gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cengiz Kurtoğlu - Niye Küstün Bana?

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

İstersen birdaha adımı anma Yeterki ne olur suçumu söyle Neolur hiç durma suçumu söyle
    Niye küstün bana
    Niye küstün bana
    Derdin nedir senin haydi anlatsana
    Değiştin birden bire niye sevgilim niye
    Değiştin birden bire niye birtanem niye
    Bilmeden aşkını yıktım mı senin
    Ne olur hiç durma suçumu söyle
    Yeterki ne olur suçumu söyle
    Niye küstün bana niye küstün bana
    Derdin nedir senin haydi anlatsana
    Değiştin birden bire niye sevgilim niye
    Değiştin birden bire niye bir tanem niye

Cengiz Kurtoğlu - Niye Küstün Bana? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bana ne küstüm işte

bana ne küstüm işte

küstüm avatarları küstüm işte banane smiley smiley banane smileyi
  2. Cengiz Kurtoğlu - Layık Bana..

Cengiz Kurtoğlu - Layık Bana..

o güzel gözlerini unuttum sanma yüreğimde goncasın kuruttum sanma çaresiz gönlümü avuttum sanma ne olur sevgilim dön artık bana hasreti bana sor sensizlik yakan kor yokluğun öyle zor zor dön artık bana özleminle yıllardır yandım yeter gelir diye yoluna baktığım yeter acıya dertlere kaldığım yeter ne olur sevgilim dön artık bana hasreti bana sor sensizlik yakan kor yokluğun öyle zor zor dön...
  3. Cengiz Kurtoğlu - Küstüm Sevgilim

Cengiz Kurtoğlu - Küstüm Sevgilim

Küstüm sevgilim senle Gülmezsen barışamam Bekliyorum bu gece Gelmezsen uyuyamam Sonra başka yar bulur Seni kıskandırırım Gece sabaha kadar Kollarında uyurum İnan iş işten geçer Bu aşkta burda biter Benim gibi kahrını Sanma ki eller çeker Toprak gibi gönlümü Çiğnedin eze eze Taşırdın bu sabrımı Bana naz ede ede Söz-Müzik: Yusuf Kaya
  4. Cengiz Kurtoğlu - Ayaz Geceler

Cengiz Kurtoğlu - Ayaz Geceler

Geceler sessiz sessiz yağar yağar sabahlara kadar ağlama gönül ağlama bu sevda seni de yakar geceler sessiz geceler sensiz geceler yaşanmıyor sensiz geceler hüsran geceler ayaz geleceksen artık etme naz geceler sessiz sessiz tüter tüter ocağın dumanı ağlama gönül ağlama yarin yok dini imanı geceler sessiz geceler sensiz geceler yaşanmıyor sensiz geceler hüsran geceler ayaz...
  5. Cengiz Kurtoğlu - Aşığım Aşık

Cengiz Kurtoğlu - Aşığım Aşık

Duysun CÜmle Alem Duysun TÜm DÜnya Sevdalandim Dostlar AŞiĞim AŞik AradiĞim AŞki Buldum Sonunda Sevİyorum Dostlar AŞiĞim AŞik AŞiĞim AŞiĞim AŞiĞim AŞik Çok Mutluyum Sevİyorum AŞiĞim AŞik Bİrbİrİnden GÜzel Şİmdİ Her GÜnÜm Kalmadi GÖnlÜmde Artik HİÇ HÜzÜn BÖyle Bİr Sevdaya Sİzler De DÜŞÜn Sevİyorum Dostlar AŞiĞim AŞik AŞiĞim AŞiĞim AŞiĞim AŞik Çok Mutluyum Sevİyorum AŞiĞim AŞik

Sayfayı Paylaş