gebe
  1. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Cenazeye imam bile katılmadı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında ρємвє_мєℓєк tarafından paylaşıldı.

[​IMG] 13.07.2008 15:26 - Bu haber 115.505 kişi, Mynet Haber bugün 3.439.947 kişi tarafından okundu.
    Cenazeye imam bile katılmadı
    Amerikan Başkonsolosluğunu basmaya çalışırken 3 polisi şehit eden ve El Kaideci oldukları öne sürülen teröristlerin cenazesine imam katılmadı, namazı üç kişi kıldı.

ABD'nin İstanbul Başkonsolosluğu'na düzenledikleri saldırıda 3 polis memurunu şehit ettikten sonra ölü ele geçirilen 3 teröristten Bülent Çınar ve Erkan Kargın'ın cenazesi dün toprağa verildi. İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin, teröristlerin cenazelerini taşınması için cenaze aracı göndermesine rağmen cenazeler, yakınları tarafından kamyonet ve servis minibüsü ile Adli Tıp Kurumu morgundan alındı. Yayla Mezarlığı'na getirilen Bülent Çınar'ın cenazesine katılanlar kendilerini görüntülemek isteyen basın mensuplarına tepki gösterdi.
    Çınar'ın cenazesi, namaz kılınmadan toprağa verildi. Ailenin Mezarlıklar Müdürlüğü'nden herhangi bir talepte bulunmadığı öğrenildi. Defin sırasında imam olmaması dikkat çekti. Daha sonra Erkan Kargın'ın cenazesi mezarlığa getirildi. Kargın'ın tabutunu taşıyan kamyonetin yanında saf tutan 3 erkek burada namaz kıldı. Kargın'ın cenazesi toprağa verilirken basın mensupları mezara yaklaştırılmadı. Üçüncü saldırgan Raif Topcıl'ın cenazesi ise ailesi tarafından alınmadı.
    SORGULARI SÜRÜYOR

SaldIrIyla ilgili yürütülen soruşturmada gözaltına alınan 10 kişinin sorgusuna ise İstanbul Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü'nde devam ediliyor. Sorgulamaları devam eden zanlılar, önceki gece geniş güvenlik önlemleri arasında sağlık kontrolünden geçirildi. Zanlıların adliyeye sevk edilmesi bekleniyor

Cenazeye imam bile katılmadı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. liderin Cenazesinden...

liderin Cenazesinden...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. iman

iman

Bir cami yahut mescidde vazifeli imamı görmek vali, kaymakam, idari işlerde görevli kimselere; Bir yerin en büyük camiinin imamı, o beldenin yahut ülkenin ileri gelen, üst düzey yöneticilerine, Din hizmetlerinde görevli kimselerde görülen her çeşit iyi hhal, yöneticilerin durumlarının ve idarelerinin iyiliğine; onlarda gözlenen olumsuz haller, yönetici konumundaki kimselerdeki olumsuz iş...
  3. cenazeyi götürüyorlardı...

cenazeyi götürüyorlardı...

benimde acayip bir fikrim geldi meleklerim canlarım benim.. bir siir paylaşıyoruz ve o şiiri yorumluyoruz anafikirini buluyoruz yani ilk ben başlıyorum işte şiirim; cenazeyi götürüyorlardı uzaklara ellerin üzerinde melekleri görebiliyordum ve inerlerken yeryüzüne ben neredeydim peki ne zamandır ordaydım en kırmızı rüzgarlarında dağların serin ve anlamsız idi ve ben gizledim...
  4. Selma Taran'ın Cenazesinden....

Selma Taran'ın Cenazesinden....

selma taran öldü selma taran öldü mü selma taran vasiyeti selma taran defnedildi 2011 resimleri ile ilgili bilgiler burada melekler. Geçtiğimiz gün tedavi gördüğü kanser hastalığı sebebiyle hayata gözlerini yuman Selma Taran bugün toprağa verildi melekler. Son vasiyetiyle Ali Taran'a affetmediği mesajını veren Selma Taran, bugün sevenlerinin uğurlamasıyla Ulus'ta toprağa verildi. Selma Taran...

Sayfayı Paylaş