gebe
  1. Moss

Moss Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    18

Cemil İpekçi nişanlandı!

Konu, 'Magazin' kısmında Moss tarafından paylaşıldı.

Şok Şok Şok.....Buyrun cenaze namazına...:D:D

2 yıl önce "Muhafazakar eşcinselim" açıklamasıyla olay yaratan modacı Cemil İpekçi yeni sevgilisi Sivaslı Ender Polat ile Bodrum - Türkbükü'nde el ele poz verdi.

Posta gazetesinin haberine göre, 3 ay önce tanıştıklarını söyleyen Cemil İpekçi "Ben özgür ve samimi bir insanım. Yalanım yok. Dürüst olduğum için her şeyim ortada. Ender'e de dürüst olmasını söyledim. O da beni dinledi. İşte korkmadan poz veriyoruz" dedi.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 16 Ağustos 2009
  2. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    çoluğa çocuğa kötü örnek oluyorlar yaww Maşallah nişanlısı da yakışıklıymış
    Gelin kim ,damat kim:D

3. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    :D:D valla hangisi gelin hangisi damat bilmiyorum :D
    Haber için teşekkürler.

4. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Valla nişanlısı yakışıklıymış :D

5. sevil-78

sevil-78 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    gençlere kötü örnek bi çift:... kesin cemil gelin diğeri damattrır:) töbe yaaa

6. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    damatta pek yakışıklı ya yazık adama ay ikiside bıyıklı bide ay düşünemiyorum artık siz düşünün gerisini yakışır be anammmmmmmmmmmmmm hahaha yarıldım resmen ya hahaha ...........

Cemil İpekçi nişanlandı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cemil İpekçi Kehanetleri

Cemil İpekçi Kehanetleri

Cinsel kimliğini çatır çatır söyleyen, insanlara kendinizde gördüğünüz eksik olarak adledilen tarafı söyleyin yüzüne ki size söyleyecek başka birşeyi bulunmasın diyen Cemil İpekçiden kehanetler meleklerim :) MODACI CEMİL İPEKÇİ, HABERTÜRK'TE SABA TÜMER'İN 'BU GECE' PROGRAMINA KONUK OLDU. Türkiye'yi ilk defa bu kadar kötü durumda gördüğünü iddia eden İpekçi, dünyanın geleceğiyle ilgili de...
  2. Cemil İpekçi Nişanlandı

Cemil İpekçi Nişanlandı

cemil ipekçi kimle nişanlandı cemil ipekçi kimle evlendi kiminle evli Kimle nişanlandı acaba :hıms: Allah tamamına erdirsin :D:D Parmağındaki yüzüğün sırrını açıkladı Cemil İpekçi katıldığı "Aramızda Kalmasın" programında nişanlandığını açıkladı. Programa elleri kınalı olarak gelen İpekçi, yeni bir birliktelik yaşadığını açıkladı. Birlikte olduğu kişinin çok sanatçı bir yanı...
  3. Cemil ipekçi evlenmeye hazırlanıyor.

Cemil ipekçi evlenmeye hazırlanıyor.

ender polat kimdir cemil ipekçi evlendi kenan ipekci Allahım dünyanın sonumu geliyor nedir bu bunlar gözönünde olan insanlar örnek olacaklarına yaptıklarına bakın rezalet allah islah eylesin:sinir: ÜNLÜ MODACI CEMİL İPEKÇİ, NİŞANLISI GRAFİKER ENDER POLAT İLE EVLENMEYE HAZIRLANIYOR. Sivaslı grafiker Ender Polat ile nişanlanan ünlü modacı Cemil İpekçi, İzmir Kordon'da...
  4. Cemil İpekçi Gelinlik Modelleri

Cemil İpekçi Gelinlik Modelleri

cemil ipekçi gelinlik cemil ipekçi gelinlikleri gelinlik modelleri 2011 modelleri 2011 Ünlü modacı Cemil İpekçi'yi hepimiz tanırız...Son zamanlarda daha çok özel hayatıyla ekranlarda boy gösteren Cemil İpekçi'nin modacı yönüne dikkat çekmek istiyorum ve sizlere Cemil İpekçi'nin gelinlik modellerini sunuyorum :tik:
  5. Cemil İpekçinin Arşivlik Resimleri

Cemil İpekçinin Arşivlik Resimleri

cemil ipekçi resimleri cemil ipekçinin resimleri terbiyesis resimler ipekçi cilt bakımı çizimleri Tozlu arşiv sayfalarından çıkarttığı resimlerini Cemil peki Resmi Sitesi - www.cemilipekci.com.tr adresinde yayımlayan Cemil İpekçi tarihte bir yolculuk yapmışa benziyor. DİĞER RESİMLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Sayfayı Paylaş