gebe
  1. Manager

Manager Forum Okuru

Cemile aliyi bıçaklayacak mı?

Konu, 'Magazin' kısmında Manager tarafından paylaşıldı.

cemile aliyi bıçaklıyor mu, öyle bir geçer zaman ki ali ölecek mi Arkadaşlar Öyle Bir Geçer Zaman Ki'yi bu haftada kalbimi tutarak izledim. Her sahnesini gözünü bile kırpmadan izlemeyi başardım ancak reklam araları gerçekten canımdan bezdirdi. Dizi kadar reklam veriyorlar sağolsunlar. Her ne kadar bu tadımızı kaçırıyor olsa da yine kafamıza soru işaretleri bırakarak bitti Öyle Bir Geçer Zaman Ki. Son sahnesi özellikle hafta boyunca konuşulacağa benziyor.

Şimdi üyelerimizin yorumlarınıda almak istiyorum. Sizce Cemile kendini mi yoksa Ali'yi mi bıçaklayacak? Sonuç ne olacak? Tahminlerinizi alayım lütfen. :) Bir haftayı bari bu şekilde geçirelim :))

GREY bunu beğendi.
  2. GREY

GREY Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    362
    Ödül Puanları:
    63
    Bence kimseyi bıçaklamadan bıçağı bırakıp gidecek. Ya zaten bıçaklasa yine hapis durumları gündeme gelir Ali yaralanır ya da ölür Cemile hapse girer derken dizi kopma noktasına gelir bence.
    Aliyi kendi haline bırakıp gider zaten Cemile bile şuan sağlıklı düşünemez durumda.
    Haftayı ve gelecek yeni bölüm fragmanını bekliyoruz
    Bekleyelim 1 koca hafta daha :)

3. MEERVEEM

MEERVEEM Forum Okuru

bence de biçaklamayacak, çunku Ali'ye biçaklanacak kadar deger verdigini zannetmiyorum, psikolojikmen ne kadar kotu olsa da o anda, Cemile çocuklarina bu bencilliyi yapmaz hapise girmeyi goze alamaz bence ama bakcaz, turk dizileri suprizlerle dolu =))

Cemile aliyi bıçaklayacak mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ali kadar da mı olamıyoruz arkadaşlar!!!

Ali kadar da mı olamıyoruz arkadaşlar!!!

Günün son dersinin sonuna gelinmişti. Öğrenciler çıkmak için sabırsızlanıyordu. Defter ve kitaplarını çantalarına koydular. Zil çalar çalmaz, dışarı çıkmak için hazırdılar. Yalnız, Ali hazırlanmamıştı. Gecikmek için de elinden geleni yapıyordu. Nihayet zil çaldı. Öğrenciler bir anda kapıya yöneldi. Ali, yerinden kalkmadı. Ağır ağır eşyasını topladı. Bir yandan göz ucuyla öğretmenine bakıyor,...
  2. Ali Kaptan Diziye Veda mı Ediyor?

Ali Kaptan Diziye Veda mı Ediyor?

ali kaptan, öyle bir geçer zaman ki, diziden ayrılıyor mu, yeni sezon, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Çıkan bir dedikoduya göre Ali Kaptan yeni sezonda dizide olmayabilirmiş.Haber şöyle; Erkan Petekkaya'nın yapımcı şirket olan D Prodüksiyon'dan (Kanal D İç Yapımların sahibi olduğu şirket) ücretinin arttırılmasını istediği öne sürülüyor. "Öyle Bir...
  3. Ali Biçim Kimdir biografisi resimleri var mı ?

Ali Biçim Kimdir biografisi resimleri var mı ?

ali biçim kimdir Bu Just Pide isimli bir parçaya klip çeken Ali Biçim ile ilgili bilgi resim, biografisi yada hayatı ile alakalı bilgi var mı _?
  4. Ayna grubundan Cemil Özeren hasta mı?

Ayna grubundan Cemil Özeren hasta mı?

Ya bir yerde bir haber okudum inanamadım. Hiç tvde de rastlamadım. Ayna grubundan Cemil Özeren ağır hastaymış doğrumu ?
  5. Ali Kuşçu hakkında bilgi var mı ?

Ali Kuşçu hakkında bilgi var mı ?

Merhaba arkadaşlar. Bir araştırma yazısı için Ali Kuşçu hakkında bilgi toplamam lazım.Forumunuzda Ali Kuşçu hayatı hakkında ne gibi bilgiler var ?

Sayfayı Paylaş