Cengiz Kurtoğlu - Kabul Edemem

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Forum Okuru

cengiz kurtoğlu sevenler kardeş olurmu sevenler kardeş olurmu söyle Bana bir şeyler mi söyle diyorsun
    Sana sevgilimden başka söz demem
    Seninle yalnız biz dostuz diyorsan
    Senin dostluğunu kabul edemem

Sulanan çiçekler kurur mu söyle
    Selin önünde set durur mu söyle
    Sevenler hiç kardeş olur mu söyle
    Bir şarkı duyarız dünü anarız
    Bir gülün yüzünden aşka yanarız
    Sevip sevilmeden nasıl yaşarız

Sulanan çiçekler kurur mu söyle
    Selin önünde set durur mu söyle
    Sevenler hiç kardeş olur mu söyle

Cengiz Kurtoğlu - Kabul Edemem konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Cengiz Kurtoğlu - Sev Sev

Sana Benİ Sev Desem Olmazmi (olur) Bu AŞk Bİze YakiŞir YakiŞmazmi (yakiŞir YakiŞir) Sana Benİ Sev Desem Olmazmi (olur) Bu AŞk Bİze YakiŞir YakiŞmazmi (yakiŞir) Kiyamet Mİ Kopar DÜnya Mi Batar Hadİ Naz Etme Sev Sev Bİrazcikta Benİ Sev Birak Olsun GÖnlÜme Olsun Garİp Derde Deva Bulsun Sen Bu Yolun Yolcususun Hadİ Naz Etme Sev Sev Bİrazcikta Benİ Sev Kaldir Kollarini Çapkin Kalbİmde İzler...
  2. Cengiz Kurtoğlu - Neden

yaşamak yaşamak bu mu yaşamak cehennem derdiyle her gün kahrolmak Allahım bu canı sen vermedin mi kuruyan bir dala döndürmedin mi neden neden neden çileler neden neden neden neden çileler neden yazıktır yazıktır inan yazıktır bir kula bu kadar zulüm yazıktır her suçun bedeli mahşer değilse yaşarken çektiğim çileler neden neden neden neden çileler neden neden neden neden çileler neden
  3. Cengiz Kurtoğlu - İnanma

aşkını yazıyor yüreğin işte aldatıyor diyen dile inanma ihanet etmişsem hayal de düş de gözlerinle görsen bile inanma bir ömür tüketmiş uzun yıllar var sanki dünmüş gibi hatıralar var arada hasretli bitmez yollar var terketti desinler ele inanma inanma inanma terketti desinler ele inanma inanma inanma terketti desinler ele inanma bir damla sevgine coşar çağlarım bir damla yaşına gönül...
  4. Cengiz Kurtoğlu - Hele Gel

çıkıp geliver bu akşamüstü bana neler neler neler "neler neler neler" diyeceğim bilsen sana "diyeceksin bilmem bana" "bir sual mi" belki de "bir yemin mi" ihtimal "kim bilir" bir Allah bir ben bilirim "bir dilek mi" belki de "bir niyet mi" ihtimal...
  5. Cengiz Kurtoğlu - Hayret

HerŞeyİ BİtİrmİŞtİn Bana Veda EtmİŞtİn Gerİye DÖnmemeye Ne Yemİnler EtmİŞtİn Bana Son SÖzÜn Buydu Benİ Ne Sor Ne De Ara Oysakİ Yİne DÜŞtÜn Sen Ayni Tuzaklara Hayret Gerİye DÖndÜn Hayret Edİyorum Sana Bak Yİne Karlar YaĞdi GÜvendİĞİn DaĞlara
  6. Cengiz Kurtoğlu - Gülümse

Sevgilim uzakta o güzel günler geçtiğin yollara bakıyormusun beraber yaşadık mutlu günleri maziye bakınca özlüyormusun Sevgilim dedikçe bağrım yanıyor hatırladıkça seni yaram kanıyor gülünce gözlerinin içi parlardı gül güzel yüzlüm gülümse gülümse gül güzel yüzlüm gülümse gülümse gül güzel yüzlüm hani birleştirirdi kader yolları kadere isyanım olmasınmı hiç tanrım sen ayırma seven...
  7. Cengiz Kurtoğlu - Gülüm Hey

Ayrılığı umursamaz, kaale almazdım, Sen gidince yüreğime çöktü acısı Gülüm hey, gülüm hey......... Senden önce saplanmazdı Bağırma zulüm Gidişinle mevsim hazan oldu Be gülüm......... Gülüm hey, gülüm hey........ Aylara meydan okudum, Yıllara meydan okudum Hasret oldum, dert dokudum, Düğüm düğüm oldum gülüm hey, Gülüm hey, gülüm hey..........
  8. Cengiz Kurtoğlu - Git Yoluna

Utanır da geri dönmezsin sanmıştım Hayret ne yüzle çıktın karşıma Değeri kalmadı şimdi gözyaşlarının Yok yok ağlayıp durma boşuna Hesabı çok ağır çaldığın yıllarımın Yok yok yalvarıp durma boşuna Git git yoluna allah aşkına Bir dünya kurdum kendi adıma Yanarım şimdi senli yıllara Senin olsun aşkın Ben böylede mutluyum Artık yarınımdan umutluyum Ne deli sevdalar Ne kendimle kavgalar Yok yok...
  9. Cengiz Kurtoğlu - Gel Barışalım

Gel barışalım Bırakarak küskünlüğü Gel barışalım Son verelim dargınlığa Son verelim ayrılığa El açalım mutluluğa Gel barışalım Sen bir yanda ben bir yanda Olmaz artık, kavuşalım Böyle küs mü kalacağız Gel barışalım Gel barışalım Sen de suçlusun bu aşkta Gel barışalım Mutlu günler bizi bulsun Dertler bizden uzak dursun Sevincimiz ortak olsun Gel barışalım
  10. Cengiz Kurtoğlu - Ah Kız

GÖzlerİn Parliyor Gecemde Yildiz Gİbİ Çocuklar Kadar Saf Öyle Sevİmlİ Aklima Gelİrsİn GÖzÜmÜ AÇar AÇmaz Kİmse Senİn Gİbİ Benİ Yakamaz GÖrÜr GÖrmez Senİ DÖndÜm Bak ŞaŞkina Kabul Et AŞkimi Allah AŞkina Ah Kiz Nasil Yaktin Ah Kiz Olamam Kİ Sensİz Gel Yanima Benİm Sevgİm Yalansiz GÜzel GÖzlerİnde Bİraz Da Ben Olayim AÇ Kalbİnİ Bana Orda Kalayim Olalim Senİnle Tek YÜrek İkİ Beden Gel Tut...

Sayfayı Paylaş