gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Cemiyetlerinizde pasta dağıtın:)

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Pasta havlular Mevlüt hediyeleri
    Bizim yaygınlaşmış bir geleneğimizdir sünnet, doğum, düğün gibi mevlütlerimizde havlu dağıtırız. Bu pasta şeklinde havlularla fark yaratacaksınız. Ben bu fikri çok beğendim. Bebek mevlüdümde bebek mevlüt şekerleri ile birlikte dağıtmak isterim. İşte birbirinden güzel, iştah kabartan pasta havlular;

Cemiyetlerinizde pasta dağıtın:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pas

Pas

Bir şeyde görülen pas üzüntü ve kedere, borca, hastalık ve yoksulluğa; Pas görmek bazen yolculuğa, Kirli ve paslı elbiseler günaha delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Kir.)Tembel bir insan olduğunuzu belirtir. Artık çalışmanız gerekir demektir. Tembel bir insan olduğunuzu belirtir. Artık çalışmanız gerekir demektir. Pas, hastalığın, şanssızlığın, uğursuzluğun ve sahte dostlukların işaretidir....
  2. Cemiyette Pişiyorum - Mütant

Cemiyette Pişiyorum - Mütant

üç gün geçti beş gün geçtı kafamızda aynı şeyler sen nerdeşin ben nerdeyim- hadi uzayalım beyler o ne dedi bu ne dedi- yok ebeni kedi yedi kızlar uzak dursun yeter erkek adam erkek şiker yeaah çünkü biz mutantiz büyük bir utancız ben at sıktım kavun sıktım milangaza incir diktim çöp tenekesinde doğdum armut yedim çırcır oldum senden başka benden başka ondan başka bundan...
  3. Cemiyetler

Cemiyetler

erzurum ve sivas kongrelerinin ortak özellikleri sivas kongresinin hangi özelliği onun ulusal bir kongre olmasını sağlamıştır mondros ateşkes antlaşmasından sonra kurulan milli cemiyetler milli cemiyetlerin ortak özellikleri nelerdir varlığa düşman cemiyetlerin kurtuluş savaşını engellemek için yaptıkları çalışmalar Mondros Ateşkes Anlaşması'nın imzalanmasından sonra İtilaf Devletleri’nin...
  4. Dağıtım

Dağıtım

Çanakkale'ye de dağıtım yapılacak mı?Dağıtılacaksa ne zaman dağıtılacak?
  5. pasta

pasta

çikolatalı daha basit bir pasta varmı

Sayfayı Paylaş