gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Cemal Kalyoncunun hayatı hakkında bilgi var mı ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Bir araştırmam için Cemal Kalyoncu hayatı biyografisi hakkında bilgilere ihtiyacım var. Yardım edin..

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Yazar Cemal Kalyoncu, 1972 Rize Çayeli doğumludur. Kalyoncu, ilk, orta ve lise tahsilini burada tamamladı. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi'nde okurken 3. sınıfta gazeteciliğe başladı. 1994'te fakülteden mezun oldu. Aynı yıl, kuruluşunda bulunduğu Aksiyon dergisinde ekonomi editörü oldu. 1998'de askerlik dönüşü aynı dergide Türkiye'nin tanınmış kişi ve aileleri üzerine biyografiler yazmaya başladı. Bu çalışmaları ile Türkiye Yazarlar Birliği'nin 1999 yılı Basın-Röpörtaj ödülüne layık görüldü. Halen Aksiyon'daki yazılarına devam ediyor.

Cemal Kalyoncunun hayatı hakkında bilgi var mı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Abdullah Abdurrahman kimdir, hayatı biografisi hakkında bilgi var mı

Abdullah Abdurrahman kimdir, hayatı biografisi hakkında bilgi var mı

Arkadaşlarım bu abdullah abdurrahman kim hakkında bilgi lazım işte hayatı biografisi felan sağolun
  2. 2012 kehanetleri hakkında bilgi var mı ?

2012 kehanetleri hakkında bilgi var mı ?

Kızlar biliyorum saçma ama ben 2012 yılında olacak kehanetleri merak ediyorum. Bilginiz var sa paylaşır mısınız lütfen
  3. depresyon ve belirtileri hakkında bilgi var mı

depresyon ve belirtileri hakkında bilgi var mı

Kızlar ben heralde depresyona giriyorum. Bu depresyon ve belirtileri hakkında bana bilgiler vermeniz mümkün müdür ?
  4. Ali Kuşçu hakkında bilgi var mı ?

Ali Kuşçu hakkında bilgi var mı ?

Merhaba arkadaşlar. Bir araştırma yazısı için Ali Kuşçu hakkında bilgi toplamam lazım.Forumunuzda Ali Kuşçu hayatı hakkında ne gibi bilgiler var ?
  5. Cemal süreya kimdir?

Cemal süreya kimdir?

1931’de Erzincan’da doğdu. 9 Ocak 1990’da İstanbul’da yaşamını yitirdi. Asıl ismi Cemalettin Seber. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Maliye ve İktisat Bölümü’nü bitirdi. Maliye Bakanlığı’nda müfettiş yardımcılığı ve müfettişlik görevleri yaptı. 1982’de müşavir maliye müfettişliğinden emekli oldu. Ağustos 1960’ta başladığı ve yalnızca dört sayı çıkarabildiği Papirüs dergisini,...

Sayfayı Paylaş