Çemenotu yani boyotu nasıl kullanılırsa boyumuz uzar ?

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye

cemen otu boy otu nasıl kullanılır boy yağı çemenotu çemen nasıl kullanılır Ömer Coşkun açıkladı. Çemenotu yani boyotu olarak bilinen ot 21 yaşına dek boy uzatabiliyormuş. Boyu kısa olanlar eğer siz de 21 yaşından küçükseniz boyotunu kullanın ve sizin de boyunuz doğal yollardan uzasın. Doğal boy uzatma kürümüz umarım işinize yarar.
    Çemenotu yani boyotu nasıl kullanılırsa boyumuz uzar ?
    Boy otu yenilerek tüketilir, yağı ise, eklem yerlerine ve topuklara sürülür.

GEREKLİ MALZEMELER :
    * 1tatlı kaşığı karabiber,
    * 1tatlı kaşığı cemen otu, yani boy otu
    * Hakiki sızma zeytin yağı.

HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ : Karabiberi ve Çemen otunu zeytin yağının içine atıp iyice karıştırın..
    Daha ÖMER COŞKUN ZAYIFLAMA KİLO AMLA KÜRLERİsonra en az 5 gün bu karışımı dinlendirin .5. günün sonunda, kürü çocuklarınızın ve büyümekte olan gençlerin eklem yerlerine sürüp, gece boyu bekletin. Sabah kalktığınızda, eklem yerlerine sarmış olduğunuz kürü çıokarın. ama bölgeyi yıkamayın. bu işlemei, 5 gece tekrarlayın.
    Yardımcı doç.Doktor Ömer coşkun, İkballe şifalı yemekler programında, müthiş bir formül açıkladı. boy uzatma. bu formül sayesinde, boyunun daha uzun olmasını isteyenler, daha uzun boylu olabilecekler… * Buğday özü olarak bilinen ruşeym, boy uzatmak konusunda, çok faydalı ve her yaş grubunun rahatlıkla kullananbileceği bir besin.
    Buğday özü, çocuklarda, günde 1 kaşık, 15 yaş üzerinde olanlara için ise günde 3 kaşık, tüketilebilir. 21 yaşına kadar boy uzamasına yardımcı olan bugday özünün yanı sıra, boy otu’da kullanılabilir.

2. GÜLÜM

GÜLÜM Yeni Üye

bende uzamak itiyoruuuuuuuuuuuum:D:D

Çemenotu yani boyotu nasıl kullanılırsa boyumuz uzar ? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. boyu uzar mı uzamaz mı?

saç neden uzamaz bebeğimin boyu uzamıyor boy neden uzamaz bebeklerin boyu nasıl uzar bebeğimin boyunu nasıl uzatabilirim Her anne ve babanın en büyük isteği çocuğunun normal ve sağlıklı büyümesidir. Bebek, yürümeye başladıktan sonra da önemli bir soru anne ve babaları sürekli düşündürür: Acaba çocuğumuz uzun boylu mu, yoksa kısa boylu mu olacak? Çocuğun normal ve sağlıklı büyümesi bazı...
  2. Saçlar Nasıl Uzar? Nasıl Uzatılır? Gerekli İşlemler Nelerdir? Şifalı Bitkiler Nelerdi

kıvırcık saç nasıl uzatılır dalgalı sac nasıl uzatılır erkek saçı çabuk uzar kıvırcık saçlar uzar erkek saçları çabuk İnsan saçı çok çeşitlidir. Kıvırcık, düz, dalgalı, yağlı, kuru saç tipleri vardır. İnsan saçı bilimsel olarak ortalama aylık 2 – 2,5 santimetre uzar. Kadınlarda saçların en verimli olduğu dönemler vardır. Bu dönemler 15 ile 40 yaş arasındadır. Saç uzamasını sağlayabileceğimiz...
  3. Şirket Ünvanınız haksız kullanılırsa neler yapabilirsiniz?

