gebe
  1. papattya

papattya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0

Cemoş ve Çitos gizli gizli ne konuştular?

Konu, 'Asparagas Haberler' kısmında papattya tarafından paylaşıldı.

Melekler bugün 00:25 sularında cemoş ve çitos aralarında konuşuyorlardı Cemoş Çitosu msne çağırdı ona birşey soracakmış. Cemoşun Çitosa sorduğu gizli soru neydi? Neden özel konuşma ihtiyacı hissettiler? Yoksa Cemoş ve Çitosun bizden sakladıkları birşey mi var? Açıklama bekliyoruz bize gerçekleri anlatmalarını istiyoruz.

asiruki, kraliçearı, CeMoŞ ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Hönkk bu ikisi gizliden gizliden mi konuşuyordu :D:D Tüh merakım uyandı, cildim bozulmasın hahaha
    Üç aşağı beş yukarı tahmin ediyorum, msn gizli konuşma gereksinimi her ne ise bu iki cadının konuşmasının devamı sapıklığa ve fırlamalığa kaymıştır:) Biri fırlama, diğeri piço ne beklenir bunlardan hahaha Bu iki fırıldakla edilen sohbet sabah ezanını bulur Melek'lerim. Hatta "hadi ya sabah oldu gidek" dediğinizde, rahat 3 saat daha konuşabilirsiniz:D:D Çünkü konular, hızla değişiyor ve kahkahalar havada uçuşuyor :D:D:D:D

Tecrübe konuşuyor; deneyin görün:A:A

sea34, asiruki, kraliçearı ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    anca yarın yorumlsarım ahahahaha

kraliçearı bunu beğendi.
  4. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    vaayyyy gizli dolaplar dönüyor:D:D

5. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    ben neler duyuyorum abboowwww!! nele oliiiiimişşşşşşşşşşdeee habarımız yokumuşşş wıışşşşşşş:D:D:pop2:

6. kraliçearı

kraliçearı Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    43
    [​IMG] hımmmm demek gizlice yazışıyorlardı merak ettim valla kıslar konu neydi.acıklayabilirmisiniz.eğer kendiniz acıklamazsanız ben acıklayacam haaaaa:haha::sigara:

sea34 bunu beğendi.
  7. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Kızzzz Cemoş abla ne dolaplar çeviriyosun yine bakimmm :D:D

bebekyüzlüm bunu beğendi.
  8. bebekyüzlüm

bebekyüzlüm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    364
    Ödül Puanları:
    63
    şiit piştttttttttttt ne oluyor bizden habersiz neler çeviriyonuz bakemmmmmmmmm hıhahahaha anam bunlar gecede uyumuyo kimi çekiştirdiniz aceppppp söyleyinn yoksam bağırım heeeeeeeeehahahahahahaha

9. sea34

sea34 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    244
    Ödül Puanları:
    0
    bende merak ettim.acaba ne konuştunuz diyiwerin bakim... :D:D

10. LALEZAR

LALEZAR Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.943
    Ödül Puanları:
    113
    Konuştuklarınıza aş erdim çabuk anlatın hahaha hahaha hahaha

Cemoş ve Çitos gizli gizli ne konuştular? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cilt sağlığı ve güzelliği nelerde gizli?

Cilt sağlığı ve güzelliği nelerde gizli?

Yediğimiz gıdalar cildimizi nasıl etkiliyor? Dr. Ayfer Aydın, "Dış görüntümüz iç sağlığımızın aynasıdır ve yediğimiz gıdalar da dış görünüşümüzü önemli ölçüde etkiler" dedi. Aydın cildi sağlıklı ve güzel kılmanın formülünü anlattı.Memorial Hastanesi Dermatoloji Bölümü'nden Uz. Dr. Ayfer Aydın cilde, saçlara, tırnaklara, gözlere canlılık katabilmenin sırrının beslenmede olduğunu...
  2. Losttan gizli kareler .. ve yorumları ..

Losttan gizli kareler .. ve yorumları ..

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Kıyamet neden gizli tutulmuştur?

Kıyamet neden gizli tutulmuştur?

rüyada kıyametin kopacağını bilmek rüyada kıyametin kopacağını öğrenmek Kıyamet neden gizli tutulmuştur? - Çok merak etttiğim fakat hiç öğrenme şansımın olmadığı bir konuydu... Şimdi öğrendim ve sizlerle paylaşmak istedim... Allahım sen bizi sana laik kulllarından eyle.. Semavi dinlerin mühim bir esası olan kıyamet hakkında Kur'an-ı Kerimde ve hadis-i şeriflerde geniş izahlar vardır. Bu...
  4. Gizli Su Kaçağı Nedir ?

Gizli Su Kaçağı Nedir ?

Başıma gelen bir olayı anlatmak isterim, önce su faturalarımız normalin çok üstünde gelmeye başladı, dış kapının yanında ki su sayacımızın çok hızlı bir şekilde döndüğünü farkettik normalde evimizde hiç bir musluk açık olmadığı halde, internetten araştırdım ve evimde gizli su kaçağı olduğuna kanaat getirdim. Başınıza gelebilecek en kötü durumlardan biridir, lütfen hafife almayın ve mutlaka bir...
  5. Günümüzdeki gizli şirkler nelerdir?

Günümüzdeki gizli şirkler nelerdir?

1) Biz sizin hangi örnekleri bulduğunuzu bilemediğimiz için aynı şeyleri söylemiş olabiliriz. - Bugün en fazla şirk alanı şunlar olabilir: a) Mezarlardan vesilelik yönü bırakıp, doğrudan kabrin sahibinden bir şeyler istemek. Yani: “Allah’ım! Şu zat hürmetine benim şu işimi yap!” yerine, “ey filanca zat! Ne olur benim işimi yap!” gibi ifadeler şirke kapı açar. b) Bir ibadet yaparken,...

Sayfayı Paylaş