gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cengiz İmren - Vur Beni

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Bir de baktım ne göreyim Havar allahım Gözlerime inanmadım
    Yandım allahım
    Al şu mavzer kurşunuyla
    Vur beni, vur beni
    Vur zaten öldürdün beni
    Al bu mavzer kurşunuyla
    Vur beni, vur beni
    Vur zaten öldürdün beni
    Seni sevmekten başka
    Neydi benim günahım
    Tek suçum aşık olmak sana
    Hiç olmaz bu yaptığın
    Seni sevmekten başka canım
    Neydi benim günahım
    Tek suçum aşık olmak sana
    Hiç olmaz bu yaptığın
    Durma durma durma vur git
    Durma durma vur da çek git

Cengiz İmren - Vur Beni konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cengiz İmren - Ölümlü Dünya

Cengiz İmren - Ölümlü Dünya

Varsın dursun böyle dünya Helalim ol gir koynuma Farzet canım herşey rüya Gel ölümlü dünya Gel kalbimi kırma Batsın artık böyle dünya Gel sevdiğim gel, gir koynuma Unutma ki herşey rüya Gel ölümlü dünya Gel kalbimi kırma... Zorluk var yolumuzda Zalimler hep karşımızda Ölümsüz aşk aramızda Kanımızda canım... Biz sevdik canımızla Bir söz var ki aramızda Hiç kimse seni sevmeme...
  2. Cengiz İmren - Namerdim

Cengiz İmren - Namerdim

Yıllar sonra seni tesadüfen bulmuşum Ay sen benim minik serçem, benim yavru kuşum x 2 Adını dağlara, taşlara yazmışım ah Aşkımı dört aleme yaymazsam namerdim, namerdim Sana kötü bakamam, kıymazsam namerdim Tırnağımdan saçıma inan seninle doğruyum ahh Seninle yeşerdi bahçem çağladı suyum x 2 Kaybetme korkusuyla hırçınlaşırsa ruhum ahh Sana kötü bakamam, kıymazsam namerdim namerdim Aşkımı...
  3. Cengiz İmren - Kolay Mı

Cengiz İmren - Kolay Mı

Çok sevmiştim aslında Değerimi bilmedin Bir kerecim olsa da Gelip bir şey demedin Nasıl gittin ey zalim geri dön! Bilsen nasıl sevmiştim oy Nasıl da güvenmiştim İnsan gibi yüzüme gülmedin, gülmedin.. Senden sonra kimseyi Sevmedim, sevemedim oy Çekip gitmek kolay mı, kolay mı ayrılmak!!! Sana kırgın değilim Gücenmişim aslında Göğe bakan başımı Yere eğdin sonunda Nasıl gittin ey...
  4. Cengiz İmren - Bulut Oldum

Cengiz İmren - Bulut Oldum

Görsen ne haldeyim Kırık dökük, eski püskü viraneyim İnsaf bi çareyim!!! Hem yaralı, hem yıkılmış bir haldeyim Öyle bahtsız, öyle yalnız, mutsuzum ki... Ne yaptımsa ne ettimse kavuşmadık Bulut oldum göklerde Yağmura döndüm yağdım yerlere Karıştım sellere.. Bir kuş oldum göklerde Hiç yorulmadan seni aradım Unutamadım! Bir bilsen çok ağladım...
  5. Cengiz İmren - Bilseydim

Cengiz İmren - Bilseydim

Bitti artık herşey çek git diyorsun Arama sorma diyorsun halimi bilmiyorsun Bitti artık herşey çek git diyorsun Arama sorma diyorsun halimi bilmiyorsun Bilseydim sana ben delice bağlanmazdım Bilseydim ömrümü yoluna harcamazdım Bilseydim hasretten her gece ağlamazdım Bilseydim bir tanem bilseydim Bilseydim sana ben delice bağlanmazdım Bilseydim ömrümü...

Sayfayı Paylaş