Şirketinizin adı başka bir şirket tarafından size haber verilmeden kullanılıyor ve bu nedenle bazı olaylar nedeniyle haksız yere itham altında kalmaya başladıysanız Ne yapabilirsiniz? Türk Ticaret Yasası'nın 54'üncü maddesi gereği olarak "Ticaret unvanı kanuna aykırı olarak başkası tarafından kullanılan kimse, bunun men'ini yani önlenmesini ve haksız kullanılan ticaret unvanı tescil...
  4. Özel Mesaj Yani Pm Nasıl Atılır ?

Forum kullanmayı bilmeyen değerli kullanıcılarımız için pm nin nasıl atıldığını anlatacağım. Öncelikle pm atacağınız kişinin isminin üzerine tıklayın aşağıdaki gibi bir sayfaya yönleneceksiniz. [IMG] Özel mesaj gönder butonuna tıkladıktan sonra aşağıdaki resimde görülen işlemi gerçekleştiriyorsunuz. [IMG]
  5. Kirpikler nasıl uzar?

kirpik nasıl uzatılır kirpikler nasıl uzar yanan kirpik uzar kirpikler nasil kirpik bakımı, kirpik uzatma yöntemleri, kirpik uzatma, kirpik uzatıcı, kirpik besleyici Kirpiklerinizi uzatacak ve besleyecek mükemmel önerilerimiz var bu yazımızda, sizlere Melek'ler:) İşte size upuzun kirpiklere sahip olmanızı sağlayacak bilgiler:A Cam bir kabın içine 1 çay kaşığı hint yağı ve 12 gr kakao...
  6. Boy uzar mı??

Ben 13 yasındayım 14'e girmek üzereyim. Geçen gün ilk adetimi gördüm. benim boyum 1.62,1.63 filan Adet gördükten sonra boy uzaması durur mu? Devam edersede ne kadar uzarım kısa kalmak istemiyorum 9-10 cm uzar mıyım?
  7. Kısa Sürede Saçlar Nasıl Uzar ?

Kısa Sürede Saçlar Nasıl Uzar ? çabuk saç uzatmak için ne yapmam lazım. Arkadaşlar, sizler bilirsiniz belki çünkü sizi takip ediyorum güzellik konularında sürekli araştırma yapıyorsunuz. Lütfen Kısa Sürede Saçlar Nasıl Uzar ? bilen varsa banada önerilerde bulunsun.
  8. Saç teli bir ayda kaç cm uzar ve saç nasıl uzar

Kısa Sürede Saçlar Nasıl Uzar Saç teli bir ayda kaç cm uzar ve saç nasıl uzar Saçlarını kısacık bir süre içersinde uzatmak isteyen Melek'ler, bu hayaliniz gerçek oluyor. Çünkü biz bu sayfamızda saç tellerinin ayda kaç cm uzayacağına dair bilgiler sunuyor ve bunun yanı sıra saç uzatan kür önerisinide de bulunuyoruz arkadaşlarım :) Sevgili Bayanlar Saç telleri bir ayda yaklaşık 2,5 cm...
  9. Çorabın Ömrü Nasıl Uzar

çorapların ömrünü uzatmak için ince çorapların ömrü nasıl uzar Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda her kadının bilmewsi gereken bir konuya değiniyor ve ömrü kısao lan hatta bizi yarı yolda bırakan ince çorapların ömrü nasıl uzar öğreniyoruz :) Çorabınızın Ömrünü Dondurucuda Bekleterek Uzatabilirsiniz Kadınların en büyük sorunlarından biri, o çok özendikleri çoraplarının beklenmedik...
  10. acaba benim boyum nasıl uzar ?

kızlar benim boyum çok kısa ya 1,50 boyundayım yaşımda 20 ve boyumun uzamasını çok istiyorum bu konuda ne yapabilirim tıbbi değil alternatif tıp olarak soruyorum lütfen boyum nasıl uzar bu konuda yardım edin.

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. boy otu

,
  2. çemen otu boy uzatır mı

,
  3. çemen otu boy uzatma

,
  4. boy otu nasıl kullanılır,
  5. çemen otunun boy uzatmadaki faydaları,
  6. çemen otu tozu boy uzatır mı,
  7. çemen tozu boy uzatır mı,