gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Cemaziyel evvel

Konu, 'Çöplük' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Eş ve kızlarından birinin vefatına,Bu ayda bu rüyayi gören kimsenin, islerinde durgunluk olur ve alisveris istegi azalir. Rüyada Cemaziyelüla ayini gören kimse, kizim veya hanimim kaybeder. Zira Peygamberimizin kizi Hz. Fatimatüz Zehra (rha), bu ayda vefat etmistir.

Cemaziyel evvel konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. On dokuz yıl evveldi

On dokuz yıl evveldi

*On dokuz yıl evveldi.** Stockholm'e gitmiştim. Bir otele indim. Geceydi. Sabahleyin, traş olmak için lavaboya gittiğimde, aynanın yanında ilginç bir not gördüm. Lütfen diyordu, traştan sonra jiletinizi çöpe atmayın. Yanda bir kutu var,oraya bırakın. Bir tek jiletle dahi olsa, İsveç çelik sanayisine yardımcı olun.Doğrusu hayretler içinde kaldım. Çocukluğumdan beri çelik eşya denince akla İsveç...
  2. Evvelim..Ezelim..Ebedimsin...

Evvelim..Ezelim..Ebedimsin...

GÜNAYDINIM'sın... Fecri aydınlatan sözlerimsin sen...Karanlığın odalarına süzme ışıktır gözlerin..Ceplerinde hüzün taşıyan adamın avuçlarında sakladığı mavi bilyelerin içinde yaşayan can...Sen perdelerime düşen günaydınımsın..Sen yarım yamalak sözlerimin tamamlandığı yersin...Durma oralarda, gecemi gündüze çeviren kadın..Günebakan çiçekleri gibi yüzünü bana çevir..Soluğunu rüzgar,...
  3. Cemaziyel ahir ayı

Cemaziyel ahir ayı

Bu ayda görülen rüyalann hükmü umumiyetle çikmaz. Rüya hayirda olsa, ser de olsa böyledir.Bu ayda görülen rüya hayirla yorumlanirsa, bu rüyanin çikmasi gecikir.
  4. Esmaul Hüsna Ya EVVEL

Esmaul Hüsna Ya EVVEL

ya evvel duası ya evvel ahir ne demek ahir zahir batın Evvel : Varlığının başı olmayan Cenab-ı Hak buyuruyor: "O Evvel'dir, Ahir'dir, Zâhir'dir, Bâtın'dır." (1) Cenab-ı Hak yaratmayı başlatan ve sürdürendir. Bütün mükevvenatı var eden, bütün nesne ve olayları icad edip ortaya çıkarandır. Her şeyden evveldir. Bir evveli, bir öncesi yoktur. O'dur Evvel, her şeyden önce,...
  5. Dekorasyonda değişiklik yapmadan evvel

Dekorasyonda değişiklik yapmadan evvel

Buyrun, dikkat edilmesi hususlar :) 1. Öncelikle nelere ihtiyacınız olduğunu gösteren bir liste hazırlayın. 2. Hazırladığınız bu liste üzerinde harcamayı planladığınız bütçeyi ve ödeme şartlarınızı belirleyin. Bu şartlarda eğer bütçe ile almayı planladığınız ürünler arasında uyumsuzluk varsa öncelikleri belirleyin. Mobilyaları kullanmayı planladığınız mekanda rahatınızı artıracak veya...

Sayfayı Paylaş