gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cengiz Kurtoğlu - O Beni Sevsin

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Hep Onunla Dolu Gecem GÜndÜzÜm Onu GÖrmeyİnce GÜlmÜyor YÜzÜm Kİmseden Gelecek AŞkta Yok GÖzÜm
    Ellerİ Neyleyİm O Benİ Sevsİn

Denedİm Kİmseye Yar Olamadim
    Şu Delİ GÖnlÜmÜ Avutamadim
    Onsuz Bu DÜnyada Yer Bulamadim

Yillardir Hayalİ KarŞimda Durur
    YokluĞu Ruhuma Hasret Savurur
    Ancak O Derdİmİn Dermani Olur

Denedİm Kİmseye Yar Olamadim
    Şu Delİ GÖnlÜmÜ Avutamadim
    Onsuz Bu DÜnyada Yer Bulamadim

Cengiz Kurtoğlu - O Beni Sevsin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cengiz Kurtoğlu - Sevsen De Sevmesen De (Mum Gibi)

Cengiz Kurtoğlu - Sevsen De Sevmesen De (Mum Gibi)

Bir gün böyle geçti Garip gönlüm aşkından delirdi Sanki yıllar dün gibi Anılar bugün gibi Bir kalpsizin elinden Yandı gönlüm mum gibi Sevsen de sevmesen de Bende bitmez bu sevda Dilim ayrıldık dese de Gönlüm demez elveda Bir gün daha bitti Bahtsız kalbim beklerken tükendi Sanki yıllar dün gibi Anılar bugün gibi Bir kalpsizin elinden Yandı gönlüm mum gibi
  2. Cengiz Kurtoğlu - Seven Benim

Cengiz Kurtoğlu - Seven Benim

YÜreĞİmde AteŞİmsİn HİÇ Batmayan GÜneŞİmsİn Hİslerİmİ Anlatamam Sen Benİmsİn HerŞeyİmsİn AldiĞim Her Nefesİmsİn Yanimdayken Hasretİmsİn Ben Sevgİnde Huzur Buldum Sen Benİmsİn HerŞeyİmsİn Seven Benİm Seven Benİm Delİ Gİbİ Seven Benİm Hayat Yanliz Senle GÜzel AŞkin İÇİn Ölen Benİm YaŞamaya DÖndÜrensİn Şu YÜzÜmÜ GÜldÜrensİn MutluluĞu Tattiransin Sen Benİmsİn HerŞeyİmsİn AldiĞim Nefesİmsİn...
  3. Cengiz Kurtoğlu - Sev Sev

Cengiz Kurtoğlu - Sev Sev

Sana Benİ Sev Desem Olmazmi (olur) Bu AŞk Bİze YakiŞir YakiŞmazmi (yakiŞir YakiŞir) Sana Benİ Sev Desem Olmazmi (olur) Bu AŞk Bİze YakiŞir YakiŞmazmi (yakiŞir) Kiyamet Mİ Kopar DÜnya Mi Batar Hadİ Naz Etme Sev Sev Bİrazcikta Benİ Sev Birak Olsun GÖnlÜme Olsun Garİp Derde Deva Bulsun Sen Bu Yolun Yolcususun Hadİ Naz Etme Sev Sev Bİrazcikta Benİ Sev Kaldir Kollarini Çapkin Kalbİmde İzler...
  4. Cengiz Kurtoğlu - Benim Ol

Cengiz Kurtoğlu - Benim Ol

Kalbİnİn Sesİne Kulak Ver Dİnle Çok Mutlu Oluruz İnan Senİnle Bu EŞsİz Sevdayi PaylaŞ Benİmle Ben Senİn Olayim Sen De Benİm Ol Sen De Sevİyorsun Gel De Naz Yapma Bİr Gurur UĞruna Bu AŞki Yikma Canimi Verİrİm Yeter Kİ Bikma Ben Senİn Olayim Sen De Benİm Ol Dİlİmden DÜŞmeyen Dua Gİbİsİn Hem De GerÇeksİn Hem De RÜya Gİbİsİn İÇİmde ÖlÜmsÜz Sevda Gİbİsİn Ben Senİn Olayim Sen De Benİm Ol Sen De...
  5. Cengiz Kurtoğlu - Ah Kız

Cengiz Kurtoğlu - Ah Kız

GÖzlerİn Parliyor Gecemde Yildiz Gİbİ Çocuklar Kadar Saf Öyle Sevİmlİ Aklima Gelİrsİn GÖzÜmÜ AÇar AÇmaz Kİmse Senİn Gİbİ Benİ Yakamaz GÖrÜr GÖrmez Senİ DÖndÜm Bak ŞaŞkina Kabul Et AŞkimi Allah AŞkina Ah Kiz Nasil Yaktin Ah Kiz Olamam Kİ Sensİz Gel Yanima Benİm Sevgİm Yalansiz GÜzel GÖzlerİnde Bİraz Da Ben Olayim AÇ Kalbİnİ Bana Orda Kalayim Olalim Senİnle Tek YÜrek İkİ Beden Gel Tut...

Sayfayı Paylaş