gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113

Çenede Çıkan Tüylere Çözüm

Konu, 'Tüy Dökme Yöntemleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

çenede çıkan tüyler nasıl geçer, çenede çıkan tüy sorunu, çenede çıkan tüyler Bazı bayanların çenesinde oluşan tüylenme sorunu hiçde hoş olmayan ve oldukça can sıkan durumdur. Çenede ki tüyler için farklı çözüm önerileri bulunsada en garantili yöntem lazer epilasyondur. Konu ile ilgili detay bilgiler ise şöyle;
    836943_detay.jpg
    Çenede çıkan tüyler için çeşitli kozmetik ürünlerin etkili olduğu söylense de aslında bu bölgedeki tüyleri yok etmek için tercih edilen en ideal yöntem lazer epilasyon olmaktadır. Farklı seanslarda uygulanan lazer epilasyon sayesinde tüylerin yok edilmesi çoğu zaman için mümkün olmaktadır. Çenede bulunan kıl köklerini tam olarak tahrip eden lazer uygulaması, ayrıca tüylerin tekrar çıkmasını engellemektedir. Bu nedenle kalıcı bir çözüm olması nedeniyle birçok kadın çenede ortaya çıkan tüyler için lazer uygulamasını tercih etmektedir. Seansların başlamasının ardından tüyle hızla yok olmaya başlamakta ve her seans ardından ortaya çıkan sonuç istenen bir şekilde olmaya başlamaktadır.

Siz de çenenizde yer alan tüylenme problemleri için lazer epilasyon uygulamasını tercih edebilir ve uzmanlar tarafından gerçekleştirilen uygulamalar dahiliden daha pürüzsüz bir çeneye kavuşabilirsiniz. Yapmanız gereken öncelikle çene kısmınızda gerekli analizler yaptırmak be ardından seanslara katılarak kısa süre içerisinde daha ışıltılı bir çene görünümüne kavuşmak olmaktadır.

2. kader.bal

kader.bal Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    kızlar ben de aynı sorunu yaşıyodum lazer epilasyon ile sorunumdan kurtuldum :cheer2:

Çenede Çıkan Tüylere Çözüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evcil hayvan tüyüne kesin çözüm

Evcil hayvan tüyüne kesin çözüm

kedi tüyüne çözüm kedi tüyü temizleme tüyü için süpürge elektrik süpürgesi köpek süpürge Miele, ev hayatındaki konforu maksimumda yaşatan ürünleriyle kolaylık ve ayrıcalık sunmaya devam ediyor. Onlardan biri daha... Miele S5 Cat & Dog 5000 elektrikli süpürge, kedi ve köpek gibi dostlarını çok seven, ancak evin her yerine dökülen tüylerinden rahatsız olanlar için birebir....
  2. İstenmeyen Tüylere Kesin Çözüm Yolu Doğadan

İstenmeyen Tüylere Kesin Çözüm Yolu Doğadan

yüzdeki tüylere kesin çözüm istenmeyen tüylere kesin çözüm yolu doğadan 2011 Nette gezerken görüdüğm bu formülü sizlerle paylaşmak istedim. Yazılana göre, aşağıda tarifini vereceğimiz, formül, 1 haftalık bir uygulama sonrasında, istenmeyen tüylerden sonsuza kadar kurtulma imkanı sağlıyor. GEREKLİ MALZEMELER : * 1 adet soğan, * 1 diş sarımsak *Siyah merhem ( aktardan alınacak) HAZIRLANIŞI VE...
  3. istenmeyen tüylere kesin çözüm

istenmeyen tüylere kesin çözüm

denemenzi tavsiye edrm işeyarıyo
  4. Yüzdeki istenmeyen tüylere bitkisel çözüm önerileri

Yüzdeki istenmeyen tüylere bitkisel çözüm önerileri

Bu konu; yüzdeki istenmeyen tüyler hakkında bilgi vermektedir Bir kadına sormuşlar;"Size imkan verilirse ilk kimi öldürürsünüz?" kadın cevabı manidar "İstemeyen tüylerimi!" :D:D Sevgili meleklerim istenmeyen tüyler diyerek yeniden yaramızı açıyorum. Nedir bu kadınların kıldan tüyden çektikleri :D:D Yüzümüzün daha parlak ve pürüzsüz görünmesine engel teşkil eden istenmeyen...
  5. İstenmeyen tüyler için öneriler

İstenmeyen tüyler için öneriler

Bayanların ve erkeklerin rahatsız olduğu durumlardan biridir tüyler.Geçmişten günümüze istenmeyen tüyler için bir çok yöntem uygulanmıştır ve hiç biri kesin sonuç vermemiştir.Hormonal bozukluğa bağlı olan tüylenmeniz varsa bu ancak tadevi ile mümkündür.Hormonal bozukluğun dışında istenmeyen tüyler geleneksel yöntemler ve günümüzdeki lazer tedavileriyle giderilebiliyor.Bu yöntemlere...

Sayfayı Paylaş