gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cengiz Kurtoğlu - Gelin Olmuş Gidiyorsun

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Gelin olmuş gidiyorsun Bana veda ediyorsun Sakın ağlama diyorsun
    Ağlamamak elde değil

Şaçlarında sırma telin
    Neden sustu tatlı dilin
    Dün benimdin bugün elin
    Ağlamamak elde değil

Duvagına teller takıp
    Dertli pınar gibi akıp
    Gül yüzüne bakıp bakıp
    Ağlamamak elde değil

Saçlarında sırma telin
    Neden sustu tatlı dilin
    Dün benimdin bugün elin
    Ağlamamak elde değil

Cengiz Kurtoğlu - Gelin Olmuş Gidiyorsun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cengiz Kurtoğlu - Gücüme Gidiyor

Cengiz Kurtoğlu - Gücüme Gidiyor

Dün akşam şöyle bir maziye daldım da Aklıma ilk gelen yine sen oldun Her bir hatırada gözlerim dolsa da İçimi en çok yakan yine sen oldun Yokluğun hâlâ gücüme gidiyor Ateşin hâlâ canımı yakıyor Gözlerim hâlâ yollara bakıyor Ayrılık azabı sebebim oluyor Bu hasret bir gün diner mi söyle Bu yalnızlık bir gün biter mi böyle Bu yangın bir gün söner mi söyle Çileyi ömrüme katan sen oldun
  2. Cengiz Kurtoğlu - Gidiyor Musun?

Cengiz Kurtoğlu - Gidiyor Musun?

Elveda Deyİpte Sevgİlİm Bana Sen Bu Dİyarlardan Gİdİyor Musun Kalbİme GÖmdÜĞÜm Kara Sevdani Çikarip Almadan Gİdİyor Musun GÖkyÜzÜ Bu Gece Daha Karanlik Denİzler Mehtapsiz Sular Bulanik Herkes Uykularda Bense Uyanik Benİ Uyutmadan Gİdİyor Musun BÖyle Bİr Aciya AliŞamam Kİ Hasretle Dost Olup BariŞamam Kİ BaŞka Sevgİlere KariŞamam Kİ Benİ Feda Edİp Gİdİyor Musun GÖkyÜzÜ Bu Gece Daha...
  3. Cengiz Kurtoğlu - Gece Olunca

Cengiz Kurtoğlu - Gece Olunca

İçime doluyor sonzuz bir hüzün Nedendir bilemem gece olunca Aklıma geliyor o güzel yüzün Bir garip olurum gece olunca Karanlık gizliyor gözyaşlarımı Kimseler bilmiyor acılarımı Hayalin kaçırır uykularımı sessizce ağlarım gece olunca Son sözün çınlıyor kulaklarımda Kalbimde feryatsın gece olunca Sevmedim hiç neden böyle seveni İçimde sızlarsın gece olunca Karanlık gizliyor...
  4. Cengiz Kurtoğlu - Demek Gidiyorsun

Cengiz Kurtoğlu - Demek Gidiyorsun

cengiz kurtoğlu demekki hiç sevmemiş cengiz kurtoğlu demekki hiç sevmemiş özlememişsin beni Bu Kadar Kolay Unuttun Öyle Mİ Senİ Sevİyordum Bİlİyorsun AŞkin Bİttİ Demek Gİdİyorsun Bana BÖyle Mİ Veda Edİyorsun Demek HİÇ SevmemİŞ ÖzlememİŞsİn Benİ UnutmuŞ DÜŞÜnmemİŞsİn Benİ Sahte Duygularla Yalan Duygularla Birakip Birakip GİtmİŞsİn Benİ Senİ Sevİyordum Bİlİyorsun AŞkin Bİttİ Demek Gİdİyorsun...
  5. Cengiz Kurtoğlu - Bu Şehirden Gidiyorum

Cengiz Kurtoğlu - Bu Şehirden Gidiyorum

Ayrılığın vakti geldi Çarem yok ki biliyorum Seni alıp düşlerime, Bu şehirden gidiyorum Cebimde bir küçük resmin, Dudağımda yalnız ismin Yüreğimde bitmez sevgin, Bu şehirden gidiyorum Gidiyorum, gidiyorum Bu şehirden gidiyorum Başım darda yolum uzun, İçin için eriyorum Sen ağlama dayanamam Bu şehirden gidiyorum Elimde bir küçük resmin, Dudağımda yalnız ismin Yüreğimde...

Sayfayı Paylaş