gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cengiz Kurtoğlu - Bu Şehirden Gidiyorum

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Ayrılığın vakti geldi Çarem yok ki biliyorum Seni alıp düşlerime,
    Bu şehirden gidiyorum

Cebimde bir küçük resmin,
    Dudağımda yalnız ismin
    Yüreğimde bitmez sevgin,
    Bu şehirden gidiyorum

Gidiyorum, gidiyorum
    Bu şehirden gidiyorum

Başım darda yolum uzun,
    İçin için eriyorum
    Sen ağlama dayanamam
    Bu şehirden gidiyorum

Elimde bir küçük resmin,
    Dudağımda yalnız ismin
    Yüreğimde sonsuz sevgin,
    Bu şehirden gidiyorum

Gidiyorum, gidiyorum
    Bu şehirden gidiyorum

Cengiz Kurtoğlu - Bu Şehirden Gidiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cengiz Kurtoğlu - Gücüme Gidiyor

Cengiz Kurtoğlu - Gücüme Gidiyor

Dün akşam şöyle bir maziye daldım da Aklıma ilk gelen yine sen oldun Her bir hatırada gözlerim dolsa da İçimi en çok yakan yine sen oldun Yokluğun hâlâ gücüme gidiyor Ateşin hâlâ canımı yakıyor Gözlerim hâlâ yollara bakıyor Ayrılık azabı sebebim oluyor Bu hasret bir gün diner mi söyle Bu yalnızlık bir gün biter mi böyle Bu yangın bir gün söner mi söyle Çileyi ömrüme katan sen oldun
  2. Cengiz Kurtoğlu - Gidiyor Musun?

Cengiz Kurtoğlu - Gidiyor Musun?

Elveda Deyİpte Sevgİlİm Bana Sen Bu Dİyarlardan Gİdİyor Musun Kalbİme GÖmdÜĞÜm Kara Sevdani Çikarip Almadan Gİdİyor Musun GÖkyÜzÜ Bu Gece Daha Karanlik Denİzler Mehtapsiz Sular Bulanik Herkes Uykularda Bense Uyanik Benİ Uyutmadan Gİdİyor Musun BÖyle Bİr Aciya AliŞamam Kİ Hasretle Dost Olup BariŞamam Kİ BaŞka Sevgİlere KariŞamam Kİ Benİ Feda Edİp Gİdİyor Musun GÖkyÜzÜ Bu Gece Daha...
  3. Cengiz Kurtoğlu - Gelin Olmuş Gidiyorsun

Cengiz Kurtoğlu - Gelin Olmuş Gidiyorsun

Gelin olmuş gidiyorsun Bana veda ediyorsun Sakın ağlama diyorsun Ağlamamak elde değil Şaçlarında sırma telin Neden sustu tatlı dilin Dün benimdin bugün elin Ağlamamak elde değil Duvagına teller takıp Dertli pınar gibi akıp Gül yüzüne bakıp bakıp Ağlamamak elde değil Saçlarında sırma telin Neden sustu tatlı dilin Dün benimdin bugün elin Ağlamamak elde değil
  4. Cengiz Kurtoğlu - Demek Gidiyorsun

Cengiz Kurtoğlu - Demek Gidiyorsun

cengiz kurtoğlu demekki hiç sevmemiş cengiz kurtoğlu demekki hiç sevmemiş özlememişsin beni Bu Kadar Kolay Unuttun Öyle Mİ Senİ Sevİyordum Bİlİyorsun AŞkin Bİttİ Demek Gİdİyorsun Bana BÖyle Mİ Veda Edİyorsun Demek HİÇ SevmemİŞ ÖzlememİŞsİn Benİ UnutmuŞ DÜŞÜnmemİŞsİn Benİ Sahte Duygularla Yalan Duygularla Birakip Birakip GİtmİŞsİn Benİ Senİ Sevİyordum Bİlİyorsun AŞkin Bİttİ Demek Gİdİyorsun...
  5. Cengiz Kurtoğlu - Ah Kız

Cengiz Kurtoğlu - Ah Kız

GÖzlerİn Parliyor Gecemde Yildiz Gİbİ Çocuklar Kadar Saf Öyle Sevİmlİ Aklima Gelİrsİn GÖzÜmÜ AÇar AÇmaz Kİmse Senİn Gİbİ Benİ Yakamaz GÖrÜr GÖrmez Senİ DÖndÜm Bak ŞaŞkina Kabul Et AŞkimi Allah AŞkina Ah Kiz Nasil Yaktin Ah Kiz Olamam Kİ Sensİz Gel Yanima Benİm Sevgİm Yalansiz GÜzel GÖzlerİnde Bİraz Da Ben Olayim AÇ Kalbİnİ Bana Orda Kalayim Olalim Senİnle Tek YÜrek İkİ Beden Gel Tut...

Sayfayı Paylaş