gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

cenazeyi götürüyorlardı...

Konu, 'Bi Dakka Acayip Bi Fikrim Geldi :)' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

benimde acayip bir fikrim geldi meleklerim canlarım benim.. bir siir paylaşıyoruz ve o şiiri yorumluyoruz anafikirini buluyoruz yani ilk ben başlıyorum işte şiirim; cenazeyi götürüyorlardı uzaklara
    ellerin üzerinde
    melekleri görebiliyordum ve
    inerlerken yeryüzüne
    ben neredeydim peki
    ne zamandır ordaydım
    en kırmızı rüzgarlarında dağların
    serin ve anlamsız
    idi ve ben gizledim cümlemi.
    nereye gizlediğimi unuttum sonra
    elim kolum bağlı ve düşünürken
    a harfi ile başlayacak bir dize
    nolurdu ki sanki bulamasam
    lanetli rüzgarlarında dağların
    aşağıya doğru esen
    rahatlatıcı ve
    şaşırtıcı
    idi akşamları
    idi geceleri
    rahatlatıcı idi
    derinlerinde denizlerin
    engininde ve koca okyanusun
    neresindeyim, bitti mi?

.... etkilendim sanki:s

cenazeyi götürüyorlardı... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. liderin Cenazesinden...

liderin Cenazesinden...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. sakın cenazede bunları söylemeyin

sakın cenazede bunları söylemeyin

Bu koku da ne böyle? :ang: -Bu kıyafet üzerimdeyken ölmüş olmayı hiç istemezdim. :dil: -Eğer ne için kullanacağını bilseydim ona bu kadar sağlam bir ip ödünç vermezdim. -( Dul kalan kişiye) Eee, artık rahatsınız, bu akşam yemeğe ne dersiniz? :f060: -Ölü olmak korkunç olmalı. -Kahretsin bana olan borçları ne olacak şimdi?:sinir: -Ne zaman yemek yiyeceğiz? :f060: -Arabasını...
  3. Cenazede Neden Siyah Giyilir?

Cenazede Neden Siyah Giyilir?

cenazede neden siyah giyilir, sebebi, kimler giyer, cenaze, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Genellikle batı kültüründe görülen cenazede siyah giyme adeti,eskilerin hayalet korkularından kalma bir gelenekmiş.Binlerce yıl önce insanlar, gömülecek kişinin hayaletinin cenazedekilerden birinin bedenine girmek isteyeceğine inanıyormuş.Hayaletten saklanmak için de...
  4. Selma Taran'ın Cenazesinden....

Selma Taran'ın Cenazesinden....

selma taran öldü selma taran öldü mü selma taran vasiyeti selma taran defnedildi 2011 resimleri ile ilgili bilgiler burada melekler. Geçtiğimiz gün tedavi gördüğü kanser hastalığı sebebiyle hayata gözlerini yuman Selma Taran bugün toprağa verildi melekler. Son vasiyetiyle Ali Taran'a affetmediği mesajını veren Selma Taran, bugün sevenlerinin uğurlamasıyla Ulus'ta toprağa verildi. Selma Taran...

Sayfayı Paylaş