gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cengiz Kurtoğlu - Git Yoluna

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Utanır da geri dönmezsin sanmıştım Hayret ne yüzle çıktın karşıma Değeri kalmadı şimdi gözyaşlarının
    Yok yok ağlayıp durma boşuna
    Hesabı çok ağır çaldığın yıllarımın
    Yok yok yalvarıp durma boşuna

Git git yoluna allah aşkına
    Bir dünya kurdum kendi adıma
    Yanarım şimdi senli yıllara
    Senin olsun aşkın
    Ben böylede mutluyum
    Artık yarınımdan umutluyum

Ne deli sevdalar
    Ne kendimle kavgalar
    Yok yok böyle daha mutluyum
    Git git yoluna allah aşkına
    Bir dünya kurdum kendi adıma

Cengiz Kurtoğlu - Git Yoluna konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cengiz Kurtoğlu - Yol Arkadaşım

Cengiz Kurtoğlu - Yol Arkadaşım

cengiz kurtoğlu her sabah bu yolda karşılaşırdık her sabah bu yolda karşılaşırdık cengiz kurtoğlu Her sabah bu yolda karşılaşırdık Gözgöze bakışıp selamlaşırdık Soğuk bir kış günü senle tanıştık Nerdesin şimdi sen yol arkadaşım?? Eskiyi andıkça gözlerim dalar Maziye baktıkça yüreğim yanar Unutmadım seni geçsede yıllar Nerdesin şimdi sen yol arkadaşım Bir yuva...
  2. Cengiz Kurtoğlu - Dağlar

Cengiz Kurtoğlu - Dağlar

cengiz kurtoğlu susmayın dağlar cengiz kurtoglu susmayın daglar başım sizden daha dumanlı diye dizilip önüme bir duvar gibi her sabah yolumu kesmeyin dağlar başım sizden daha dumanlı diye sevdalı gönlüme küsmeyin dağlar başım sizden daha dumanlı diye sevdalı gönlüme küsmeyin dağlar yıllarca yandım da yel mi verdiniz yol verin dedim de yol mu verdiniz...
  3. Cengiz Kurtoğlu - Bahse Girerim

Cengiz Kurtoğlu - Bahse Girerim

BoŞuna Gİzleme Duygularini Sen Bana AŞiksin Bahse Gİrerİm İstedİĞİn Kadar UzaklaŞ Benden Bensİz Yapamazsin Bahse Gİrerİm Araya Koskoca DaĞlar Gİrse De HİÇ Sonu Olmayan Yollar Gİrse De Bİr DeĞİl Bİn AŞik Senİ Sevse De Benİ SeÇeceksİn Bahse Gİrerİm Bu AŞka Elveda Ettİm Desen De Bİr Daha Gerİye DÖnmem Desen De DÖrt Kİtap ÜstÜne Yemİn Etsen De Bana DÖneceksİn Bahse Gİrerİm Araya Koskoca DaĞlar...
  4. Cengiz Kurtoğlu - Ayaz Geceler

Cengiz Kurtoğlu - Ayaz Geceler

Geceler sessiz sessiz yağar yağar sabahlara kadar ağlama gönül ağlama bu sevda seni de yakar geceler sessiz geceler sensiz geceler yaşanmıyor sensiz geceler hüsran geceler ayaz geleceksen artık etme naz geceler sessiz sessiz tüter tüter ocağın dumanı ağlama gönül ağlama yarin yok dini imanı geceler sessiz geceler sensiz geceler yaşanmıyor sensiz geceler hüsran geceler ayaz...
  5. Cengiz Kurtoğlu - Aşığım Aşık

Cengiz Kurtoğlu - Aşığım Aşık

Duysun CÜmle Alem Duysun TÜm DÜnya Sevdalandim Dostlar AŞiĞim AŞik AradiĞim AŞki Buldum Sonunda Sevİyorum Dostlar AŞiĞim AŞik AŞiĞim AŞiĞim AŞiĞim AŞik Çok Mutluyum Sevİyorum AŞiĞim AŞik Bİrbİrİnden GÜzel Şİmdİ Her GÜnÜm Kalmadi GÖnlÜmde Artik HİÇ HÜzÜn BÖyle Bİr Sevdaya Sİzler De DÜŞÜn Sevİyorum Dostlar AŞiĞim AŞik AŞiĞim AŞiĞim AŞiĞim AŞik Çok Mutluyum Sevİyorum AŞiĞim AŞik

Sayfayı Paylaş