gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cengiz Kurtoğlu - Aklımda Gözlerin Kaldı..

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

çakılmış gönlüme bir paslı çivi çıkarıp attığımda izleri kaldı kadehi kadehe vurdum her an
    o yarin aklımda gözleri kaldı

sevgisi gönlümde kanayan yara
    sitem edip durdum geçen yıllara
    bu sevgi gidecek benle toprağa
    bu sevda gidecek benle toprağa

korkarım uykuya dalmaya bile
    bütün düşlerimi hayali sardı
    içimde küllenen nefrette bile

sevgisi gönlümde kanayan yara
    sitem edip durdum geçen yıllara
    bu sevgi gidecek benle toprağa
    bu sevda gidecek benle toprağa

Cengiz Kurtoğlu - Aklımda Gözlerin Kaldı.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cengiz Kurtoğlu - Heves Mi Kaldı

Cengiz Kurtoğlu - Heves Mi Kaldı

bu aşkın alevini küle döndürdün yüreğimi yakacak ateş mi kaldı sen de beni terkedip gittikten sonra yarınıma doğacak güneş mi kaldı güzel derlerdi çocukken aşka sanki uçarmış tutulan aşka anlatılanlar başka yaşanan başka bir daha sevmek için heves mi kaldı o eski hatıralar rahat bırakmaz hiç bitmeyen hasretin aklımdan çıkmaz anladım ki birtanem sensiz yaşanmaz huzurla aldığım bir nefes mi...
  2. Cengiz Kurtoğlu - Gözümle Gördüm

Cengiz Kurtoğlu - Gözümle Gördüm

Artik Çok Mutluyum Dİyorsun Ama Ben AĞladiĞini GÖzÜmle GÖrdÜm BoŞuna Saklama GÖzyaŞlarini PerİŞan Halİnİ GÖzÜmle GÖrdÜm Huzurun Yok Bellİ Eskİsİ Gİbİ Kendİnİ Avutma Bİr GÖr Halİnİ O Vefasiz YikmiŞ BİtİrmİŞ Senİ YikilmiŞ Halİnİ GÖzÜmle GÖrdÜm Hanİ Nerde Kaldi O GÜlÜŞlerİn BaŞimi DÖndÜren O Cİlvelerİn Nerde GÜzellİĞİn Nerde GenÇlİĞİn O GÜnkÜ Halİnİ GÖzÜmle GÖrdÜm Huzurun Yok Bellİ...
  3. Cengiz Kurtoğlu - Gözü Yaşlı

Cengiz Kurtoğlu - Gözü Yaşlı

Gözü yaşlı hali perişan yaşıyorum Sarhoş biriyim her akşam Gözüm yaşlı, halim duman, İçiyorum her akşam Her akşam ağlıyorum, Resmine bakıp öpüyorum Seviyorum dünyalar kadar, Bekliyor şu gözler seni hep arar Bir gün geleceğim yanı başına, Bırakma beni bir başıma Bir gün geleceğim yanı başına Bırakma beni tek başıma Seni sensiz yaşarken, Her akşam ağlıyorum, Resmine bakıp öpüyorum
  4. Cengiz Kurtoğlu - Gözlerini Yesinler

Cengiz Kurtoğlu - Gözlerini Yesinler

Tanri Gİbİ TaptiĞim Canimi AdadiĞim Boncuk Boncuk BaktiĞin GÖzlerİnİ Yesİnler GÖzlerİnİ GÖzlerİnİ GÖzlerİnİ Yesİnler KaŞlarini Gamzesİnİ Handesİnİ Yesİnler GÖnlÜme Huzur Veren İnsani BÜyÜleyen Yildizlara Benzeyen GÖzlerİnİ Yesİnler Hayata Hayat Katan DÜnyama IŞik SaÇan Mutluluklar DaĞitan GÖzlerİnİ Yesİnler GÖzlerİnİ GÖzlerİnİ GÖzlerİnİ Yesİnler KaŞlarini Gamzesİnİ Handesİnİ Yesİnler GÖnlÜme...
  5. Cengiz Kurtoğlu - Ah Kız

Cengiz Kurtoğlu - Ah Kız

GÖzlerİn Parliyor Gecemde Yildiz Gİbİ Çocuklar Kadar Saf Öyle Sevİmlİ Aklima Gelİrsİn GÖzÜmÜ AÇar AÇmaz Kİmse Senİn Gİbİ Benİ Yakamaz GÖrÜr GÖrmez Senİ DÖndÜm Bak ŞaŞkina Kabul Et AŞkimi Allah AŞkina Ah Kiz Nasil Yaktin Ah Kiz Olamam Kİ Sensİz Gel Yanima Benİm Sevgİm Yalansiz GÜzel GÖzlerİnde Bİraz Da Ben Olayim AÇ Kalbİnİ Bana Orda Kalayim Olalim Senİnle Tek YÜrek İkİ Beden Gel Tut...

Sayfayı Paylaş