gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

cengiz baba geldı...

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

Son düzenleme: 14 Ekim 2008
cengiz baba geldı... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aska geldı cocuklugum

aska geldı cocuklugum

Beraber ilk adımlarını atmaya başlamak gibi, Ve tutmadan elini,her an düşecekmiş gibi..." Yanaklarından anca mutluluk gözyaşı dökebilen zamanlardan arta kalan,sıcacık gülümseyişlerin insanın içini titrettiği yıllardan,yalanın ne olduğu dâhi bilinmediği o güzelim sevdalardan düşmüş iki yüreğin birbirini bulması; Birinin diğerini tamamlaması bu... Seninle başlayıp,anca seninle tamamlanacak...
  2. baba

baba

Babasını gören hasta ise iyileşir, sıkıntısı varsa rahatlığa kavuşur, ihtiyacı varsa birisi cömertçe giderir, yitiği varsa bulur, bir muradı varsa yerine gelir. Babanın iyi hali kişinin kendi durumuna, babasını bir işte takip etmek onun meslek ve meşrebiini devam ettirmeye, Babaya hürmet ve tazim Allah'a itaat etmeye, ona isyan Allah'ın emirlerine uymamaya, Babanın gülümsemesi ilahi hoşnutluğa...
  3. Gazeteci Cengiz Semercioğlu Baba Oldu!

Gazeteci Cengiz Semercioğlu Baba Oldu!

cengiz semercioğlu, gazeteci, baba oldu, kızı oldu, adı, pera, ile ilgili bilgiler burada melekler Hürriyet Kelebek yazarı Cengiz Semercioğlu baba oldu melekler :) Cengiz Semercioğlu ile Sabah gazetsi reklam grup koordinatörü Berna Bayık çiftinin kızları Pera, az önce Amerikan Hastanesi'nde dünyaya geldi. Çifte bebekleriyle birlikte mutlu ve huzurlu bir ömür diliyoruz :)
  4. melekler ask hırsınız geldı

melekler ask hırsınız geldı

selam arkadaslar ben eda 24 yasındayım bursadanım ev kızıyım sıtenızı cok begendım uye oldum ıns cok ıyı vakıtler gecırırız aranızda banada yer varmı ? :D:D
  5. cadıma kardeş geldı

cadıma kardeş geldı

bır zmanlar aldırmak ıstedıgım bebegımı ıyıkı aldırmmamaısım hosgeldım mınık kızım hısgeldın cadım hosgeldın mıskokulum hosgeldın sımgem selın ve sımge canım kızlarım annenız sızı cokkkkk sevıyorprensesıme kardes geldı bıraz sarılık olduk ama gecıyor yavas yavas 1 agustos ta dunyaya geldı 47 cm 3700kg bıraz kılo kaybımız oldu sarılıktan amma annem beni beslıcek

Sayfayı Paylaş