gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cemiyette Pişiyorum - İrç In Tüyap

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

kerhane adresleri mersin kerhanesi nerde mersin kerhanesi kerhane sinyalın sonu tüyapta
    içilen onlarca efes

kesmediyse bira seni

gel çek torbamdan bir nefes

artık tüyapta punklar var

yarım kilo da domates

niçkin kadar konuş dangalak

net denen kerhanede herkes

bana hasta olur tüm kızlar

öpüm ben öpüm sesini kes

yarım kilo da domates

tüyapta punklar

banklarda yatar

çünkü hepsi

çok çok çoooooook

punklar

neden tüyapta punklar var?

Cemiyette Pişiyorum - İrç In Tüyap konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cemiyette Pişiyorum - Pendor Kızı Surtiye

Cemiyette Pişiyorum - Pendor Kızı Surtiye

cemiyette pişiyorum akor pendor kızı sürtiye başlar aramaya dövmecinin önünde duran bir şalağa yaklaşır ve saati sorar kulağına eğildiğinde şarkı başlar duvarlarda sürtiye der ki bugün sizde kalalım mi? elimde ne var bak istersen alalım mi? tek enjektör tek sigara takılalım mi? bu aptal şarkı devam eder kuşalım mi? sabah olur sürtiye kalkar yataktaki şalağın cüzdanını çarpar ne...
  2. Cemiyette Pişiyorum - Mütant

Cemiyette Pişiyorum - Mütant

üç gün geçti beş gün geçtı kafamızda aynı şeyler sen nerdeşin ben nerdeyim- hadi uzayalım beyler o ne dedi bu ne dedi- yok ebeni kedi yedi kızlar uzak dursun yeter erkek adam erkek şiker yeaah çünkü biz mutantiz büyük bir utancız ben at sıktım kavun sıktım milangaza incir diktim çöp tenekesinde doğdum armut yedim çırcır oldum senden başka benden başka ondan başka bundan...
  3. Cemiyette Pişiyorum - Motor

Cemiyette Pişiyorum - Motor

bir kız sevdim motor çıktı kalbim artık bundan bıktı motor motor motor motor motor motor bundan başka arabam yok o yöne gidense çok ne durursun diyenlere derim ki motorum yok...
  4. Cemiyette Pişiyorum - Çikolata Kız

Cemiyette Pişiyorum - Çikolata Kız

ailemden nefret ederim benden nefret etsinler diye onlar da benden nefret eder onlardan nefret edeyim diye sorun kimde? sorun nerde? taşın altında,buzun üstünde resmin içinde,got deliğinde gecenin sesi kulaklarımda duyuyor musun? lütfen ağlama çikolata kız ömrün yeterse götüne girsin 5000 sise çikolata kız kalbin ıslak taş gözden çıkan 5000 kör yaş pazar günleri patates...
  5. Cemiyette Pişiyorum - Bütün Kızlar Olecek

Cemiyette Pişiyorum - Bütün Kızlar Olecek

gündüz geceyi izler gece gündüzü gizler mahfolmuşuz be bizler geçmezken izler bütün kızlar ölecek erkeklerse gömecek

Sayfayı Paylaş