Çemenotu yani boyotu nasıl kullanılırsa boyumuz uzar ?

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

1. PeLiNiM

PeLiNiM New Member

cemen otu boy otu nasıl kullanılır boy yağı çemenotu çemen nasıl kullanılır
    Ömer Coşkun açıkladı. Çemenotu yani boyotu olarak bilinen ot 21 yaşına dek boy uzatabiliyormuş. Boyu kısa olanlar eğer siz de 21 yaşından küçükseniz boyotunu kullanın ve sizin de boyunuz doğal yollardan uzasın. Doğal boy uzatma kürümüz umarım işinize yarar.
    Çemenotu yani boyotu nasıl kullanılırsa boyumuz uzar ?
    Boy otu yenilerek tüketilir, yağı ise, eklem yerlerine ve topuklara sürülür.

GEREKLİ MALZEMELER :
    * 1tatlı kaşığı karabiber,
    * 1tatlı kaşığı cemen otu, yani boy otu
    * Hakiki sızma zeytin yağı.

HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ : Karabiberi ve Çemen otunu zeytin yağının içine atıp iyice karıştırın..
    Daha ÖMER COŞKUN ZAYIFLAMA KİLO AMLA KÜRLERİsonra en az 5 gün bu karışımı dinlendirin .5. günün sonunda, kürü çocuklarınızın ve büyümekte olan gençlerin eklem yerlerine sürüp, gece boyu bekletin. Sabah kalktığınızda, eklem yerlerine sarmış olduğunuz kürü çıokarın. ama bölgeyi yıkamayın. bu işlemei, 5 gece tekrarlayın.
    Yardımcı doç.Doktor Ömer coşkun, İkballe şifalı yemekler programında, müthiş bir formül açıkladı. boy uzatma. bu formül sayesinde, boyunun daha uzun olmasını isteyenler, daha uzun boylu olabilecekler…
    * Buğday özü olarak bilinen ruşeym, boy uzatmak konusunda, çok faydalı ve her yaş grubunun rahatlıkla kullananbileceği bir besin.
    Buğday özü, çocuklarda, günde 1 kaşık, 15 yaş üzerinde olanlara için ise günde 3 kaşık, tüketilebilir. 21 yaşına kadar boy uzamasına yardımcı olan bugday özünün yanı sıra, boy otu’da kullanılabilir.

2. GÜLÜM

GÜLÜM New Member

bende uzamak itiyoruuuuuuuuuuuum:D:D

Çemenotu yani boyotu nasıl kullanılırsa boyumuz uzar ? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Özel Mesaj Yani Pm Nasıl Atılır ?

Forum kullanmayı bilmeyen değerli kullanıcılarımız için pm nin nasıl atıldığını anlatacağım. Öncelikle pm atacağınız kişinin isminin üzerine tıklayın aşağıdaki gibi bir sayfaya yönleneceksiniz. [IMG]http://www.meleklermekani.com/imagehosting/14d370c8dcd172.jpg[/IMG] Özel mesaj gönder butonuna tıkladıktan sonra aşağıdaki resimde görülen işlemi gerçekleştiriyorsunuz....
  2. Kirpikler nasıl uzar?

kirpik nasıl uzatılır kirpikler nasıl uzar yanan kirpik uzar kirpikler nasil [SIZE=1][B]kirpik bakımı, kirpik uzatma yöntemleri, kirpik uzatma, kirpik uzatıcı, kirpik besleyici[/B][/SIZE] Kirpiklerinizi uzatacak ve besleyecek mükemmel önerilerimiz var bu yazımızda, sizlere Melek'ler:) İşte size upuzun kirpiklere sahip olmanızı sağlayacak bilgiler:A...
  3. Kısa Sürede Saçlar Nasıl Uzar ?

Kısa Sürede Saçlar Nasıl Uzar ? çabuk saç uzatmak için ne yapmam lazım. Arkadaşlar, sizler bilirsiniz belki çünkü sizi takip ediyorum güzellik konularında sürekli araştırma yapıyorsunuz. Lütfen Kısa Sürede Saçlar Nasıl Uzar ? bilen varsa banada önerilerde bulunsun.
  4. Çorabın Ömrü Nasıl Uzar

[B]çorapların ömrünü uzatmak için ince çorapların ömrü nasıl uzar[/B] Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda her kadının bilmewsi gereken bir konuya değiniyor ve ömrü kısao lan hatta bizi yarı yolda bırakan ince çorapların ömrü nasıl uzar öğreniyoruz :) [IMG]http://www.meleklermekani.com/imagehosting/renkli corap modelleri 4-3e3.jpg[/IMG] Çorabınızın Ömrünü Dondurucuda Bekleterek...
  5. acaba benim boyum nasıl uzar ?

kızlar benim boyum çok kısa ya 1,50 boyundayım yaşımda 20 ve boyumun uzamasını çok istiyorum bu konuda ne yapabilirim tıbbi değil alternatif tıp olarak soruyorum lütfen boyum nasıl uzar bu konuda yardım edin.

Sayfayı Paylaş