gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Cemre'nin Psikolojisi Bozuldu !

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

kuzey güney cemre öykü karayel merve boluğur haberleri 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Eylül ayında ekranlara gelmeye başlayan ve ilk günden itibaren seyircinin vazgeçilmez dizilerinden biri olmayı başaran Kuzey Güney dizisi, oyuncularıyla gündemde olmaya devam ediyor. Dizinin televizyonlara kazandırdığı Öykü Karayel 'e izleyici bir türlü alışamamış. Bunun üzerine diziye Merve Boluğur dahil edilerek , dizinin Cemre karakteri Öykü Karayel'in rolü kısaltılmış. Haberin devamı şöyle melekler...

'Kuzey Güney' dizisinde esas kız Cemre karakterini canlandıran tiyatrocu Öykü Karayel’e televizyon dünyası yaramadı.

İzleyicilerin bir türlü ısınamadığı, özellikle de sesiyle sıkça eleştirilen Karayel’in rolü yapımcılar tarafından azaltıldı.

Diziye esas kız olarak Merve Boluğur’un dahil edilmesi ise Karayel’i bunalıma soktu. Sette kimseyle konuşmayan genç oyuncunun ağzını bıçak açmıyor.

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    merve boluğur bence bu diziye göre değildi.. kücük sırlarda cok iyiydi ama bu dizide bir garip ne blim sevemedim kuzey güneyi

Cemre'nin Psikolojisi Bozuldu ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. MSN Psikolojisi

MSN Psikolojisi

durum 1:ENDİŞELİ KIZ erkek:slm kız:sen kimsin? msn imi nerden aldın? nie bni rahatsız ediyorsun? erkek:sorduğun sırayla cevap vermesem olur mu? kullanıcı ç.dışı gözüküyor erkek hayal kırıklığıyla yeni msnler aramaya devam eder durum 2:ARKADAŞ CANLISI KIZ erkek:slm kız:mrb nasılsın erkek:iidr senden kız:bugün noldu biliyormusun? erkek:ulan nerden ekledik ya hayatını anlatıyo kullanıcı ç.dışı...
  2. Gelişim Psikolojisi

Gelişim Psikolojisi

Gelişim psikologları doğum öncesinden başlayarak ölüme kadar uzanan yaşam süresinde insan gelişiminin evreleri üzerinde çalışırlar. Gelişim psikologları yaşa bağlı davranış değişikliklerinin tanımlanması, açıklanması ve ölçülmesiyle ilgilenirler. Gelişimdeki evrensel nitelikler, kültürel ve bireysel farklılıklar üzerinde çalışırlar. Doktora düzeyindeki gelişim psikologları, araştırma yapma ve...
  3. Gestalt Psikolojisi

Gestalt Psikolojisi

(Geştalt psikolojisi okunur), zihnin çalışma ilkelerinin bütünsellik, paralellik ve kendi kendi kendisini düzenleme olduğunu öne süren psikoloji teorisi. 20.yy'ın ilk yarısında, Almanya'da ortaya çıkmıştır. Gestalt yaklaşımı için verilen klasik örnek, bir sabun köpüğünün kendiliğinden, yüzeyindeki tüm noktaların basınç gücüyle paralel hareketinden ortaya çıkıvermesidir. Bu kendiliğindenliğin...
  4. Araları Bozuldu

Araları Bozuldu

ünlü şarkıcı Demet Akalın dostu Alişan ile arasına karakedi mi girdi.... 'DEMET'LE BİR DAHA GÖRÜŞMEYECEĞİM!' ALİŞAN 'MEGA MAGAZİN' KAMERALARINA YAPTIĞI ÖZEL AÇIKLAMADA, ESKİDEN ARALARINDAN SU SIZMAYAN DEMET AKALIN'LA BİR DAHA GÖRÜŞMEYECEĞİNİ AÇIKLADI. Yaz aylarında önce beach'te kebap yedi diye Demet Akalın tarafından çekilen telefon mesajında 'sen ne biçim bir hayvansın' yazdığı ortaya...
  5. Psikolojim bozuldu :(

Psikolojim bozuldu :(

merhaba ben 20 yaşındayım. Üniversitede okuyorum ve cinselliği tanıyorum. Ancak anne ve babamı küçüklüğümden beri her cinsel birleşmelerine şahit oluyorum yani hep seslerini duyuyorum. Gizli yapma konusunda biraz özensiz davranıyolar ama daha çok benim ani uyanmalarım etkili oluyo.Ama bu son olay beni gerçekten sarstı ailemin yanına tatile geldim ve gece henüz kardeşim ve ben uyumadan...

Sayfayı Paylaş