gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cengiz Kurtoğlu - Hangi Cennetten Geldik

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Hangi cennetten geldik Bu cehenneme Acılar hep bende
    Dertler hep bende
    Baltalar durmadı
    İndi göğsüme
    Bak bu devrilen
    Hayat ağacı benim

Birgün beni unut
    Her yalan gibi
    Adımı sokakta
    Tükür kan gibi
    Oysa yaşadıkça
    Bir çıban gibi
    İçinde sızlayan
    O sancı benim

Söz: Ümit Yaşar Oğuzcan
    Müzik: Eyüp Karabay

Cengiz Kurtoğlu - Hangi Cennetten Geldik konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cengiz Kurtoğlu - Sensiz Cennet

Cengiz Kurtoğlu - Sensiz Cennet

Rüzgarların savurduğu Ummanlardayım aldı yad eller seni yangınlardayım bir yudum mutluluğa dilenesi yüreğim bir avuç mutluluğa dilenesi yüreğim al tanrım kurtulayım onsuz canı neyleyim alımdın yeşilim canımdın karam düştüm aşkın derdine yaşamak sensiz haram alın yazım tutacak dalımdın her an cennetim sensiz ise ben cenneti neyleyim gelme istemem artık ben yolun sonundayım karanlık...
  2. Cengiz Kurtoğlu - Hele Gel

Cengiz Kurtoğlu - Hele Gel

çıkıp geliver bu akşamüstü bana neler neler neler "neler neler neler" diyeceğim bilsen sana "diyeceksin bilmem bana" "bir sual mi" belki de "bir yemin mi" ihtimal "kim bilir" bir Allah bir ben bilirim "bir dilek mi" belki de "bir niyet mi" ihtimal...
  3. Cengiz Kurtoğlu - Gelin Olmuş Gidiyorsun

Cengiz Kurtoğlu - Gelin Olmuş Gidiyorsun

Gelin olmuş gidiyorsun Bana veda ediyorsun Sakın ağlama diyorsun Ağlamamak elde değil Şaçlarında sırma telin Neden sustu tatlı dilin Dün benimdin bugün elin Ağlamamak elde değil Duvagına teller takıp Dertli pınar gibi akıp Gül yüzüne bakıp bakıp Ağlamamak elde değil Saçlarında sırma telin Neden sustu tatlı dilin Dün benimdin bugün elin Ağlamamak elde değil
  4. Cengiz Kurtoğlu - Gelin Etmişler

Cengiz Kurtoğlu - Gelin Etmişler

Beyaz gelinliği giymiş üstüne Ne güzel yakışmış esmer tenine Siyah sürmeleri çekmiş gözüne Yarimi ellere gelin etmişler Beline al kuşağı takacaklar Başına liralar asacaklar Ellerine kınalar yakacaklar Yarimi ellere gelin etmişler Suratını asmış gülmek istemez Düşünür derdini kimseye demez Evini bırakıp gitmek istemez Yarimi ellere gelin etmişler
  5. Cengiz Kurtoğlu - Gel Barışalım

Cengiz Kurtoğlu - Gel Barışalım

Gel barışalım Bırakarak küskünlüğü Gel barışalım Son verelim dargınlığa Son verelim ayrılığa El açalım mutluluğa Gel barışalım Sen bir yanda ben bir yanda Olmaz artık, kavuşalım Böyle küs mü kalacağız Gel barışalım Gel barışalım Sen de suçlusun bu aşkta Gel barışalım Mutlu günler bizi bulsun Dertler bizden uzak dursun Sevincimiz ortak olsun Gel barışalım

Sayfayı Paylaş