gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cengiz kuaför kaynak salonu - cihangir

Konu, 'Güzellik Bakım Merkezleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

cihangirdeki kuaförler cihangir kuaför cengiz kuaför cihangir Sektör : Güzellik ve Bakım Kategori : Cilt Bakım Ürünleri
    Firma Adı : CENGİZ KUAFÖR KAYNAK SALONU - CİHANGİR
    Firma Resim :

Açıklama : GÜZELLİK SALONLARI - KUAFÖRLER güzellik, bakım, kadın, epilasyon, Cilt Bakım Ürünleri
    Web Adresi : http://www.
    Adres : KAZANCI YOKUŞU N 48
    Telefon : Fax :

2. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Cengiz kuaför kaynak salonu - cihangir
    aman admınım bundan 10 yıl önce burada bir kaynak yaptırdım yaptırmaz olaydım nasıl bir kaynaksa çıkarana kadar kafamdan betnım delindi birde çok pahalı....cihangir ayrıca benim genç kızlık semtimdir

Cengiz kuaför kaynak salonu - cihangir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kaynak

kaynak

http://www.youtube.com/watch?v=OYXtVG7Aqpo
  2. KuafÖr

KuafÖr

şenel kuaför cihangir Kuaför Kuyumcuya, hidayete, ilme, övgüye ve güzel bir şekilde anılmaya; Kuaför genç kız ve bekar erkek için evlenmeye, evli için sevgi ve muhabbete, Kadın kuaför gelin başı süsleyen kimseye, Kadın kuaföre saçını taratmak genç kız için evlenmeye, diğer kadınlar için üzüntü ve kederden kurtulmaya, Kadının erkek, erkeğin de kadın kuaföründe saçını yaptırdığını görmesi...
  3. Borcun Kaynakları

Borcun Kaynakları

borcun kaynakları borcun kaynakları nelerdir 5. Borcun Kaynakları: 5.1 Hukuki İşlem : Araba Alımı 5.2 Haksız Eylem: Kişinin arabasına çarpmam Haksız eylemdir. 5.3 Nedensiz Zenginleşme: Babamın ölümünden sonra arabasını kullanmak
  4. Kuaför Pençesi

Kuaför Pençesi

Asla burada saçımı kestirmezdim adam birini yaralamak içinde kullansa yeri var doğrusu. Florida'da bir kuaför kendi geliştirdiği pençe şeklindeki bir saç kesme aletiyle dikkat çekiyor. LoSauro, saç kesiminde bir devrim yaratacağını düşündüğü bir dizi jiletten oluşan pençeler üretmiş. LoSauro'ya göre bu pençeler saç kesim hızını ikiye çıkarıyor. "Bu fikir 1990'larda aklıma...
  5. Kuaför Salonu Seçimi Nasıl Olmalı?

Kuaför Salonu Seçimi Nasıl Olmalı?

kuaför seçimi, iyi kuaför nasıl anlaşılır, iyi kuaför nasıl olur Sevgili melekler, kadınlar için en değerli mücevherleri yerinde olan saçlarını emanet edecekleri kuaförü bulmak hayli zordur. Etrafta bol miktarda bulunan profesyonel olarak güzellik ve bakım hizmetleri veren kuaför salonları içinde hangisine gideceğinize bir türlü karar veremiyorsanız, aşağıda vereceğimiz kriterlere göre...

Sayfayı Paylaş