gebe
  1. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    273
    Ödül Puanları:
    63

cemo ne demek istedi

Konu, 'Asparagas Haberler' kısmında narçiçeğimm tarafından paylaşıldı.

Sevgili melekler şok şok şok editörümüz cemo az önce bi nime edem gelem dedi nime nedemek cemo ne demek istedi yoksa bize bişey anlatmayamı çalıştı

CeMoŞ bunu beğendi.
  2. mercimek tanemm

mercimek tanemm Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    55
    Ödül Puanları:
    28
    ben google amcaya sordum bilmiyor hahaha

CeMoŞ bunu beğendi.
  3. mercimek tanemm

mercimek tanemm Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    55
    Ödül Puanları:
    28
    ama hep diyor ya nıme edeyim die namaz kılayım dio sanırım :D:D

CeMoŞ bunu beğendi.
  4. Misafir

Misafir Forum Okuru

Google amcanız bilmez ama cemoşcayı su gibi ezberliyen ***** bacınız çok iyi bilir :D:D:D:D Nıme yani namaz diyor:D:D Namaz kürtçeden nıme demektir :D:D Ama siz her cemoşun dediğini kürtçe sanıpta çevirisini yapmayın çünkü onun asıl dili Cemoşcadır hahaha Cemoşun söylediklerini bir ben bilirim, bir de kendisi bilir hahaha

CeMoŞ bunu beğendi.
  5. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    273
    Ödül Puanları:
    63
    Adminim engin bilginizle bizi aydınlattıpınız için çok teşşekür edrim tüm meleklerimiz adına

CeMoŞ bunu beğendi.
  6. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    alllahım yereppim diyorum hahahahahahahahaha

cemo ne demek istedi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ne demek???

ne demek???

about ne demek about ne demektir has a spectacular aura about..........ne demek????benim ingilizcem yokki.....kalplerimin yaninda var da.....merak ettim.....ingilizce yazilar kaldirilsa ne iyi olur........hem bilmemek ayip degil ogrenmemek ayip...dime....)))
  2. İbrahim Tatlıses ne demek istedi

İbrahim Tatlıses ne demek istedi

'BENİ KİMSEYLE KARIŞTIRMASIN'Vallahi bende bilmiyorum ne demek istediğini ama haberin devamına bakarsak, okursak anlayacağız gibi :) İBO “BİNİCİ” SÖZÜYLE NE DEMEK İSTEDİĞİNİ DE AÇIKLADI. İbrahim Tatlıses, uçağı için “Leş gibi kokuyor” diyen Demet Akalın’a “Eskiden at, avrat, silah vardı. Atın yerini uçak aldı. Ben hiç leş gibi ata binmedim. O benim nasıl binici olduğumu iyi bilir” diyerek...
  3. yüregimden ne istediniz

yüregimden ne istediniz

Ben çocukken Gerçektim. KabLoLarım yoktu. Ne sevmek kaLp göndermekti ne de seviyorumLar 3 harfti. Ben çocukken güLdüğümde kahkaha atardım. Zoraki güLümsemeLerden uzak ne msnde titreşim ne geLişi güzeL P harfiydi diL çıkarmaLar. Masumduk uzaktık mesafeye ve sıcaktık. Cam kadar soğuk oLunan zamanLara yıLLarca uzak, döner...im ben sana riyakarLığından bihaberdik. Ben çocukken gerçektim....
  4. Bonzai Nedir, Ne Demektir?

Bonzai Nedir, Ne Demektir?

bonzai nedir, bonzai ne demektir, bonzai hakkında Sevgili melekler, son günlerde ne yazıkki pek çok gencin ölümüne sebep olan ve ismini yeni yeni duyduğumuz bonzai nedir, insan sağlığını nasıl etkiler sizlere bilgi veriyoruz... Uyuşturucu madde içerikli olan ve kullanımı esnasında insan metabolizmasına çok zararları dokunan Bonzai tamamen uyuşturucu maddeden ve bazı bitkilerin...

Sayfayı Paylaş