gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Cem Yılmaz Trafiğe Takıldı

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Gün geçtikçe içinden çıkılmayacak hal alan İstanbul trafiği sadece normal vatandaşları değil sanatçılarıda vurdu :D Trafiğe takıldı Cem Yılmaz, Belkide köpürüyordu, belkide güzel cümleler kuruyordu trafik sıkışıklığı ile ilgili :D Yaşasın Medya :) [​IMG]
    ÜNLÜ KOMEDYEN CEM YILMAZ, ÖNCEKİ AKŞAM İFTAR SAATİNDE TRAFİKTE MAHSUR KALDI.

Sıkışan trafikte arabasının içinde her zamanki güleç yüzüyle bekleyen Yılmaz, paparazzilerin 'Bir fotoğrafınızı alalım' sözü üzerine 'Trafikte mi?' diye espri yaptı.

Geçtiğimiz aylarda sarı aracıyla dolaşan ünlü komedyen, aynı markanın koyu renkli olanıyla yoğun trafiğin açılmasını beklerken objektiflere gülümsedi, sonra yine beklemeye devam etti.

Cem Yılmaz Trafiğe Takıldı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. cem yılmaz

cem yılmaz

23 Nisan 1973'te İstanbul'da doğdu.Boğaziçi Üniversitesi Turizm ve Otelcilik bölümünde okurken Leman Dergisinde karikatür çalışmalarına başladı. İlk stand-up gösterisini Leman Kültür'de 1995'in Ağustos ayında gerçekleştirdi. 1995 Aralık tan itibaren de Beşiktaş Kültür Merkezi bünyesi altında gösterilerine devam etmektedir. 2001 yılı sonuna kadar toplam gösteri sayısı 1200'ün üzerinde olup,...
  2. Cem yılmaz

Cem yılmaz

1- Kadin Sunnetci: Ben gecen sene bir haber okudum gazetede,kadin sunnetci diye magazin haber vardi.Az bulunur bisiy diye haber yapmislar.Ben 78 senesinde sunnet oldum,kadindi sunnetci,kari koca sunnetciydiler,beyfendi abimi kesti kadin da beni kesti.Cok onemli bisiy degil ama,beyler ozenmesin,uyusturuyolar seni.Simdi kesecek olsa kadini uyusturmak lazim.Zaten o da kesemez,ben buna kiyamam der...
  3. Cem Yılmaz

Cem Yılmaz

cem yılmaz cem yilmaz
  4. Cem Yılmaz oy kullanırsa

Cem Yılmaz oy kullanırsa

ünlü şovmen Cem yılmaz oy vermeye giderde olay olamzmı.... yine muzipti ehr zamanki gibi...... 'ZENCİ ADAY OLSAYDI VERİRDİM!' ÜNLÜ ŞOVMEN CEM YILMAZ OY KULLANIRKEN ETRAFINDAKİLERİ GÜLMEKTEN KIRDI GEÇİRDİ.. Mührü elini alan şovmen 'Zenci bir aday olsaydı oyumu ona verirdim' dedi Ünlü şovmen Cem Yılmaz oyunu Levent Lütfi Banat İlköğretim Okulu'nda kullandı. 2 saat sıra bekleyen Cem Yılmaz,...
  5. şarkıcı Cem Yılmaz

şarkıcı Cem Yılmaz

ünlü şovmenimiz şarkıcılığamı soyundu..... Hayran kitlesini kaybedebilir bence :D:D 15 OYUNCUYLA DÜET YAPTI! SUZAN KARDEŞ, MAKYÖZLÜĞÜNÜ YAPTIĞI OYUNCULARLA ALBÜM HAZIRLADI. CEM YILMAZ VE NEJAT İŞLER’İN DE ŞARKI SÖYLEDİĞİ ALBÜMÜN ADI ‘MAKYAJ ODASI ŞARKILARI’ OLDU Ünlülerin makyaj odasında mırıldandığı şarkılar albüm oldu! Uzun yıllar tanınmış simaların makyözlüğünü yapan, ardından Balkan...

Sayfayı Paylaş