gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    698
    Ödül Puanları:
    113

Cem Yılmazdan eşine büyük hediye!

Konu, 'Magazin' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

CEM YILMAZ'DAN EŞİNE BÜYÜK HEDİYE! [​IMG]6 aylık hamile eşi Ahu Yağtu'ya İzmir Alaçatı'da 400 bin Euro'ya villa alan Cem Yılmaz bu defa kesenin ağzını iyice açtı.

6 Aylık hamile olan eşi Ahu Yağtu’ya daha önce İzmir Alaçatı’dan 400 bin dolara villa alan ünlü komedyen, bu kez daha pahalı bir hediye aldı..

Cem Yılmaz, 39 yaşında radikal kararlar alarak hamile sevgilisi Ahu Yağtu ile nikah masasına oturarak herkesi şaşırmıştı.

Ferzan Özpetek’in ‘Şahane Misafir’ filminde rol alan Cem Yılmaz, ünlü yönetmenle dostluğu nedeniyle sık sık İtalya’ya gitti. Bu ülkeye hayran kalan Yılmaz, İtalya’da ev arayışlarına başlamıştı.

Ancak ünlü komedyen, aradığı evi İtalya’da değil, Zincirlikuyu’da buldu. Eşi ve doğacak çocuğunun rahatını düşünerek konforlu ev bakan Yılmaz sonunda aradığını buldu.

Vestel’in patronu Nazif Zorlu tarafından Zincirlikuyu’da yapılan Zorlu Center’ı gezen Yılmaz sonunda gönlüne göre bir daire beğendi..

Zorlu Center’da R 2 blok,13 katta deniz manzaralı bir evi beğenen Yılmaz burayı hemen aldı.

Cem Yılmaz 150 metre kare olan daireye 4 milyon 500 bin dolar ödedi.

Cem Yılmazdan eşine büyük hediye! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. cem yılmaz

cem yılmaz

23 Nisan 1973'te İstanbul'da doğdu.Boğaziçi Üniversitesi Turizm ve Otelcilik bölümünde okurken Leman Dergisinde karikatür çalışmalarına başladı. İlk stand-up gösterisini Leman Kültür'de 1995'in Ağustos ayında gerçekleştirdi. 1995 Aralık tan itibaren de Beşiktaş Kültür Merkezi bünyesi altında gösterilerine devam etmektedir. 2001 yılı sonuna kadar toplam gösteri sayısı 1200'ün üzerinde olup,...
  2. Cem yılmaz

Cem yılmaz

1- Kadin Sunnetci: Ben gecen sene bir haber okudum gazetede,kadin sunnetci diye magazin haber vardi.Az bulunur bisiy diye haber yapmislar.Ben 78 senesinde sunnet oldum,kadindi sunnetci,kari koca sunnetciydiler,beyfendi abimi kesti kadin da beni kesti.Cok onemli bisiy degil ama,beyler ozenmesin,uyusturuyolar seni.Simdi kesecek olsa kadini uyusturmak lazim.Zaten o da kesemez,ben buna kiyamam der...
  3. cem yılmazın karikatürleri

cem yılmazın karikatürleri

cem yılmazın karikatürleri karikatür çeşitleri
  4. Cem Yılmaz

Cem Yılmaz

cem yılmaz cem yilmaz
  5. Cem Yılmaz Eşi Ahu Yağtu İçin Mekan Kapattı...

Cem Yılmaz Eşi Ahu Yağtu İçin Mekan Kapattı...

Cem Yılmaz Haberi Cem Yılmaz Eşi Ahu Yağtu Kısa bir süre önce evlenen çift Cem Yılmaz Ve Ahu Yağtu doğumgünü için Cem Yılmaz eşine bir jest yaptı ve Nişantaşında bir mekan kapattı..Vay be ne para var mekan kapatacak kadar...:) Cem Eşi İçin Mekan Kapattı Cem Yılmaz, 34 yaşına basan eşi Ahu Yağtu için Nişantaşı Astek'i kapatıp parti verdi. Cem Yılmaz, 34 yaşına basan eşi Ahu Yağtu...

Sayfayı Paylaş