Cengiz Kurtoğlu - Kabul Edemem

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Kayıtsız Kullanıcılar

cengiz kurtoğlu sevenler kardeş olurmu sevenler kardeş olurmu söyle
    Bana bir şeyler mi söyle diyorsun
    Sana sevgilimden başka söz demem
    Seninle yalnız biz dostuz diyorsan
    Senin dostluğunu kabul edemem

Sulanan çiçekler kurur mu söyle
    Selin önünde set durur mu söyle
    Sevenler hiç kardeş olur mu söyle

Bir şarkı duyarız dünü anarız
    Bir gülün yüzünden aşka yanarız
    Sevip sevilmeden nasıl yaşarız

Sulanan çiçekler kurur mu söyle
    Selin önünde set durur mu söyle
    Sevenler hiç kardeş olur mu söyle

Cengiz Kurtoğlu - Kabul Edemem konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Cengiz Kurtoğlu - Bu Şarkı

Gözümde yaşlarla anarken seni Bir beste yarattım vefasız sana Dinlerken hatırlar yaşarsın beni Dilerim bu şarkı ağlatır seni Bu şarkı mazinin mirası sana Bu şarkı aşkımın kirası sana Kanayan kalbimin yarası sana Umarım ömrünce ağlatır seni Dilerim bu şarkı ağlatır seni Her gece rüyamda bulurken seni El açıp Rabbimden dilerken seni Bir defa görmedim ağlarken seni Belki de bu şarkı ağlatır seni
  2. Cengiz Kurtoğlu - Beyaz Meleğim

cengiz kurtoğlu beyaz melek cengiz kurtoğlu dinlemek istiyorum kurtoglu beyaz melek Tanırsın beni hain sevgili Hayallerim vardı seninle ilgili Tam aşkı buldum derken Gittin dönüşün yok şimdi Kaldık yarı yolda çok mutluyuz derken Bilmem hangi sebep aldı seni benden Çok acı çekiyorum sensiz seninleyken Ah bir çıkabilsen hasret denizinden Geri dönemez misin bana söyle meleğim Yaralarımı saran...
  3. Cengiz Kurtoğlu - Aşkımsın Sen

Olur da birgün beni terkedersen eğer Son defa kapımı çal, çal da öyle git Gözlerim yaşla dolu yüreğim sana hasret İstersen beni de vur, vur da öyle git Aşkımsın sen, gecelerde Yüreğimde, bedenimde İki damla yaş olursun Gözlerimde sözlerimde Gözlerim yaş dolarsa, yüreğim acı çeker Yıkılır hayallerim, dünyam tersine döner Gidişin var ya beni, içten içe yıkar Sen olmasan da hayalin bana yeter...
  4. Cengiz Kurtoğlu - Aşkımıza Ağlıyorum

Senin için değil bu yas Ben bahtıma yanıyorum Sana değil bu gözyaşım Aşkımıza ağlıyorum Doyamadan bitti diye Yalan olup gitti diye Ben ne sana ne kendime Aşkımıza ağlıyorum Ağlıyorum ağlıyorum O günlere yanıyorum O tertemiz sevgimize Aşkımıza ağlıyorum Ne gidişin umrumda Ne dönmeni bekliyorum El diline düşürdün Aşkımıza ağlıyorum Doyamadan bitti diye Yalan olup gitti diye Ben ne sana ne...
  5. Cengiz Kurtoğlu - Adı Hasret

Her günümde gözyaşı var, Anılardan kurtulamam Mutluluğum onda kaldı, İstesem de unutamam Bu yaranın adı hasret Öldürdü, bitirdi gençliğimi Bir zalime kurban gittim, Dermansız bıraktı yüreğimi Yüreğim bir yangın yeri, Ne ölüyüm, ne de diri Bir gün olsun gülemedim, Bıraktığı günden beri Bu yaranın adı hasret Öldürdü, bitirdi gençliğimi Bir zalime kurban gittim, Dermansız...

Sayfayı Paylaş