gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Cem Yılmaz'ın Bebeğine İlk Hediye Ebru Gündeş'ten !

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

cem yılmaz bebeği cem yılmaz baba oluyor cem yılmaz haberleri

Geçtiğimiz günlerde baba olacağının basına yansımasının ardından gözlerin ona çevrildiği Cem Yılmaz, bebeğinin ilk hediyesini Ebru Gündeş'ten almış melekler :) Hediye de hediye yani :) Bir altın emzik :) Haberin detayları şöyle;

Cem Yılmaz, TıM Maslak Show Center’daki gösterilerine devam ediyor. Ünlü komedyeni izlemeye gidenler arasında önceki gün Ebru Gündeş-Reza Zarrab çifti de vardı. Gündeş, sevgilisi Ahu Yağtu’nun hamile olduğunu öğrendiği ünlü komedyeni kuliste ziyaret etti ve bebeğin ilk hediyesini verdi.

O jesti şova taşıdı

Gösteriye gelmeden önce doğacak bebek için bir altın emzik alan ünlü şarkıcının bu jestini Cem Yılmaz şovuna da taşıdı. Yılmaz sahnede, izleyiciler arasında Ebru Gündeş’in bulunduğunu söyledi. Alkışların dinmesinden sonra da ekledi: “Ebru bana emzik almış. Artık çocuk kullanacak herhalde!”

Artık kaçış yok

Cem Yılmaz, CMYLMZ101MMXI Fundamentals adlı gösterisinde düğün ve bebek esprilerine ağırlık vermeye başladı.

* Önceki gösterilerimden birinde, ön sırada hamile bir kadın gördüm. “Kaç aylık hamilesin?” dedim, “Dört” dedi. “Peki ne zaman evlendiniz?” dedim. Dört ay önce! Adam daha düğün halayında karar vermiş. Gerçi ben ondan önce davrandım. O yola girdik, halaydan kaçış yok, öğreneceğiz.

* Yıllarca çocuk sahibi olmak için partnersiz çalışmalarda bulundum. Meğer partner gerekiyormuş. Evlendikten sonra çocuk sahibi oluyormuşsun.

* Adam bir yıllık evli, 11 yaşında çocuğu var. Dışarıdan almış. Biz de salak gibi kendimiz yapıyoruz!

* Çocuğu yurt dışında okutacağım. Bulgaristan sınırından geçip hocaya okutup geleceğim. Aman bunlar aramızda kalsın.

hürriyetkelebek

ASİMELEK bunu beğendi.
  2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    vay anasını bee paranın gözünü seveyim yanlız bende bebeğim olursa sizden altın emzik istiyorum hee hahaha

3. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    yeni moda evlenmeden hamile kal evlen doğur çocuğu güzelmiş :D:D
    altın emzik mi vay paranın gözü kör işte kime gideceği, nereye gideceği belli olmuyor.

Cem Yılmaz'ın Bebeğine İlk Hediye Ebru Gündeş'ten ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En büyük bebek Ebru Gündeş'in bebeği

En büyük bebek Ebru Gündeş'in bebeği

ebru gündeş beyaz, ebru gündeş 2011, ebru gündeş son albüm, ebru gündeş yeni albüm, ebru gündeş hamile hali, ebru gündeş hamile, ebru gündeş bebek,ebru gündeş bebeği, ebru gündeşin bebeği, ebru gündeşin hamile hali 1,5 aylık hamile olan Ebru Gündeş, hamile haliyle ilk kez konser verdi ve hayranlarının "en büyük bebek Ebru Gündeş'in bebeği" tezerühatları karşısında ise kızarmış...
  2. Ebru Gündeş'in Bebeğinin Cinsiyeti

Ebru Gündeş'in Bebeğinin Cinsiyeti

ebru gündeş ebru gündeş in hamile hali kaç aylık hamile bebeği kaç aylık gündeşin bebeğinin ismi Ebru gündeş,bebeği,hamilemi,kızmı erkekmi,bebeğinin cinsiyeti,kaç aylık hamile gibi merak ettiğiniz sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz. Şu anda 3,5 aylık hamile olan Ebru Gündeş'in bebeğinin cinsiyeti belli oldu arkadaşlar,38 yaşında olan güzel ve başarılı sanatçı bir kız bebek...
  3. İşte Ebru Gündeş'in Kızı Alara'nın İlk Resimleri !

İşte Ebru Gündeş'in Kızı Alara'nın İlk Resimleri !

Bu konu; İşte Ebru Gündeş'in Kızı Alara'nın İlk Resimleri haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yıllardır gerek çıktığı konserlerde gerekse verdiği röportajlarda çocuk özlemini dile getiren ünlü şarkıcı Ebru Gündeş bildiğiniz gibi işadamı Reza Zarrab ile evlenip bir kız çocuğu sahibi olmuştu. İşte şimdiye kadar basına gösterilmeyen Alara bebek nihayet objektiflere...
  4. İşte Ebru Gündeş'ten İlk Gebelik Pozu!

İşte Ebru Gündeş'ten İlk Gebelik Pozu!

ebru gündeş hamile, ebru gündeş haberleri, ebru gündeş Sevgili melekler, Ebru Gündeş ikinci kez anne olmaya hazırlanıyor. Kızı Alara'nın ardından ikinci bebeğine 1.5 aylık gebe olan Gündeş, ilk gebelik pozunu instagramdan sevenleriyle paylaştı. Geçtiğimiz günlerde 1.5 aylık hamile olduğunu açıklayan Gündeş'i hayranları sosyal medyada mesaj yağmuruna tuttu. Kızı Alara'yı dünyaya...
  5. Cem Yılmaz'ın Son Filmi "Pek Yakında"dan İlk Görüntüler!

Cem Yılmaz'ın Son Filmi "Pek Yakında"dan İlk Görüntüler!

cem yılmazın son filmi, cem yılmaz pek yakında, pek yakında filmi Sevgili melekler, sevilen komedyen Cem Yılmaz'ın üzerinde çalışmaya başladığı son filmi Pek YAkında'dan ilk görüntüler ortaya çıktı. Cem Yılmaz'ın yazıp yönettiği ve Tülin Özen ,Ozan Güven, Zafer Algöz, Özkan Uğur, Çağlar Çorumlu, Cengiz Bozkurt'un başrolünü oynadığı ‘Pek Yakında’nın çekimleri geçtiğimiz hafta başlamıştı....

Sayfayı Paylaş