gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Cemmi Daha Komik Şahanmı ?

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] ŞAHAN GÖKBAKAR 'RECEP İVEDİK' SERİSİYLE ÜST ÜSTE GİŞE REKORLARI KIRARKEN, 'CEM Mİ, ŞAHAN MI DAHA KOMİK?' TARTIŞMALARI DA SÜRÜP GİDİYOR....

Cemal Hünal

FARKLILAR
    İki komedyenin de yeri farklı. Cem Yılmaz, Türkiye'nin en iyi stand up'çısı. Sinema filmleriyle de kendini bir kez daha kanıtladı. Çok başarılı. Gerçekten çok zeki. Şahan da tiplemeleriyle başarılı. Ama aralarında bi kıyaslama yapamam.

ÇAĞLA ŞİKEL

'CEM'E BAYILIYORUM'

Cem Yılmaz müthiş! Çok zeki...Hiç kimse beni o kadar güldüremez. Cem Yılmaz'ın bütün filmlerini izledim ve bayıldım. Ayrıca stand up'ları da müthiş. Diğer yandan 'Recep İvedik'i açıkçası ilk izlediğimde hoşlanmamıştım. Ancak nedense beş kere daha izledim ve her seferinde daha da güldüm. Bir, iki gün içersinde ikincisini mutlaka seyretmeye gideceğim.

EBRU ŞALLI

'RECEP İVEDİK'İ İZLEMEDİM'

Sonuçta ikisinin tarzı çok ayrı. Komedyenler, ama farklı tarzlarda.. İkisi de başarılılar bence. Cem Yılmaz'ın 'AROG' filmini izledim ve çok beğendim. Filmde ciddi bir emek var. Ama 'Recep İvedik'i henüz izlemedim.

BÜLENT İNAL

'CEM'E DAHA ÇOK GÜLÜYORUM'

İkisi de birbirinden farklı ama Cem Yılmaz'ın espirilerini daha kaliteli buluyorum. Bu yüzden ona daha çok gülüyorum.

Cemmi Daha Komik Şahanmı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bakın işte komik karikatürler daha ne yapim:))

bakın işte komik karikatürler daha ne yapim:))

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. he he bira kaç komik resim daha:)

he he bira kaç komik resim daha:)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. komik çocuklar ve daha yürümeyi bile bilmeyen bebeklerin komik anlarından görüntüler.

komik çocuklar ve daha yürümeyi bile bilmeyen bebeklerin komik anlarından görüntüler.

komik bebek görüntüleri komik bebekler cocuklar en görüntüler komık cocuklar
  4. Daha Komiğini Sen Anlat

Daha Komiğini Sen Anlat

Fıkra veya esprilerimizi paylaşalım.:) İyi eğlenceler... :piha: fırıncı temel bir gün kadının biri temelin fırınına gider bir ekmek alır ve eve gider ekmeği yemek için keser ekmeğin içinden çorap çıkar ve temeli arar kadın: la temek senden alduğum ekmeğin içinden çorap çıktu der.temel sinirlidir ve şöle cevap veririr.temel:takim elbisemi bekliydunuz hanim efendi ....!

Sayfayı Paylaş