gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cenaze Töreninde Söylenebilicek 10 Kötü Şey....

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

- Bu koku da ne böyle? - Bu kıyafet üzerimdeyken ölmüş olmayı hiç istemezdim. - Eğer ne için kullanacağını bilseydim ona bu kadar sağlam bir ip ödünç vermezdim.
    ( Dul kalan kişiye) Eee, artık rahatsınız, bu akşam yemeğe ne dersiniz?
    - Ölü olmak korkunç olmalı.
    - Kahretsin bana olan borçları ne olacak şimdi?
    - Ne zaman yemek yiyeceğiz?
    - Arabasını alabirir miyim?
    - İnsanlar ölünce ne kadar aptal görünüyorlar değil mi?
    - O tabutun içinde uyuyan da kim öyle?

Cenaze Töreninde Söylenebilicek 10 Kötü Şey.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. cenaze

cenaze

Rüyada cenaze görmek iyidir. Bir cenaze gören kişi uzun zamandır haber alamadığı biriyle karşılaşır demektir. Cenazeye katılan kişi hayatında güzel bir yenilikler yapar anlamındadır. Kendi tabutunu görmek ise mal ve para kazanılacağının haberidir. Rüyada cenaze görmek iyidir. Bir cenaze gören kişi uzun zamandır haber alamadığı biriyle karşılaşır demektir. Cenazeye katılan kişi hayatında güzel...
  2. Göksel - Çok Kötü Şeyler

Göksel - Çok Kötü Şeyler

Ensem de nefesi bıçamış gibi Katil elleri öldürdü hevesimi Kokumu almasa izimi süremez Dur diyebilsem içeri giremez Ne uyur ne uyutur düşmana benzer Pusuda bekleyen şeytana benzer Uzanıp koynuna yatmamı ister Getirir aklıma Çok Kötü Şeyler Yorgunum ben tökemezlemekten En kötü ihitmali gerçeğe çevirmekten Aklımın oyunu bu,sahici değil Bilirim çok saçma ama elimde değil Ne uyur ne uyutur...
  3. Kadınları Cezbeden 10 Şey

Kadınları Cezbeden 10 Şey

Kadınlar erkeklerin ne yapmasını ister? Çok şey değil. Aşırı sevgi, sonsuz bağlılık, zaman, bebekler ve ay ışığında romantik geceler.. Liste çok uzayabilir ancak her kadının istekleri farklıdır. Ancak kadınlar hayatları boyunca erkeklere 'lütfen bunu yap, bunu, bunu ve bunu' gibi söylemlerde bulunabilir. Kadınları etkilemek bu kadar zor ve karmaşık değil elbette. İşte kalplerini...
  4. Şişmanlık Aşk için Kötü Bir Şey mi??

Şişmanlık Aşk için Kötü Bir Şey mi??

Sizce arkadaşlar şişmanlık aşk için kötü birşey mi yani şişman olan bir insanın aşkı herzaman tehlike altındamıdır yoksa tercih edilmiyor mu??:ruyam:
  5. 10 Şey Olmadan 10 Şey Olmaz!

10 Şey Olmadan 10 Şey Olmaz!

1.Günah ve harama düşme endişesiyle şüpheli şeylerden uzak durmadıkça....... Aklın Faydası Olmaz. 2.İlmin olmadıkça....Erdemin Faydası Olmaz. 3.ALLAH'a karşı alçak gönüllü bir duyarlılık sevgi ve ürperti duyguları taşımadıkça..... Kurtulmanın Faydası Olmaz. 4.Adalet olmadıkça... Yönetimin Faydası Olmaz. 5.Edep olmadıkça.. Asaletin Faydası Olmaz. 6.Cömertlik olmadıkça.. Zenginliğin...

Sayfayı Paylaş