gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Çengelli iğne

Konu, 'C-D' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

çengelli iğne oyası çatal iğne oyası rüyada çatal rüyada görmek çengelli ile oya yapımı Ciddi bir ilişki olarak yorumlanır. İş veya aşk ilişkisi olabilir.

Çengelli iğne konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. iğne

iğne

Yoksulun durumunun düzelmesine, Düzensiz ve dağınık işlerin toplanmasına, bekar için evlenmeye, Dikiş diktiği iğnenin kırılması, kaybolması yahut kullanılmaz hale gelmesi işlerin bozulmasına ve bir süre sonra toparlanmaya, İğne ve çuvaldız gibi şeyler haamile kadın için kız çocuğuna, diğerleri için yolculuğa, İğne, kendisiyle iyi geçinilen uyumlu kadın ve erkeğe, İğnenin ağza kaçması...
  2. İğne  deliği

İğne deliği

Birgün padişahın huzuruna bir adam getirmişler.. Adamın bir hüneri varmış.. 100 adım öteden fırlattığı ipliği,100 adim ötedeki iğnenin deliğine geçiriyormuş.. Bunu başarmak tam 40 yılını almış.. Padişah 'göster bakalim hünerini' demis.. adam iğneyi bir sehpaya saplamış, sonra 100 adım geri gitmiş ve ipliği fırlatmış.. iplik iğnenin deliğinden geçmiş.. Padişah 'tekrarla, tesadüf olmasın...
  3. Çengelli İğne Nereden Geliyor Acaba

Çengelli İğne Nereden Geliyor Acaba

çengelli iğne ne işe yarar çengelli iğne nerelerde kullanılır nerede kullanılır Çengelli iğne Tarihi Patent kayıtlarında Çengelli iğne 1849 yılında Walter Hunt adınadır. Ancak çengelli iğne aslında çok daha eski bir buluştur. Bu tarihten 2000 yıl öncesinde Romalıların yaylı bir çeşit çengelli iğne kullandıklarına dair kanıtlar var. Romalılar birçok buluşa isimlerini yazdırmışlar ancak...
  4. Çocuklarda çengelli kurt hastalığı ve tedavisi

Çocuklarda çengelli kurt hastalığı ve tedavisi

Beyaz ya da sarımsı renkli olan çengelli kurt 0,8-1,5 santim uzunluğundadır. Yumurtaları suyun içinde gelişir ve insanlara suyla bulaşır. Vücuttaki çoğalma ve yerleşim merkezi onikiparmakbağırsağıdır. Sürekli olarak kan emdiklerinden bir süre sonra kansızlık ve beslenme bozuklukları ortaya çıkar. Genel tedavi: Bağırsaklarda asalakların bulunduğu normalde dışkıyla atıldıkları zaman belli...

Sayfayı Paylaş