gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cengiz İmren - Burda Hüsran Doluyum

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

beni gece getirdiler sabaha dek çözmediler hergün çok şey sordular bana senden hiç haber vermediler
    benden çok şey çaldılar seni sakladım göremediler

aşk cekilmez buralarda ben hep seni aradım
    duvarlara senin için resim cizip ağladım
    sen uyurken ben düşündüm o günleri aradım
    senden nefret etsemde kurtulamadım
    senden nefret etsemde ayrılamadım

burda hüsran doluyum belki yarın yolcuyum
    asla vazgecemem ki deli gibi vurgunum
    burda kahır doluyum seni unutur muyum
    asla vazgecemem ki deli gibi vurgunum
    bu yüzden hep suskunum

bırakın bırakın bu gün öleyim
    beni böyle kahredense bu zavallı kodesteyim
    dişlerimi sıkmaktan gövdemi sağa sola vurmaktan
    kanı bir kurşun etmez vursan vurduğuna deymez
    şerefsizleri anmaktan en acısı bu mapusluktan sorun
    hesabını bırakın bırakın öleyim bırakın can vereyim

Cengiz İmren - Burda Hüsran Doluyum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cengiz İmren - Ölümlü Dünya

Cengiz İmren - Ölümlü Dünya

Varsın dursun böyle dünya Helalim ol gir koynuma Farzet canım herşey rüya Gel ölümlü dünya Gel kalbimi kırma Batsın artık böyle dünya Gel sevdiğim gel, gir koynuma Unutma ki herşey rüya Gel ölümlü dünya Gel kalbimi kırma... Zorluk var yolumuzda Zalimler hep karşımızda Ölümsüz aşk aramızda Kanımızda canım... Biz sevdik canımızla Bir söz var ki aramızda Hiç kimse seni sevmeme...
  2. Cengiz İmren - Ne Kaldı

Cengiz İmren - Ne Kaldı

bugün yine efkarlıyım efkarlı sen gidince bu aşk içimde saklı bekliyorum hala birşeyler kaldı umudum bitmeden, kimseyi sewmeden o da bana ben de ona sevdalı çocuk olup hep peşimden koşardı gitti sanki yaşananlar rüyaydı deliye dönmeden bişiler etmeden ölümü görmeden... sen istersen bu ayrılık son bulur geç kalırsan belki de sonum olur bırakalım...
  3. Cengiz İmren - Leyla

Cengiz İmren - Leyla

Gözümün içine bakma Yeter artık yalvartma Bırak artık inadı kalbimi kırma... Ellerin sözüne kanma Yalanlara inanma Gel Allah'ın seversen beni yalvartma... Ya mendilin salla Ya bir haber yolla Öyle bir yaktın ki olmuşum leyla Senin gibi zalim düşman başına Beni yalvartma... Ya elini salla Ya bir haber yolla Öyle bir baktın ki olmuşum leyla Senin gibi zalim düşman başına Beni...
  4. Cengiz İmren - Cane

Cengiz İmren - Cane

Cane.. Sen de mi yabancı oldun El gibi sırtımdan vurdun Kırdın bu kolum kanadımı Beni dün gece sen vurdun Cane... Sen de mi yabancı oldun Yetmedi sırtımdan vurdun Yıktın hayalimi dünyamı Beni can evimden vurdun Lanet olsun lanet olsun Ettiklerin seni bulsun Kalleşçe bir ayrılmak bu Dünyamı başıma yıktın Evimden barkımdan...
  5. Cengiz İmren - Bilseydim

Cengiz İmren - Bilseydim

Bitti artık herşey çek git diyorsun Arama sorma diyorsun halimi bilmiyorsun Bitti artık herşey çek git diyorsun Arama sorma diyorsun halimi bilmiyorsun Bilseydim sana ben delice bağlanmazdım Bilseydim ömrümü yoluna harcamazdım Bilseydim hasretten her gece ağlamazdım Bilseydim bir tanem bilseydim Bilseydim sana ben delice bağlanmazdım Bilseydim ömrümü...

Sayfayı Paylaş