gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Cem Yılmaz Şahan Gökbakar'ı Solladı!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Cem Yılmaz Şahan Gökbakar'ı Solladı haberi hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, tüm komedyenler arasında bir rekabet olduğu malum. Bu rekabetin tatlı olması dileğiyle Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar arasında ki tatlı rekabetle ilgili habere geçiyoruz. Son yaptıkları çalışmalarla görülen o ki Cem Şahan'ı solladı. İşte detaylar...

Özellikle gişede bugüne kadar yenilgiye uğrayan Cem Yılmaz, son raund’u kazandı.

Ünlü komedyen Cem Yılmaz ‘CM101MMXI Fundamentals’ adlı gösterisini sinemaya uyarlayarak bu yıl da Şahan Gökbakar’ın rakibi olmuştu.

Cem Yılmaz, son yıllarda Şahan Gökbakar karşısında oldukça kan kaybetmişti. Ancak bu kez Yılmaz, rakibi Gökbakar’a 1 milyon izleyici fark atarak son raundu kazandı.

11 milyon lira fazla kazandı

Gökbkar’ın son filmi Celal ile Ceren’i 2 milyon 842 bin kişi izlerken; Cem Yılmaz’ın filmi 3 milyon 834 bin izleyiciye ulaştı. Hasılatta da Cem Yılmaz, Şahan Gökbakar’dan 11 milyon lira daha fazla kazandı

ŞAHAN GÖKBAKAR

Recep İvedik 3 3.325.913
    Recep İvedik 2 4.333.144
    Recep İvedik 4.301.693

CEM YILMAZ

Av Mevsimi 2 milyon 116 bin
    Yahşi Batı 2 milyon 323 bin
    A.R.O.G. 3 milyon 707 bin

Cem Yılmaz Şahan Gökbakar'ı Solladı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. cem yılmaz

cem yılmaz

23 Nisan 1973'te İstanbul'da doğdu.Boğaziçi Üniversitesi Turizm ve Otelcilik bölümünde okurken Leman Dergisinde karikatür çalışmalarına başladı. İlk stand-up gösterisini Leman Kültür'de 1995'in Ağustos ayında gerçekleştirdi. 1995 Aralık tan itibaren de Beşiktaş Kültür Merkezi bünyesi altında gösterilerine devam etmektedir. 2001 yılı sonuna kadar toplam gösteri sayısı 1200'ün üzerinde olup,...
  2. Cem yılmaz

Cem yılmaz

1- Kadin Sunnetci: Ben gecen sene bir haber okudum gazetede,kadin sunnetci diye magazin haber vardi.Az bulunur bisiy diye haber yapmislar.Ben 78 senesinde sunnet oldum,kadindi sunnetci,kari koca sunnetciydiler,beyfendi abimi kesti kadin da beni kesti.Cok onemli bisiy degil ama,beyler ozenmesin,uyusturuyolar seni.Simdi kesecek olsa kadini uyusturmak lazim.Zaten o da kesemez,ben buna kiyamam der...
  3. Cem Yılmaz

Cem Yılmaz

cem yılmaz cem yilmaz
  4. Şahan ve Cem Yılmaz msn ifadeleri

Şahan ve Cem Yılmaz msn ifadeleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Şahan Gökbakar 'dan Cem Yılmaz 'a Veryansın !

Şahan Gökbakar 'dan Cem Yılmaz 'a Veryansın !

Bu konu; Şahan Gökbakar 'dan Cem Yılmaz 'a Veryansın haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Cem Yılmaz 'ın yeni İş Bankası reklam filmini izlemişsinizdir. İşte o reklamı Şahan Gökbakar diline bir doladı, bir doladı. Cem Yılmaz 'ın adını ağzına almadan reklamı eleştiren Şahan Gökbakar bakın reklamla ilgili twitter hesabından neler söylemiş... Reklamlarından anladığım...

Sayfayı Paylaş