gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

çember top

Konu, 'Flash Oyunlar' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

burayı tıklayınız

çember top konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çember

Çember

Kişiyi amacına ulaştıracak çalışmaları bir düzen ve sıraya koymaya, Güven ve emniyete, Çember içinde mahsur kalmak kendi kuruntularının esiri olmaya, Harekete halindeki çember yolculuğa delalet eder.Sıkıntıdır. Koşulların kişinin istediği gibi olmadığını gösterir.Kişiyi amacına ulaştıracak çalışmaları bir düzen ve sıraya koymaya, Güven ve emniyete, Çember içinde mahsur kalmak kendi...
  2. Topuz

Topuz

Şiddet ve sıkıntıya, ümitsizliğe; durumuna uygun arkadaşa, Sapı olmayan topuz menfaatsiz hizmete, eşyasız kadına delalet eder.Topuz görmek, üst makamlarda bulunan, güçlü bir kimseden her zaman yardım göreceğinizi bildirir. Topuz görmek, üst makamlarda bulunan, güçlü bir kimseden her zaman yardım göreceğinizi bildirir. Rüyada topuz görmek, ümitsizlik, siddet ve sikintidir. Eger topuz sap ve...
  3. Toplar

Toplar

Meleklerim sizlere bir zeka sorusu çözebilicek olacakmı bakalım. Bir suçluya iki kutu ve 10' u siyah, 10'u beyaz olmak üzere 20 top verilir. Kral suçluya şöyle der: "Bu topları kutulara istediğin gibi yerleştirebilirsin, ben daha sonra senin yanına gelip kapakları kapatılmış bu iki kutudan birini seçeceğim. Daha sonra seçtiğim bu kutudan gözlerim kapalı olarak rastgele bir top...
  4. Melodika Notaları Çemberimde Gül Oya

Melodika Notaları Çemberimde Gül Oya

Melodika Notaları Çemberimde Gül Oya notalarını benimle lütfen acil tarafından olarak bu sayfadan paylaşın arkadaşlar
  5. Çemberimde Gül Oya Melodika Notaları

Çemberimde Gül Oya Melodika Notaları

Çemberimde Gül Oya Melodika Notaları Melodika Çemberimde Gül Oya Notaları Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda Çemberimde Gül Oya adlı şarkının melodika notalarını sizlerle ve ilgili tüm misafirlerimiz ile paylaşıyoruz. Çemberimde gül oya notaları mi-mi-fa-sol-la-sol-fa-fa-mi-mi-do-do-do-si-la-sol-sol-la-si-la-la-sol-sol-sol-sol-do-do-si-la-do-do

Sayfayı Paylaş