gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cengiz Kurtoğlu - Okul Yılları

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

O kuytu köşede beklerdim seni Elinde kitaplar koşardın bana
    Tertemiz duygular kaplardı bizi Hiç unutulur mu okul yılları

Sana verdiğim o güller belki de
    Bir kitap içinde hala duruyor
    İnsan yaşlansa da unutamıyor
    Hiç unutulur mu okul yılları

Sen gelince rüzgar,meltem eserdi
    Bir tek sözün bile ömre bedeldi
    Hele o gülüşün bir şaheserdi
    Hiç unutulurmu okul yılları

Cengiz Kurtoğlu - Okul Yılları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cengiz Kurtoğlu - Yıllarım Boşa Geçti

Cengiz Kurtoğlu - Yıllarım Boşa Geçti

Hasretinin peşinde, Çok mevsimler değişti Şimdi anlıyorum, anlıyorum ben Yıllarım boşa geçti Nerde benim gençliğim, Nerde senli günlerim Yok kendimden haberim, Yıllarım boşa geçti Geri dönmek artık zor, Sensizlik yaşanmıyor Hayat geldi, gidiyor, Yıllarım boşa geçti Nerde benim gençliğim, Nerde senli günlerim Yok kendimden haberim, Yıllarım boşa geçti
  2. Cengiz Kurtoğlu - Yıllarım

Cengiz Kurtoğlu - Yıllarım

Yıllar yıllar yıllarım yıllar senindir Gitmek istiyorsan sevgilim eğer Git dilediğince yollar senindir Eğer anıları silmek kolaysa Siliver hepsini yıllar senindir Sanmaki hayalin çıkmaz gözümden Sanmaki ölürüm bu aşk yüzünden Anlayıver benim bir kaç sözümden Pişmanlık duyacak gönül senindir Yıllar yıllarım yıllarım yıllar senindir Yıllar yıllarım yıllarım yıllar senindir Ümitler tükenip...
  3. Cengiz Kurtoğlu - Bahse Girerim

Cengiz Kurtoğlu - Bahse Girerim

BoŞuna Gİzleme Duygularini Sen Bana AŞiksin Bahse Gİrerİm İstedİĞİn Kadar UzaklaŞ Benden Bensİz Yapamazsin Bahse Gİrerİm Araya Koskoca DaĞlar Gİrse De HİÇ Sonu Olmayan Yollar Gİrse De Bİr DeĞİl Bİn AŞik Senİ Sevse De Benİ SeÇeceksİn Bahse Gİrerİm Bu AŞka Elveda Ettİm Desen De Bİr Daha Gerİye DÖnmem Desen De DÖrt Kİtap ÜstÜne Yemİn Etsen De Bana DÖneceksİn Bahse Gİrerİm Araya Koskoca DaĞlar...
  4. Cengiz Kurtoğlu - Ayaz Geceler

Cengiz Kurtoğlu - Ayaz Geceler

Geceler sessiz sessiz yağar yağar sabahlara kadar ağlama gönül ağlama bu sevda seni de yakar geceler sessiz geceler sensiz geceler yaşanmıyor sensiz geceler hüsran geceler ayaz geleceksen artık etme naz geceler sessiz sessiz tüter tüter ocağın dumanı ağlama gönül ağlama yarin yok dini imanı geceler sessiz geceler sensiz geceler yaşanmıyor sensiz geceler hüsran geceler ayaz...
  5. Cengiz Kurtoğlu - Aşığım Aşık

Cengiz Kurtoğlu - Aşığım Aşık

Duysun CÜmle Alem Duysun TÜm DÜnya Sevdalandim Dostlar AŞiĞim AŞik AradiĞim AŞki Buldum Sonunda Sevİyorum Dostlar AŞiĞim AŞik AŞiĞim AŞiĞim AŞiĞim AŞik Çok Mutluyum Sevİyorum AŞiĞim AŞik Bİrbİrİnden GÜzel Şİmdİ Her GÜnÜm Kalmadi GÖnlÜmde Artik HİÇ HÜzÜn BÖyle Bİr Sevdaya Sİzler De DÜŞÜn Sevİyorum Dostlar AŞiĞim AŞik AŞiĞim AŞiĞim AŞiĞim AŞik Çok Mutluyum Sevİyorum AŞiĞim AŞik

Sayfayı Paylaş