gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cengiz Kurtoğlu - Gelir Mi Bilmem

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Bİr Haber Vermeden HİÇ GÖrÜnmeden Sevgİlİm AyrilmiŞ GİtmİŞ Bu Yerden Elİne Yabanci Bİr El DeĞmeden
    AŞkimi Duyarda Gelİr Mİ Bİlmem

Gİderken Yollarda Aci DuymuŞtur
    GÜzel GÖzlerİne YaŞlar DolmuŞtur
    Belkİde GİttİĞİne PİŞman OlmuŞtur

Bİr SaÇlari Vardi Yosun Kokardi
    Sevgİsİ Kalbİmde DaĞlar Kadardi
    GÜlÜnce GÖzlerİ IŞik SaÇardi

Gİderken Yollarda Aci DuymuŞtur
    GÜzel GÖzlerİne YaŞlar DolmuŞtur
    Belkİde GİttİĞİne PİŞman OlmuŞtur

2. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlık

Cengiz Kurtoğlu - Gelir Mi Bilmem konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cengiz Kurtoğlu - Yine Mi Sen

Cengiz Kurtoğlu - Yine Mi Sen

Yine mi sen yinemi sen Ne istiyorsun benden Herşeyimi aldın zaten Sevemem seni yeniden Kaçtım senden kurtulamadım Maksadın ne anlayamadım Ölen aşka can verilmez Bunu sana anlatamadım Yine mi sen yinemi sen Düştün artık gözümden Bir gün huzur bulamadım İnan senin yüzünden Kaçtım senden kurtulamadım Maksadın ne anlayamadım Ölen aşka can verilmez Bunu sana anlatamadım
  2. Cengiz Kurtoğlu - Sevmek Yetmez Mi?

Cengiz Kurtoğlu - Sevmek Yetmez Mi?

cengiz kurtoglu vefasız cengiz kurtoğlu sözünden dönene namert denmezmi kurtoğlu vefasız Yıllar sonra bir kalemde, Beni böyle silemezsin Benim sana sevdam varken, Hiçbir yere gidemezsin Can dedim, yar dedim, sevdim yetmez mi? Vefasız yüreğin kıymet bilmez mi? Sözünden dönene namert denmez mi? Boş yere harcadın senelerimi Canımdın, kanımdın bunlar yetmez mi? Vefasız yüreğin kıymet...
  3. Cengiz Kurtoğlu - Sevecek Misin?

Cengiz Kurtoğlu - Sevecek Misin?

SÖz Ver Bana Sende Sevecekmİsİn Sevdami Cefami Çekecekmİsİn ÖlÜm Aci Dertler Çok Zor Olsada Bu Garİbİn Yolunda Ölecekmİsİn Denİzler Deryalar Yetmez AŞkima Anla Benİ MeleĞİm Allah AŞkina Bİr Zehİr Gİbİ Gİrdİn Gİrdİn Kanima Sende Benİ Benİ Artik Sevecekmİsİn GÜlÜŞÜn BakiŞin ÖldÜrÜr Benİ O Edan O Nazin Erİtİr Benİ Bİr Tek Senİn YÜzÜn GÜldÜrÜr Benİ Sende Benİm Derdİmİ Çekecekmİsİn Denİzler...
  4. Cengiz Kurtoğlu - Kul Sevilmez Mi

Cengiz Kurtoğlu - Kul Sevilmez Mi

tanrının nimeti bu can bizlere yakışmaz eğdirmek onu dizlere kendini verse bir kalpten sevene gerçekten seven kul kul sevilmez mi gözleri gülmemiş gönlü perişan sevmiş sevilmemiş kahır yaşayan nefretin yerine sevgi taşıyan böylesine mahsun kul sevilmez mi gerçekten seven kul kul sevilmez mi beni yalnız koyup gitmek olur mu sevda tepesinden itmek olur mu yaptığın zulüm mü yoksa gurur mu...
  5. Cengiz Kurtoğlu - Heves Mi Kaldı

Cengiz Kurtoğlu - Heves Mi Kaldı

bu aşkın alevini küle döndürdün yüreğimi yakacak ateş mi kaldı sen de beni terkedip gittikten sonra yarınıma doğacak güneş mi kaldı güzel derlerdi çocukken aşka sanki uçarmış tutulan aşka anlatılanlar başka yaşanan başka bir daha sevmek için heves mi kaldı o eski hatıralar rahat bırakmaz hiç bitmeyen hasretin aklımdan çıkmaz anladım ki birtanem sensiz yaşanmaz huzurla aldığım bir nefes mi...

Sayfayı Paylaş