gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Cengiz İmren İşte 2008 Albümü çıktı

Konu, 'Müzik Haberleri' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

cengiz imren 2008 cengiz imrenin tüm şarkıları imrenin son albümü şarkıları imren yeni albüm Cengiz İmrenin beklenen albümü nihayet çıktı. Bütün meleklerimize dinlemelerini tavsiye ediyoruz :)

1-kalbimin sahibi
    2-assınlar beni
    3-baş belası
    4-kaderimse çekerim
    5-bilemedim ki ben
    6-ağlayan kuş
    7-Annem'e
    8-Ben adamı yolda bırakmam
    9-gittiğin gün
    10-inanamam
    11-vur beni

MELEKLERMEKANİ.COM
    MC

2. TÜLSÜ35

TÜLSÜ35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Cengiz İmren İşte 2008 Albümü çıktı
    emeginize saglık sadminim

Cengiz İmren İşte 2008 Albümü çıktı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cengiz İmren - Vur Beni

Cengiz İmren - Vur Beni

Bir de baktım ne göreyim Havar allahım Gözlerime inanmadım Yandım allahım Al şu mavzer kurşunuyla Vur beni, vur beni Vur zaten öldürdün beni Al bu mavzer kurşunuyla Vur beni, vur beni Vur zaten öldürdün beni Seni sevmekten başka Neydi benim günahım Tek suçum aşık olmak sana Hiç olmaz bu yaptığın Seni sevmekten başka canım Neydi benim günahım Tek suçum aşık olmak sana Hiç olmaz bu yaptığın...
  2. Cengiz İmren - Namerdim

Cengiz İmren - Namerdim

Yıllar sonra seni tesadüfen bulmuşum Ay sen benim minik serçem, benim yavru kuşum x 2 Adını dağlara, taşlara yazmışım ah Aşkımı dört aleme yaymazsam namerdim, namerdim Sana kötü bakamam, kıymazsam namerdim Tırnağımdan saçıma inan seninle doğruyum ahh Seninle yeşerdi bahçem çağladı suyum x 2 Kaybetme korkusuyla hırçınlaşırsa ruhum ahh Sana kötü bakamam, kıymazsam namerdim namerdim Aşkımı...
  3. Cengiz İmren - Kolay Mı

Cengiz İmren - Kolay Mı

Çok sevmiştim aslında Değerimi bilmedin Bir kerecim olsa da Gelip bir şey demedin Nasıl gittin ey zalim geri dön! Bilsen nasıl sevmiştim oy Nasıl da güvenmiştim İnsan gibi yüzüme gülmedin, gülmedin.. Senden sonra kimseyi Sevmedim, sevemedim oy Çekip gitmek kolay mı, kolay mı ayrılmak!!! Sana kırgın değilim Gücenmişim aslında Göğe bakan başımı Yere eğdin sonunda Nasıl gittin ey...
  4. Cengiz İmren - Bulut Oldum

Cengiz İmren - Bulut Oldum

Görsen ne haldeyim Kırık dökük, eski püskü viraneyim İnsaf bi çareyim!!! Hem yaralı, hem yıkılmış bir haldeyim Öyle bahtsız, öyle yalnız, mutsuzum ki... Ne yaptımsa ne ettimse kavuşmadık Bulut oldum göklerde Yağmura döndüm yağdım yerlere Karıştım sellere.. Bir kuş oldum göklerde Hiç yorulmadan seni aradım Unutamadım! Bir bilsen çok ağladım...
  5. Sezen Aksu denizyıldızı 2008 Albümü çıktı

Sezen Aksu denizyıldızı 2008 Albümü çıktı

sezen aksu 2009 şarkı isimleri Albümün ilk şarkısı "Deniz Yıldızı". Yeğeni dünyaya geldiğinde yazmış bu şarkıyı Aksu. Ve Mithatcan’ı doğurduğu/yetiştirdiği günleri anımsamış. Devamı dizelerde zaten, fazla anlatmaya gerek yok: "Bebeğim, oğlum doğduğunda ben de çocuktum henüz / Biz beraber büyüdük aslında / Ne kadar neşeli bir kızdım / Yıkılmamıştı dünya daha başıma / Ki çok da...

Sayfayı Paylaş