gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cengiz Kurtoğlu - Adı Hasret

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Her günümde gözyaşı var, Anılardan kurtulamam Mutluluğum onda kaldı,
    İstesem de unutamam

Bu yaranın adı hasret
    Öldürdü, bitirdi gençliğimi
    Bir zalime kurban gittim,
    Dermansız bıraktı yüreğimi

Yüreğim bir yangın yeri,
    Ne ölüyüm, ne de diri
    Bir gün olsun gülemedim,
    Bıraktığı günden beri

Bu yaranın adı hasret
    Öldürdü, bitirdi gençliğimi
    Bir zalime kurban gittim,
    Dermansız bıraktı yüreğim

Cengiz Kurtoğlu - Adı Hasret konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cengiz Kurtoğlu - Sana Hasret Gideceğim

Cengiz Kurtoğlu - Sana Hasret Gideceğim

Sensiz kalmak zor olsa da Sana veda edeceğim Korkuyorum en sonunda Sana hasret gideceğim Adım adım izlerinle Aşka küskün sözlerinle Açık kalan gözlerinle Sana hasret gideceğim Olur dedin olmadı ki Gönül huzur bulmadı ki Başka çarem kalmadı ki Sana hasret gideceğim
  2. Cengiz Kurtoğlu - Hasretim Sana

Cengiz Kurtoğlu - Hasretim Sana

hasretle geçerken bütün günlerim gözümdeki yaşı dinermi sandın yıllardır yüzünü görmedim diye kalbimdeki aşkı bitermi sandın aylardır yüzünü görmedim diye kalbimdeki aşkı bitermi sandın gönlüme verdiğin dertler yüzünler söylediğin acı sözler yüzünden ardından konuşan eller yüzünden kalbimdeki aşkı bitermi sandın düşlerimde güzel gözlerin varken kulağımda hala sesin çınlarken tanrıdan...
  3. Cengiz Kurtoğlu - Hasret Dumanı

Cengiz Kurtoğlu - Hasret Dumanı

cengiz kurtoğlu hasret dumanı şu tepelerin ardında tütüyor hasret dumanı cengiz kurtoğlu şu tepelerin ardında Şu tepelerin ardında Tütüyor hasret dumanı Gurbet bana zor geliyor Sen benden uzak kaldın Hayat bana zor geliyor Sen benden uzak kaldın Bir ufacık dünyam vardı Bak onuda eller aldı Gönlüm orda ben burada Sılam benden uzak kaldı Evim yok memleketim yok Arayanım soranım yok...
  4. Cengiz Kurtoğlu - Akşam Olmadan

Cengiz Kurtoğlu - Akşam Olmadan

akşam olmadan güneş batmadan gel gel beni yanlız bırakma beni sensiz bırakma korkuyorum gecelerin karanlığından korkuyorum sessizliğin çığlıklarından böyle yaşamaya alışkın değilim korkuyorum gelecek yarınlarımdan hasret olmadan sabrım bitmeden gel gel beni yalvartmadan gel gel beni çıldırtmadan gel sen mi yazdın benim alın yazımı sen mi çizdin benim yanlızlığımı söyle bana seni kim...
  5. Cengiz Kurtoğlu - Ah Kız

Cengiz Kurtoğlu - Ah Kız

GÖzlerİn Parliyor Gecemde Yildiz Gİbİ Çocuklar Kadar Saf Öyle Sevİmlİ Aklima Gelİrsİn GÖzÜmÜ AÇar AÇmaz Kİmse Senİn Gİbİ Benİ Yakamaz GÖrÜr GÖrmez Senİ DÖndÜm Bak ŞaŞkina Kabul Et AŞkimi Allah AŞkina Ah Kiz Nasil Yaktin Ah Kiz Olamam Kİ Sensİz Gel Yanima Benİm Sevgİm Yalansiz GÜzel GÖzlerİnde Bİraz Da Ben Olayim AÇ Kalbİnİ Bana Orda Kalayim Olalim Senİnle Tek YÜrek İkİ Beden Gel Tut...

Sayfayı Paylaş