gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Cemal Vehbi Günaydın - Söyle (akor)

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Am Ben sana ne yaptım G
    Seni sevmekten başka
    Am
    Suçlu hep ben oldum
    Dm
    Neden anlatsana
    G
    Bak şimdi buradayım
    Am
    Çok uzaklarda
    Am )
    Neden neden neden )
    G )
    Hadi anlat bana )
    Am ) A
    Söyle söyle söyle )
    G )
    Söyleyemediklerini )

Dm G
    Gizli saklı kalmasın artık
    Dm G
    Kaçırma gözlerini benden
    Am G
    Söyle söyleye bilirsen
    Dm G
    Bittimi hadi söyle artık

TEKRAR A

Cemal Vehbi Günaydın - Söyle (akor) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yalın - Günaydın - AKOR (versiyon 1)

Yalın - Günaydın - AKOR (versiyon 1)

Gm F Gm F Besbelli uzun zamandır aynayı kendine döndürmüyorsun Gm F Gm F Yitirilenler apaçık ortada sen hala yüzüme gülümsüyorsun A# F Aşk içinde misafir olmaz D# Ya yalnız sen ve ben A# F İki gönül arasına üç saklanmaz D# Ya yalnızlık ve ben F Ya o ya ben D# F Gm Ağlaya ağlaya...
  2. Yalın - Günaydın - AKOR (versiyon 2)

Yalın - Günaydın - AKOR (versiyon 2)

günaydın akor yalın günaydın akor gittim ben yalın yasaklandın yasaklandın Am Em Besbelli uzun zamandır aynayı kendine döndürmüyorsun Am Em Yitirilenler apaçık ortada sen hala yüzüme gülümsüyorsun C G Aşk içinde misafir olmaz Fm Ya yalnız sen ve ben C G İki gönül arasına üç saklanmaz Fm Ya yalnızlık ve ben Em Ya O ya ben...
  3. Yalın - Günaydın - AKOR (versiyon 3)

Yalın - Günaydın - AKOR (versiyon 3)

günaydın akor yalın günaydın akor yasaklandın 2 gönül arasına 3 saklanmaz iki gönül arasına üç saklanmaz Not: Tüm Akorları bare basarsanız daha güzel olacaktır. Gm Dm Gm Dm Besbelli uzun zamandır aynayı kendine döndürmüyorsun Gm Gm Dm Yitirilenler apaçık ortada sen hala yüzüme gülümsüyorsun Bb F Aşk içinde misafir olmaz...
  4. Yalın - Günaydın - AKOR (versiyon 4)

Yalın - Günaydın - AKOR (versiyon 4)

günaydın akor yalın günaydın akor gittim ben yalın tab notaları Kapo 3 Em D Em D Besbelli uzun zamandır aynayı kendine döndürmüyorsun Em D Em D Yitirilenler apaçık ortada sen hala yüzüme gülümsüyorsun G D Aşk içinde misafir olmaz C Ya yalnız sen ve ben G D İki gönül arasına üç saklanmaz C Ya yalnızlık...
  5. Yalın - Günaydın - AKOR (versiyon 5)

Yalın - Günaydın - AKOR (versiyon 5)

yalın günaydın ritim F#m E F#m E Besbelli uzun zamandır aynayı kendine döndürmüyorsun F#m E F#m E Yitirilenler apaçık ortada sen hala yüzüme gülümsüyorsun A E Aşk içinde misafir olmaz D Ya yalnız sen ve ben A E İki gönül arasına üç saklanmaz D Ya yalnızlık ve ben E Ya o ya ben D E...

Sayfayı Paylaş