gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Cem Yılmaz'dan Kısa Pantolon Modası!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

cem yılmaz, cem yılmaz haberleri, cem yılmaz kıyafetleri
    Sevgili melekler, bu yıl erkekler arasında pek de rağbet görmese de kısa pantolon modası var. İlk olarak modacı Hakan Akkaya'nın üzerinde gördüğümüz kısa pantolonlara sonrasında magazin basınında haber olan Sibel Can'ın oğlu Engincan'da rastlaşmıştık. Kısa poantolon modasına son olarak Cem Yılmaz da uydu ve kısacık pantolonuyla objektiflere yansıdı. Bana sorarsınız felaket itici bir görüntü, siz ne dersiniz bilemiyorum :D:D

cem-yilmaz.jpg

Cem Yılmaz'dan Kısa Pantolon Modası! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cem Yılmaz'dan Hodri Meydan

Cem Yılmaz'dan Hodri Meydan

CEM YILMAZ, SİNEMA KONUSUNDA HİÇ KİMSE İLE BİR YARIŞ HALİNDE OLMADIĞINI SÖYLEDİ. Kanal D'de ekrana gelen Cinemania programına konuk olan Cem Yılmaz, 'En çok izlenen film iyi midir?' sorusuna yanıt verdi. Cem Yılmaz, 'Bu tartışma konusu oluyor ya, en çok izlenen film iyi midir diye. En çok izlenen film iyidir tabii ki. İyi bir şeydir o film için. İyi film herkese göre değiştiği için bunu...
  2. Cem Yılmaz'dan Yeni Film

Cem Yılmaz'dan Yeni Film

Yılmaz, yeni filminin çekimlerine temmuz ayının sonlarına doğru başlayacağı haberini verdi. Cem Yılmaz'ın GORA ve devamı niteliğindeki AROG filmleri, Londra'da düzenlenen bilimkurgufilm festivali SCI-FI London'da gösterime girdi. Apollo Piccadialy Circus adlı sinemadaki film gösterisi öncesi konuşan ünlü komedyen, "GORA filmini biz 2003 yılında çektik, 2004 yılında vizyona girdi. Bu...
  3. Cem Yılmaz'dan Espriler :)))

Cem Yılmaz'dan Espriler :)))

cem yılmaz, esprileri, komik replikleri, cem yılmazdan seçmeler, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Sizleri Cem Yılmaz'dan seçme esprilerle başbaşa bırakıyorum :D:D Cem Yılmaz'ın Bazı Espirileri * Mademki dünya bir hiç, gece de iç, gündüz de iç. * Bende şeytan tüyü yok, epilasyonla aldırdım. * Hırsızlık yapmayın, Hükümet rekabetten hoşlanmaz....
  4. Cem Yılmaz'dan Çarpıcı Fotoğraflar!

Cem Yılmaz'dan Çarpıcı Fotoğraflar!

cem yılmaz, cem yılmaz haberleri, cem yılmaz fotoğrafları Sevgili melekler, ünlü komedyen Cem Yılmaz L'Officiel Dergisi'nin bu ayki sayısı için birbirinden çarpıcı pozlar verdi. Uzun süre konuşulacağa benzeyen bu pozları aşağıda sizlerle paylaşıyoruz...
  5. Cem Yılmaz'ın Avustralyalı Sevgilisi!

Cem Yılmaz'ın Avustralyalı Sevgilisi!

cem yılmazın sevgilisi, cem yılmaz haberleri, cem yılmaz Sevgili melekler, yılbaşına saatler kala sürpriz bir şekilde eşi Ahu Yağtu'dan boşanan Cem Yılmaz yeni sevgilisiyle görüntülendi. Ünlü aktör Russell Crowe’un yönetmenliğini ve başrolünü üstlendiği ‘The Water Diviner’ adlı filmde rol almak için yaklaşık 3 ay önce Avustralya’ya giden Cem Yılmaz, burada 35 gün kalmıştı. Ülkede kaldığı...

Sayfayı Paylaş