gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Cengiz Coşkun hayatı hakkında bilgiler lazım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Çok yakışıklı ve ben ona bayılıyorum, lütfen Cengiz Coşkun'un hayatı hakkında bana bilgi verij melekleri lütfen :D <3

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Cengiz Coşkun 1980 İstanbul doğumlu..Marmara Üniversitesi Spor akademisinde okuyan Cengiz Coşkun Tolgahan Sayışmanın birinci seçildiği Best Model of World yarışmasında 4.cü seçilmişti.
    Cengiz Coşkun 5 yıldır mankenlik yapıyor aynı zamanda da 9 yıldır profesyonel olarak basketbol oynayan Cengiz Coşkun daha öncede Candan öte dizisinde KAAN rolünü canlandırmıştı.

Cengiz Coşkun Şimdi ise onu herkes sinemalarda fırtına gibi esen Fetih 1453 filminde XI.Constantine’in adamı Giustinia olarak tanıdı…

Cengiz Coşkun hayatı hakkında bilgiler lazım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Büşra Pekin kimdir hayatı biografisi hakkında bilgi lazım

Büşra Pekin kimdir hayatı biografisi hakkında bilgi lazım

Bu büşra pekin var melekler, onun hakkında bilgiler aramaktayım. Kimdir Büşra Pekin biografisi ve resimleri var mı teşekkürler.
  2. Bekir Coşkun Hayatı Hakkında Biyografik Bilgiler

Bekir Coşkun Hayatı Hakkında Biyografik Bilgiler

Bekir Coşkun Kısaca Hayatı Bekir Coşkunun Yaşamı Kısaca Sevgili melekler, bu yazımızda twitterın en ünlü isimleri içinde yer alan gazeteci yazar Bekir Coşkun hayatı hakkında sizlere kısaca bilgiler vereceğiz :) Türkiyenin tanınmış gazetecilerinden Bekir Coşkun, 1945 Şanlıurfa doğumludur. Ankara Yüksek Gazetecilik mezunu olan Coşkun, 1974’te foto muhabiri olarak işe başladı. 1978’de...
  3. Almanya hakkında bilgi lazım

Almanya hakkında bilgi lazım

Dünya ülkeleri araştırmamda bana Almanya düştü, Almanya hakkında bilgi verebilirmisiniz bu sayfadan lütfen..
  4. edisonun hayatı hakkında bilgi lazım

edisonun hayatı hakkında bilgi lazım

Ödevim için arkadaşım bu siteyi önerdi.Hemen cevap veriyormuşsunuz.Yani size işim düştü diyebilirim.:) Edisonun hayatı hakkında yazı istiyorum sizden.Şimdiden teşekkür ettim :)
  5. 2013 Survivor Yarışmacısı Cengiz Coşkun Hakkında Bilgiler

2013 Survivor Yarışmacısı Cengiz Coşkun Hakkında Bilgiler

Bu konu; 2013 Survivor Yarışmacısı Cengiz Coşkun Hakkında Bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Acun Ilıcalı'nın hazırladığı ve sunduğu bol adrenalinli macera yarışması Survivor 2013 Mart ayında ekranlara yeni sezon bölümleriyle gelmeye hazırlanıyor. Ünlüler takımından biri olan Cengiz Coşkun hakkındaki bilgileri bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... Cengiz Coşkun 1980 İstanbul...

Sayfayı Paylaş