gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

cemil özeren biyografisini istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Çok üzgünüm, Ayna grubundan Cemil Mzereni kaybettik. Allah rahmet eylesin. Ben sanatçının biyografisini merak ediyorum.. :(

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Cemil Özeren bir dönemin idol gruplarından Ayna'nın kurucusu ve solistidir. Sanatçı 20 Kasım 2012'de tedavi gördüğü hastanede Karaciğer sirozu sonucu vefat etmiştir.

Üniversite eğitimini İzmirde tamamlayan sanatçı; 1996 yılında İstanbul'a gelerek Erhan Güleryüz ile birlikte Ayna grubunu kurdu.

"Gittiğin Yağmurla Gel" ile başlayan bu yolculuk 2002 senesinde "Bostancı Durağı" albümünden sonra son buldu. Erhan Güleryüz ile Cemil Özeren yollarını ayırdı.

Sonrasında destan grubuna katılan kısa bir süre bu grupta kaldıktan sonra kendi solo albumu "Cemi Cümle" yi çıkaran sanatçı bu albümle beklediği çıkışı yakalayamamıştı.

cemil özeren biyografisini istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Heykeltraşların Biyografileri

Heykeltraşların Biyografileri

ünlü heykeltraşlar ünlü heykeltraşlar ve eserleri heykeltraş isimleri türk ve eserleri heykeltraşların isimleri Maria Kılıçlıoğlu Heykel çalışmalarında olduğu gibi resim çalışmalarında da kendine özgü bir tarz yaratan Maria Kılıçlıoğlu´nun bu sergide 4 adet T.Ü.Y.B resmi yer alıyor. Sanatçının bu çalışmaları özellikle renk ve desen kullanımı açısından öne çıkıyor. 1958 Sofya doğumlu....
  2. Bir Şarkısın Sen Canan Arlı Kimdir biyografisini istiyorum

Bir Şarkısın Sen Canan Arlı Kimdir biyografisini istiyorum

Merhaba arkadaşlar dün izlediğimiz Bir Şarkısın Sen yarışmasında ki canan hakkında merak ettiğim konular var ve sizden de Bir Şarkısın Sen Canan Arlı Kimdir diye biyografi bilgilerini rica ediyorum.
  3. Ayna grubundan Cemil Özeren hasta mı?

Ayna grubundan Cemil Özeren hasta mı?

Ya bir yerde bir haber okudum inanamadım. Hiç tvde de rastlamadım. Ayna grubundan Cemil Özeren ağır hastaymış doğrumu ?
  4. Cemil Özeren Hayatı Hakkında Bilgiler Biyografisi

Cemil Özeren Hayatı Hakkında Bilgiler Biyografisi

Bu konu; Cemil Özeren hayatı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bir dönem fırtına gibi esen müzik gruplarımızdan Ayna 'nın gitaristi Cemil Özener şu sıralar yoğun bakımda. Kendisine acil şifalar diliyoruz ve başarılı müzisyenin hayatı hakkında sizlere bilgiler veriyoruz... Ayna grubunun üyesi olan Cemil Özeren 1996 yılında ünivesiteden arkadaşı Erhan Güleryüz ile...
  5. Ayna Grubundan Cemil Özeren 'i Kaybettik

Ayna Grubundan Cemil Özeren 'i Kaybettik

Bu konu cemil özeren vefatı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Ayna grubunun solistlerinden gitarist Cemil Özeren tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Meleklermekani.com ailesi olarak merhuma Allah'tan rahmet, sevenlerine başsağlığı diliyoruz ve haberin detaylarına geçiyoruz.. Karaciğer sirozu nedeniyle uzun süredir yoğun bakımda tedavi gören Ayna grubu üyelerinden...

Sayfayı Paylaş