gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Cemil İpekçi Kehanetleri

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Cinsel kimliğini çatır çatır söyleyen, insanlara kendinizde gördüğünüz eksik olarak adledilen tarafı söyleyin yüzüne ki size söyleyecek başka birşeyi bulunmasın diyen Cemil İpekçiden kehanetler meleklerim :) [​IMG]

MODACI CEMİL İPEKÇİ, HABERTÜRK'TE SABA TÜMER'İN 'BU GECE' PROGRAMINA KONUK OLDU.

Türkiye'yi ilk defa bu kadar kötü durumda gördüğünü iddia eden İpekçi, dünyanın geleceğiyle ilgili de çarpıcı tahminlerde bulundu.

İşte İpekçi'nin sözleri: 'Kriz ortamı çok kötü. Ülkemin bu kadar kötü durumunu görmedim ben. Ben çok darbe dönemi gördüm, çok kriz gördüm ama böylesini görmedim. Ama bu sadece bizim değil, tüm dünyanın sorunu. Atölyeme 700, evime 500 TL doğalgaz faturası geldi. Zamlar durmuyor, hayat standartları zorlaşıyor. Herkes küçülmeye gitti. İşyerleri kapanmaya başladı. Dünyada bugüne kadar görülmemiş şekilde yüzde 90'lara varan indirimler var. Dünya çok köklü değişim geçiriyor. Bu da tabii herkese tesir ediyor. İnançlar olumlu yönde etkileniyor ama bu süreçte. İnsanlar birbirlerine daha çok yaklaşıyorlar. Bu yönden iyi. Bugünkü dünyada, var olan iletişim imkanlarıyla bu daha da mümkün hale geliyor. Zaten Nostradamus 'Müminler dünyaya hükmedecek' der. Sonunda da bu olacak sanırım. 'Mümin' demek 'inanan' demek. Yani 'Allah'ın gönderdiği bütün peygamberlere inanan kişi' demek. '2012 yılında dünya üzerindeki insanların yarısı, 2016'da ise 4'te 3'ü yok olacak' deniyor. Ben buna inanmak istemiyorum ama bunu halktan saklıyorlar. Özellikle ABD bunu biliyor ve açıklamıyor. Halkta panik yaratmak istemiyorlar. Şu an yaşanan ekonomik krizin kat be kat büyüğü yaşanır o zaman. Siz 4 yıl daha yaşayacağınızı bilseniz çalışır mıydınız? Çalışmazdınız. O zaman dünyada kaos olur. Bu yüzden saklıyorlar.'

Cemil İpekçi Kehanetleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cemil İpekçi Nişanlandı

Cemil İpekçi Nişanlandı

cemil ipekçi kimle nişanlandı cemil ipekçi kimle evlendi kiminle evli Kimle nişanlandı acaba :hıms: Allah tamamına erdirsin :D:D Parmağındaki yüzüğün sırrını açıkladı Cemil İpekçi katıldığı "Aramızda Kalmasın" programında nişanlandığını açıkladı. Programa elleri kınalı olarak gelen İpekçi, yeni bir birliktelik yaşadığını açıkladı. Birlikte olduğu kişinin çok sanatçı bir yanı...
  2. Cemil İpekçi nişanlandı!

Cemil İpekçi nişanlandı!

Şok Şok Şok.....Buyrun cenaze namazına...:D:D 2 yıl önce "Muhafazakar eşcinselim" açıklamasıyla olay yaratan modacı Cemil İpekçi yeni sevgilisi Sivaslı Ender Polat ile Bodrum - Türkbükü'nde el ele poz verdi. Posta gazetesinin haberine göre, 3 ay önce tanıştıklarını söyleyen Cemil İpekçi "Ben özgür ve samimi bir insanım. Yalanım yok. Dürüst olduğum için her şeyim...
  3. Cemil ipekçi evlenmeye hazırlanıyor.

Cemil ipekçi evlenmeye hazırlanıyor.

ender polat kimdir cemil ipekçi evlendi kenan ipekci Allahım dünyanın sonumu geliyor nedir bu bunlar gözönünde olan insanlar örnek olacaklarına yaptıklarına bakın rezalet allah islah eylesin:sinir: ÜNLÜ MODACI CEMİL İPEKÇİ, NİŞANLISI GRAFİKER ENDER POLAT İLE EVLENMEYE HAZIRLANIYOR. Sivaslı grafiker Ender Polat ile nişanlanan ünlü modacı Cemil İpekçi, İzmir Kordon'da...
  4. Cemil İpekçi Gelinlik Modelleri

Cemil İpekçi Gelinlik Modelleri

cemil ipekçi gelinlik cemil ipekçi gelinlikleri gelinlik modelleri 2011 modelleri 2011 Ünlü modacı Cemil İpekçi'yi hepimiz tanırız...Son zamanlarda daha çok özel hayatıyla ekranlarda boy gösteren Cemil İpekçi'nin modacı yönüne dikkat çekmek istiyorum ve sizlere Cemil İpekçi'nin gelinlik modellerini sunuyorum :tik:
  5. Cemil İpekçinin Arşivlik Resimleri

Cemil İpekçinin Arşivlik Resimleri

cemil ipekçi resimleri cemil ipekçinin resimleri terbiyesis resimler ipekçi cilt bakımı çizimleri Tozlu arşiv sayfalarından çıkarttığı resimlerini Cemil peki Resmi Sitesi - www.cemilipekci.com.tr adresinde yayımlayan Cemil İpekçi tarihte bir yolculuk yapmışa benziyor. DİĞER RESİMLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Sayfayı Paylaş