gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Cemil Demirbakan'dan Bıraktım Şarkısının Sözleri Burada

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Cemil Demirbakan Bıraktın Şarkı Sözleri Cemil Demirbakan Bıraktın Şarkı Sözü

Sevgili melekler, bir dönem Yüksek Sadakat grubunda müzik yapan Cemil Demirbakan Bıraktın Şarkı Sözleri ile karşınızdayız...

Kırılınca nar idim yüreğinde har idim,
    Kışına bahar idim beni yele bıraktın.
    Beni azgın sellere beni tozan yellere,
    Failsiz hükümlere bir sıfatsız bıraktın.
    Bir avuç darı gibi savurdun aç kuşlara,
    Bir yürek ağır yükle vurdun hep yokuşlara,
    Bir nefes sıcak idim seni bulacak idim,
    Sana dolacak idim bunu bildin bıraktın.
    Beni suçlara kodun beni kara kışlara,
    Üşümüş avuçlarla beni sensiz bıraktın.
    Sarılmayan kollara soluk dokunuşlara,
    Beni başka aşklara beni yele bıraktın.
    Ben senin bir danendim ıssızlarda hanendim.
    Sevdaya bahanendim beni halsiz bıraktın.
    Yüzündeki al idim dudağında bal idim
    Uçurumda dal idim beni kırdın bıraktın
    Beni suçlara kodun beni kara kışlara
    Üşümüş avuçlarla beni sensiz bıraktın
    Sarılmayan kollara soluk dokunuşlara
    Beni başka aşklara beni yele bıraktın...

Cemil Demirbakan'dan Bıraktım Şarkısının Sözleri Burada konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eylem –Koptuysa Bırak Şarkı Sözleri

Eylem –Koptuysa Bırak Şarkı Sözleri

Eylem, 2011 albüm, 2011 şarkıları, şarkıları, şarkı sözleri, sözleri, burada arkadaşlar. Eylem'in Koptuysa Bırak isimli şarkısının sözleri burada arkadaşlar. Üzülme sen ağlama sen Boşver geçer bak gör sen Yaşadıkça öğrenirsin sen, sen, sen Gölgede üstüme gölge düştü Eğrile doğrula hayata küstüm Koskoca dünyayı bölüşemedik evlerden uzak Beni yollara serdin onlarda tuzak Bana bunları verdin...
  2. Cemil Demirbakan Gölgeni Ateşte Şarkı Sözü burada kızlar!

Cemil Demirbakan Gölgeni Ateşte Şarkı Sözü burada kızlar!

Cemil Demirbakan Gölgeni Ateşte Cemil Demirbakan Gölgeni Ateşte Şarkı Sözleri Az önce sizlerle Cemil DemirBakan Aşk Diye Buna Derler şarkı sözlerini paylaşmıştık. Şimdi de ünlü solistin yine sevilen parçalarından olan Gölgeni Ateşte şarkısı sözlerini paylaşıyor ve bizden Cemil Demirbakan Gölgeni Ateşte şarkı sözleri isteyen tüm misafirlerimizi bu sayfamıza davet ediyoruz. Tüm aşka dair...
  3. Cemil Demirbakan Senin İçin Ölürüm Aslında Şarkı Sözü isteyenler için burada

Cemil Demirbakan Senin İçin Ölürüm Aslında Şarkı Sözü isteyenler için burada

Cemil Demirbakan Senin İçin Ölürüm Aslında Cemil Demirbakan Senin İçin Ölürüm Aslında Şarkı Sözleri Cemil Demirbakan Seni Yere Göğe Koyamam şarkısı sözlerinden sonra, şimdi de ünlü şarkıcının sevilen parçalarından olan Senin İçin Ölürüm Aslında şarkısı paylaşımında bulunuyor ve Cemil Demirbakan Senin İçin Ölürüm Aslında şarkı sözü isteyen tüm arkadaşlarımıza gelsin bu konumuz diyoruz:)...
  4. Cemil Demirbakan Candır Şarkı Sözü tüm isteyenler için burada

Cemil Demirbakan Candır Şarkı Sözü tüm isteyenler için burada

Cemil Demirbakan Candır Şarkı Sözleri Cemil Demirbakan Candır Ben de özledim gölgeni ateşte diyen Cemil Demirbakan'nın şimdi de yine sevilen şarkılarından birinin sözlerini paylaşıyoruz Melek'lerim. Cemil Demirbakan Candır şarkı sözleri isteyen tüm üyelerimiz, işte size beklediğiniz şarkı sözleri:) Kimseyi sevdin mi benden başka Geri geldin mi bu hayata Her ne gördüysen sakla Öbür...
  5. Cemil Demirbakan Bir Tek Aşk İçin Şarkı Sözü burada melekler

Cemil Demirbakan Bir Tek Aşk İçin Şarkı Sözü burada melekler

Cemil Demirbakan Bir Tek Aşk İçin Sözleri Cemil Demirbakan Bir Tek Aşk İçin Cemil Demirbakan Senin İçin Ölürüm Aslında ama senin yüzünden ölmem demiş, ne yalan söyliyim bence şahane söylemiş:) Sevgili Melek'lerim, bu yazımızda Cemil Demirbakan Bir Tek Aşk İçin şarkı sözleri paylaşımında bulunuyor ve bu şarkıyı seven tüm arkadaşlarımızı bu sayfamıza davet ediyoruz. İşte başladık bir...

Sayfayı Paylaş