gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cengiz Kurtoğlu - Benim Ol

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Kalbİnİn Sesİne Kulak Ver Dİnle Çok Mutlu Oluruz İnan Senİnle Bu EŞsİz Sevdayi PaylaŞ Benİmle
    Ben Senİn Olayim Sen De Benİm Ol

Sen De Sevİyorsun Gel De Naz Yapma
    Bİr Gurur UĞruna Bu AŞki Yikma
    Canimi Verİrİm Yeter Kİ Bikma

Dİlİmden DÜŞmeyen Dua Gİbİsİn
    Hem De GerÇeksİn Hem De RÜya Gİbİsİn
    İÇİmde ÖlÜmsÜz Sevda Gİbİsİn

Sen De Sevİyorsun Gel De Naz Yapma
    Bİr Gurur UĞruna Bu AŞki Yikma
    Canimi Verİrİm Yeter Kİ Bikma

Cengiz Kurtoğlu - Benim Ol konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cengiz Kurtoğlu - Ziyan Oldum

Cengiz Kurtoğlu - Ziyan Oldum

Yazımı yazan kalem dünde kırılmış, Bağırmışım, çağırmışım sesim kısılmış Kara kaplı deftere de ismim yazılmış Var mı böyle bir şey, var mı söyleyin Yaşamaktan yorulmuşum çare söyleyin İstermiydim böyle olsun İsterdim ki zaman dursun Şu dünyada sevenlere Çektiklerim deva olsun Ziyan oldum, ziyan oldum Kaderimin elinde Davacıyım yaşadığım Dünümle bugünüme Bitmez oldu, bitmez oldu...
  2. Cengiz Kurtoğlu - Gelin Olmuş Gidiyorsun

Cengiz Kurtoğlu - Gelin Olmuş Gidiyorsun

Gelin olmuş gidiyorsun Bana veda ediyorsun Sakın ağlama diyorsun Ağlamamak elde değil Şaçlarında sırma telin Neden sustu tatlı dilin Dün benimdin bugün elin Ağlamamak elde değil Duvagına teller takıp Dertli pınar gibi akıp Gül yüzüne bakıp bakıp Ağlamamak elde değil Saçlarında sırma telin Neden sustu tatlı dilin Dün benimdin bugün elin Ağlamamak elde değil
  3. Cengiz Kurtoğlu - Gece Olunca

Cengiz Kurtoğlu - Gece Olunca

İçime doluyor sonzuz bir hüzün Nedendir bilemem gece olunca Aklıma geliyor o güzel yüzün Bir garip olurum gece olunca Karanlık gizliyor gözyaşlarımı Kimseler bilmiyor acılarımı Hayalin kaçırır uykularımı sessizce ağlarım gece olunca Son sözün çınlıyor kulaklarımda Kalbimde feryatsın gece olunca Sevmedim hiç neden böyle seveni İçimde sızlarsın gece olunca Karanlık gizliyor...
  4. Cengiz Kurtoğlu - Esirin Oldum

Cengiz Kurtoğlu - Esirin Oldum

Bir ateş gibi düştün yüreğime, Senin yangınlarınla tutuştum Kalbim sana boyun eğdi eğeli, Sevdalandım ben, sana vuruldum Ölümüne tutsak ölümüne sevdalı, Ölümüne vurgunum ben sana Esirin oldum, kul kölen oldum, Ben sana mahkum aşığınım oldum Yanıyor yüreğim, vuruldum Biliyorsun seni çok sevdiğimi, Bu canımı uğruna vereceğimi Senin için herşeyden geçerim inan, Sen olmasan yanımda...
  5. Cengiz Kurtoğlu - Aşığım Aşık

Cengiz Kurtoğlu - Aşığım Aşık

Duysun CÜmle Alem Duysun TÜm DÜnya Sevdalandim Dostlar AŞiĞim AŞik AradiĞim AŞki Buldum Sonunda Sevİyorum Dostlar AŞiĞim AŞik AŞiĞim AŞiĞim AŞiĞim AŞik Çok Mutluyum Sevİyorum AŞiĞim AŞik Bİrbİrİnden GÜzel Şİmdİ Her GÜnÜm Kalmadi GÖnlÜmde Artik HİÇ HÜzÜn BÖyle Bİr Sevdaya Sİzler De DÜŞÜn Sevİyorum Dostlar AŞiĞim AŞik AŞiĞim AŞiĞim AŞiĞim AŞik Çok Mutluyum Sevİyorum AŞiĞim AŞik

Sayfayı Paylaş