gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cengiz Kurtoğlu - Duvardaki Resim

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Duvardaki resminle avunur gönlüm Daha dün yanımdaydın şimdi nerdesin Ne çabuk unutuldu nerde o sözün
    Belli ki dönülmeyen uzak yerdesin

Ne güzelde duruyor resmin duvarda
    Sanki bana gel diyor çok uzaklarda
    Soruyorum seni ben bütün kuşlara

Bu dünyada beni en mutlu sen ettin
    Mutluluk ikimizin diye beklettin
    Ağlamaklı bir günde beni terk ettin

Ne güzelde duruyor resmin duvarda
    Sanki bana gel diyor çok uzaklarda
    Soruyorum seni ben bütün kuşlara

Cengiz Kurtoğlu - Duvardaki Resim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cengiz Kurtoğlu - Bizim Gibi

Cengiz Kurtoğlu - Bizim Gibi

Öylesİne BaĞliyiz Kİ Var Mi Seven Bİzİm Gİbİ DÜnyayi Verseler Bİle DeĞİŞmeyİz Sevgİmİzİ Arasalar Bulamazlar Seyyah Olup Şu Alemİ BÖylesİ Çilginca Sevgİ Var Mi Dostlar Bİzİm Gİbİ O Da Sevsİn Bu Da Sevsİn Herkes Sevsİn Sen De Sev İŞte Sevda İŞte YÜrek Seven Gelsİn Bİzİm Gİbİ Kem GÖnÜller BÜyÜledİ En Kuvvetlİ Sİhİrlerİ Yapsalar Da Bozamazlar Yikamazlar Sevgİmİzİ Arasalar Bulamazlar Seyyah Olup...
  2. Cengiz Kurtoğlu - Ateşe Düşmüşüm

Cengiz Kurtoğlu - Ateşe Düşmüşüm

Her gece aşkını yanıma aldım geceden sabaha onunla vardım benden başkasını sevmez sanırdım duydum da bir anda yıkılıverdim kırlarda el ele gezdiğimiz gün çiçekten çiçeğe koştuğumuz gün onunla son defa çoştuğumuz gün bırakıp gitti de yıkılıverdim gözlerimi yumdum görmeyeyim diye gidişi aklımda kalmasın diye elimi uzattım o tutsun diye tutmadı bir anda yıkılıverdim kırlarda el ele gezdiğimiz...
  3. Cengiz Kurtoğlu - Aşk Delisiyim

Cengiz Kurtoğlu - Aşk Delisiyim

Bir şans ver Allahım seven kuluna Öleceğim bir gün bu aşk uğruna Bir yol var gidiyor mutluluğa O yoldan bir gün ben geçecek miyim Dünyama doymadan gitmem imkansız Terkedip gidenler bence vefasız Gidenler mutlu kalanlar bahtsız Sevip ayrılanlar kalır mı ahsız Aşığım, aşığım delicesine Seviyorum seni ölürcesine Tutuldum feleğin kör cilvesine Öyle çok sevdim ki aşk delisiyim
  4. Cengiz Kurtoğlu - Akşam Olmadan

Cengiz Kurtoğlu - Akşam Olmadan

akşam olmadan güneş batmadan gel gel beni yanlız bırakma beni sensiz bırakma korkuyorum gecelerin karanlığından korkuyorum sessizliğin çığlıklarından böyle yaşamaya alışkın değilim korkuyorum gelecek yarınlarımdan hasret olmadan sabrım bitmeden gel gel beni yalvartmadan gel gel beni çıldırtmadan gel sen mi yazdın benim alın yazımı sen mi çizdin benim yanlızlığımı söyle bana seni kim...
  5. Cengiz Kurtoğlu - Ah Kız

Cengiz Kurtoğlu - Ah Kız

GÖzlerİn Parliyor Gecemde Yildiz Gİbİ Çocuklar Kadar Saf Öyle Sevİmlİ Aklima Gelİrsİn GÖzÜmÜ AÇar AÇmaz Kİmse Senİn Gİbİ Benİ Yakamaz GÖrÜr GÖrmez Senİ DÖndÜm Bak ŞaŞkina Kabul Et AŞkimi Allah AŞkina Ah Kiz Nasil Yaktin Ah Kiz Olamam Kİ Sensİz Gel Yanima Benİm Sevgİm Yalansiz GÜzel GÖzlerİnde Bİraz Da Ben Olayim AÇ Kalbİnİ Bana Orda Kalayim Olalim Senİnle Tek YÜrek İkİ Beden Gel Tut...

Sayfayı Paylaş