gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cengiz Kurtoğlu - Gücüme Gidiyor

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Dün akşam şöyle bir maziye daldım da Aklıma ilk gelen yine sen oldun Her bir hatırada gözlerim dolsa da
    İçimi en çok yakan yine sen oldun

Yokluğun hâlâ gücüme gidiyor
    Ateşin hâlâ canımı yakıyor
    Gözlerim hâlâ yollara bakıyor
    Ayrılık azabı sebebim oluyor

Bu hasret bir gün diner mi söyle
    Bu yalnızlık bir gün biter mi böyle
    Bu yangın bir gün söner mi söyle
    Çileyi ömrüme katan sen oldun

Cengiz Kurtoğlu - Gücüme Gidiyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cengiz Kurtoğlu - Gidiyor Musun?

Cengiz Kurtoğlu - Gidiyor Musun?

Elveda Deyİpte Sevgİlİm Bana Sen Bu Dİyarlardan Gİdİyor Musun Kalbİme GÖmdÜĞÜm Kara Sevdani Çikarip Almadan Gİdİyor Musun GÖkyÜzÜ Bu Gece Daha Karanlik Denİzler Mehtapsiz Sular Bulanik Herkes Uykularda Bense Uyanik Benİ Uyutmadan Gİdİyor Musun BÖyle Bİr Aciya AliŞamam Kİ Hasretle Dost Olup BariŞamam Kİ BaŞka Sevgİlere KariŞamam Kİ Benİ Feda Edİp Gİdİyor Musun GÖkyÜzÜ Bu Gece Daha...
  2. Cengiz Kurtoğlu - Gelin Olmuş Gidiyorsun

Cengiz Kurtoğlu - Gelin Olmuş Gidiyorsun

Gelin olmuş gidiyorsun Bana veda ediyorsun Sakın ağlama diyorsun Ağlamamak elde değil Şaçlarında sırma telin Neden sustu tatlı dilin Dün benimdin bugün elin Ağlamamak elde değil Duvagına teller takıp Dertli pınar gibi akıp Gül yüzüne bakıp bakıp Ağlamamak elde değil Saçlarında sırma telin Neden sustu tatlı dilin Dün benimdin bugün elin Ağlamamak elde değil
  3. Cengiz Kurtoğlu - Demek Gidiyorsun

Cengiz Kurtoğlu - Demek Gidiyorsun

cengiz kurtoğlu demekki hiç sevmemiş cengiz kurtoğlu demekki hiç sevmemiş özlememişsin beni Bu Kadar Kolay Unuttun Öyle Mİ Senİ Sevİyordum Bİlİyorsun AŞkin Bİttİ Demek Gİdİyorsun Bana BÖyle Mİ Veda Edİyorsun Demek HİÇ SevmemİŞ ÖzlememİŞsİn Benİ UnutmuŞ DÜŞÜnmemİŞsİn Benİ Sahte Duygularla Yalan Duygularla Birakip Birakip GİtmİŞsİn Benİ Senİ Sevİyordum Bİlİyorsun AŞkin Bİttİ Demek Gİdİyorsun...
  4. Cengiz Kurtoğlu - Bu Şehirden Gidiyorum

Cengiz Kurtoğlu - Bu Şehirden Gidiyorum

Ayrılığın vakti geldi Çarem yok ki biliyorum Seni alıp düşlerime, Bu şehirden gidiyorum Cebimde bir küçük resmin, Dudağımda yalnız ismin Yüreğimde bitmez sevgin, Bu şehirden gidiyorum Gidiyorum, gidiyorum Bu şehirden gidiyorum Başım darda yolum uzun, İçin için eriyorum Sen ağlama dayanamam Bu şehirden gidiyorum Elimde bir küçük resmin, Dudağımda yalnız ismin Yüreğimde...
  5. Cengiz Kurtoğlu - Aşığım Aşık

Cengiz Kurtoğlu - Aşığım Aşık

Duysun CÜmle Alem Duysun TÜm DÜnya Sevdalandim Dostlar AŞiĞim AŞik AradiĞim AŞki Buldum Sonunda Sevİyorum Dostlar AŞiĞim AŞik AŞiĞim AŞiĞim AŞiĞim AŞik Çok Mutluyum Sevİyorum AŞiĞim AŞik Bİrbİrİnden GÜzel Şİmdİ Her GÜnÜm Kalmadi GÖnlÜmde Artik HİÇ HÜzÜn BÖyle Bİr Sevdaya Sİzler De DÜŞÜn Sevİyorum Dostlar AŞiĞim AŞik AŞiĞim AŞiĞim AŞiĞim AŞik Çok Mutluyum Sevİyorum AŞiĞim AŞik

Sayfayı Paylaş