gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cengiz Kurtoğlu - Kurban Olurum

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Ümİtsİz Çaresİz TÜm İnsanlarin Dertlerİne Deva Çare OlmuŞum Yillarca KÖtÜyÜ İyİ Bİlerek
    Ben Kendİ Kendİme Hayal KurmuŞum

Candan Sevenlere
    DoĞru Dİyenlere
    YÜreĞİnİ Verenlere
    Deva Olurum Derman Olurum
    YÜreĞİnİ Verenlere
    Kurban Olurum

İÇİnde Duygular BÜyÜr Dag Olur
    Daglari Sen Bİle Taniyamazsin
    Umutsuz YÜzlere Bakar Kahrolur
    GÖzÜnde YaŞlari Saklayamazsin

Cengiz Kurtoğlu - Kurban Olurum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cengiz Kurtoğlu - Soran Olursa

Cengiz Kurtoğlu - Soran Olursa

AŞkimi Dert Etme Sakin Kendİne Bİttİ Artik Dersİn Soran Olursa Ümİtsİz PerİŞan Kendİ Halİnde Gİttİ Artik Dersİn Soran Olursa Bİr BaŞka Sevdaya Bİlkİ KoŞamam Ümİtle Arzuyla Dolup TaŞamam Nasilsa İmkansiz Sensİz YaŞamam ÖldÜ Artik Dersİn Soran Olursa Bu Kadar Çok Sevdİm Bİlmemkİ Nİye Takiver Adimi Zavalli Dİye En Sonunda Bİr AŞk İÇİn Delİye DÖndÜ...
  2. Cengiz Kurtoğlu - Ateşe Düşmüşüm

Cengiz Kurtoğlu - Ateşe Düşmüşüm

Her gece aşkını yanıma aldım geceden sabaha onunla vardım benden başkasını sevmez sanırdım duydum da bir anda yıkılıverdim kırlarda el ele gezdiğimiz gün çiçekten çiçeğe koştuğumuz gün onunla son defa çoştuğumuz gün bırakıp gitti de yıkılıverdim gözlerimi yumdum görmeyeyim diye gidişi aklımda kalmasın diye elimi uzattım o tutsun diye tutmadı bir anda yıkılıverdim kırlarda el ele gezdiğimiz...
  3. Cengiz Kurtoğlu - Aşk Delisiyim

Cengiz Kurtoğlu - Aşk Delisiyim

Bir şans ver Allahım seven kuluna Öleceğim bir gün bu aşk uğruna Bir yol var gidiyor mutluluğa O yoldan bir gün ben geçecek miyim Dünyama doymadan gitmem imkansız Terkedip gidenler bence vefasız Gidenler mutlu kalanlar bahtsız Sevip ayrılanlar kalır mı ahsız Aşığım, aşığım delicesine Seviyorum seni ölürcesine Tutuldum feleğin kör cilvesine Öyle çok sevdim ki aşk delisiyim
  4. Cengiz Kurtoğlu - Akşam Olmadan

Cengiz Kurtoğlu - Akşam Olmadan

akşam olmadan güneş batmadan gel gel beni yanlız bırakma beni sensiz bırakma korkuyorum gecelerin karanlığından korkuyorum sessizliğin çığlıklarından böyle yaşamaya alışkın değilim korkuyorum gelecek yarınlarımdan hasret olmadan sabrım bitmeden gel gel beni yalvartmadan gel gel beni çıldırtmadan gel sen mi yazdın benim alın yazımı sen mi çizdin benim yanlızlığımı söyle bana seni kim...
  5. Cengiz Kurtoğlu - Ah Kız

Cengiz Kurtoğlu - Ah Kız

GÖzlerİn Parliyor Gecemde Yildiz Gİbİ Çocuklar Kadar Saf Öyle Sevİmlİ Aklima Gelİrsİn GÖzÜmÜ AÇar AÇmaz Kİmse Senİn Gİbİ Benİ Yakamaz GÖrÜr GÖrmez Senİ DÖndÜm Bak ŞaŞkina Kabul Et AŞkimi Allah AŞkina Ah Kiz Nasil Yaktin Ah Kiz Olamam Kİ Sensİz Gel Yanima Benİm Sevgİm Yalansiz GÜzel GÖzlerİnde Bİraz Da Ben Olayim AÇ Kalbİnİ Bana Orda Kalayim Olalim Senİnle Tek YÜrek İkİ Beden Gel Tut...

Sayfayı Paylaş