un yazıp yönettiği "Av Mevsimi" filmi cuma günü gösterime girdi. Filmin başrol oyuncularından Cem Yılmaz, oynadığı "Deli" lakaplı İdris karakteri oyunculuğunda önemli bir çıtayı aştı.

Filmdeki en ilginç sahnelerden biri de İdris karakterinin (Cem Yılmaz) seslendirdiği Kazım Koyuncu’nun albümüne de ismini veren "Hayde" parçasıydı.

Parçanın korsan olarak çekilmiş videoları internete düştü ve paylaşma rekorları kırma yolunda ilerliyor.

O SAHNE İÇİN İKİ AY PROVA YAPILDI

Yavuz Tugrul’un çekim notlarına göre Cem Yılmaz’ın söylediği o sahnenin provaları Zil zurna ritim grubu önderliğinde iki ay öncesinde boyunca yapıldı. Filmde kullanılan şarkı, tamamen yardımcı oyuncuların el, ayak seslerinden, nefeslerinden ve Cem Yılmaz’ın kendi sesinden meydana geldi. Sahnenin çekimi üç kamerayla yapıldı.

Son düzenleme: 9 Aralık 2010
  2. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    cem yılmazın fimlerini bende pek beğenmiyorum bu adama kesinlikle ve kesinlikle stand up yakışıyor bence film falan çekmeye hiç zaman ayırmasın:D bugune kadar goraymış arogmuş bilmem neymiş hiç izlemedim sadece hokkabazı izledim ama onuda çok çok beğendiğim söylenemez.

3. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0

Aynen katiliyorum sana canim :) bencede beyaz perdeye yakismiyor Cem Yilamz...Arkadasimin dedigine göre bu filmde cok güzel bir performans sergilemis kendisi ve Hayde türküsünü okurken cok kisa bir sahne olsada begendim, Cumartesi gidip izlicem bakalim Cem bey budefa nasil oynuyor...

4. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    Cem Yılmaz'ı gerçekten çok seviyorum o mesleğini en iyi yapanlardan değil en iyi yapan:)
    Umarım bu sefer bizi şaşırtır ve güzel bir sinema olmuştur diye umud ediyorum izledikten sonra banada düşüncelerini bildir merak ettim şimdi :tik:sinemayı çok seviyorum

5. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Bu konu dün akşam haberlerede çıkmıştı gerçekten müthiş bir sahne ben çok beğendim en kısa zamandada filmi izlemek istiyorum:)

6. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Giden arkadaşlarım filmi beğenmediklerini söylüyor ama ben sadece bu sahne için filmi izlemek istiyorum...

7. sakaryalı

sakaryalı Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    cem yılmazın filmlari bence komik ve tutuluyoda bu sahneyi facede yeni izledim bayıldım güzel eglenceli olmus bence........

8. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Evet dün haberde de izledim gerçekten çok hoş olmuş. Eee bu kadar emek verirsen böyle güzel iş çıkar. Birde bu film 2 küsür saat arkadaşlarım :D

9. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    ben izlemedim ama herkes öneriyor.. bari izleyeyim de sonra güzel yada berbat yorumlar atayım :D :D :D

10. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    cem yılmaz stand-up gösterilerinde evet çok başarılı ama sinemada da başarılı olduğunu düşünüyorum.. Oyunculuğu güzel fragmanından gördüğüm kadarıyla bu filmde de farklı bir karakter ve yakıştırmış kendisine. Genelde gülerek izlediğimiz birini ciddi bir rolde görmeyi yakıştıramayız çünkü. Haftasonu izledikten sonra göreceğiz nasıl olduklarını.. Bu film sadece Şener Şen için bile izlenir :)

11. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Ben de izledim bu sahneyi gerçekten çok hoştu ama filmi izler miyim bilmem.

12. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    cem yılmaz harika yaa en iyisi mesleginde...daha izlemedim izleyince yorum yaparım ama cem yılmaz ii iş cıkarmıştır ayol...

13. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    bende dinledim seside güzelmiş ama hepsini tebrik etmek gerekir müzikte güzel yapmışlar gerçi şener şen için izlenir bu flim

14. hazal gazel

hazal gazel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    bu sahne izlenme rekorları kırıyo bence cem yılmaz değil parça süper zaten

Cem Yilmaz rekor kirdi!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rekorlar

Rekorlar

* Dünyanın en şişman kadını 1972 yılında ölen Percy Pearl Washington'dur.Hastaneye kaldırıldığında 400 kiloydu. * Dünyanın en uzun boylu insanı 1918'de ABD'de doğan 2.72 metre uzunluğundaki Robert Waldow' dur. * Dünyanın en kısa boylu insanı 1876'da Hollanda'da dünyaya gelen Pauline Musters' dır.Doğduğunda boyu 30 santim di,1895'te öldüğünde ise 59 santim. * Dünyanın normal boydaki en zayıf...
  2. Mesut Yilmaz

Mesut Yilmaz

Ahmet Mesut Yılmaz Aslen Rize Çayeli Çataldere-Cimil köyünden. 1947 yılında İstanbul'da doğdu. İstanbul Erkek Lisesi'ni bitirdi. 1971 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Maliye ve İktisat Bölümü'nden mezun oldu. 1972-1974 yılları arasında Almanya'nın Köln Üniversitesi İktisadi ve Sosyal Bilimler Fakültesi'nde yüksek lisans çalışması yaptı. 1975-1983 yılları arasında kimya,...
  3. Rekor

Rekor

Kişinin başarı peşinde olduğunu ama büyük engelleri de bulunduğunu gösterir
  4. özlem Yilmaz

özlem Yilmaz

özlem yılmaz kıyafetleri özlem yılmazın boyu yılmaz boyu yilmaz kac boy
  5. Cem Yilmaz evlenmiyor artik !

Cem Yilmaz evlenmiyor artik !

cem yilmaz bu saatten sonra ben evlenmem cem yilmaz. Sevgili melekler Cem Yılmaz artık ben evlenmem diye aciklama yapmis. :) Cansu Dere'den ayrıldıktan sonra adı tiyatrocu Hale Sürel, oyuncu Yaprak Özdemiroğlu ve manken Ahu Yağtu ile anılan Cem Yılmaz, özel hayatıyla ilgili haberleri sahne şovuna taşıdı... Geçtiğimiz gün stand-up şovuyla Maslak TİM Show Center sahnesinde olan ünlü...

Sayfayı Paylaş