gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Çemberimde Gül Oya Melodika Notaları

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Çemberimde Gül Oya Melodika Notaları Melodika Çemberimde Gül Oya Notaları
    Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda Çemberimde Gül Oya adlı şarkının melodika notalarını sizlerle ve ilgili tüm misafirlerimiz ile paylaşıyoruz.

Çemberimde gül oya notaları
    mi-mi-fa-sol-la-sol-fa-fa-mi-mi-do-do-do-si-la-sol-sol-la-si-la-la-sol-sol-sol-sol-do-do-si-la-do-do

2. mehmet ali

mehmet ali Forum Okuru

sol sol do do si la do do si si la sol si si si la sol la la do si la sol fa mi bu gerçek melodika notaları yukarı bakmayın teşekküre gerek yok zaten hızlı okursanız notaları biraz şekillenmeye başlıyor

3. nurimı

nurimı Forum Okuru

y

4. bende bilmiyooom

bende bilmiyooom Forum Okuru

5. aysel.yuseven

aysel.yuseven Forum Okuru

Çemberimde Gül Oya Melodika Notaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Melodika Notaları Çemberimde Gül Oya

Melodika Notaları Çemberimde Gül Oya

Melodika Notaları Çemberimde Gül Oya notalarını benimle lütfen acil tarafından olarak bu sayfadan paylaşın arkadaşlar
  2. Melodika Notaları Postacı

Melodika Notaları Postacı

Melodika Notaları Postacı Merhaba arkadaşlar ben postacı şarkısının melodika notalarını rica ediyorum sizden
  3. Caddelerde Rüzgar Melodika Notaları

Caddelerde Rüzgar Melodika Notaları

Caddelerde Rüzgar Melodika Notaları Selam arkadaşlar sizden Caddelerde Rüzgar şarkısının Melodika Notalarını rica ediyorum.
  4. cemberimde gül oya notalarını verebilirmisiniz

cemberimde gül oya notalarını verebilirmisiniz

ARKADAŞLARIM BANA ÇOK ÇOK ACİL LAZIM BİLEN var ise bana cemberimde gül oya notalarını verebilirmisiniz
  5. mozart melodika notaları

mozart melodika notaları

Mozart melodika notalarını paylaşır mısınız mi/re...gibi harflerle acil lazım Fotoğrafsız teşekkürler

Sayfayı Paylaş